Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

PRZEPOWIEDNIE
Słowa Maryi:" (...) najpiękniejszy będzie obraz życia ludzkiego po oczyszczeniu Ziemi. Ludzie będą pracować dla własnego dobra ale w imię miłosierdzia i służby bliźniemu. Sława, pieniądze i potęga własnego 'ja' będą bezużyteczne".

Św, Faustyna Kowalska, Apostołka Miłosierdzia Bożego:
"Nim przyjdę jako Sędzia Sprawiedliwy przychodzę wpierw jako Król Miłosierdzia Nim nadejdzie dzień sprawiedliwości będzie ludziom także dany znak na niebie, zgaśnie wielkie światło na niebie i zapanuje wielka ciemność na ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie a z jego otworów, gdzie były przybite ręce i nogi Zbawiciela wychodzić będą wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to krótko przed dniem ostatecznym. O Krwi i Wodo wytrysnęłaś z Serca Jezusowego jako zdrój Miłosierdzia dla nas, ufam Tobie.
(Dzienniczek 1 - 83 - 8 , 1934r.)"
Polskę szczególnie umiłowałem a jeśli posłuszna będzie Woli Mojej wywyższę ją w potędze i świetności. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje".
(Dzienniczki IV - 1732, 1938r.)

Trzy dni ciemności: "Zamknijcie drzwi i okna i nie słuchajcie nikogo kto wołałby z zewnątrz. Największe pokusy przyjdą od demonów naśladujących głosy waszych bliskich. Nie dajcie się zwabić, bo będą to głosy piekielne, chcące podstępem skłonić was do opuszczenia domu".

"Centuria" - Zofia Nosko. Zostawiła po sobie trwały ślad w postaci uporządkowanych i zapisanych w trzech tomach Orędzi skierowanych do Polaków i narodów całego świata.
   I. OSTRZEŻENIA DLA CAŁEGO ŚWIATA
   1. Zapowiedź kar i Przyjście Chrystusa
   Prasa mówi ciągle o pokoju, a wszyscy się zbroją. Obecne czasy są czasami wypełnienia tych przepowiedni, które mówią o CZASACH CZASÓW.
   Pamiętaj, że wiele narodów szykuje sobie zupełną zagładę. Nie wiedzą, że czym kto wojuje, ten od tego ginie. Powiedziałem do Piotra w chwili, gdy Mnie napadła zgraja sług Kajfasza: schowaj do pochwy miecz swój, bowiem kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Podobnie jest dziś z narodami świata; okłamują siebie nawzajem, ciągle przysięgają pokój, zbierają się na konferencje tylko po to, aby uciszyć podejrzenie drugiego, a sami z uporem maniaków się zbroją. Największa broń atom, powiem ci, ten arsenał broni nie będzie użyty, bo Ja już nie będę dłużej nawoływał o miłosierdzie, ale Swój miecz spuszczę na ziemię. Ten miecz to głód, ciężkie choroby, na które nie będą mogli znaleźć leku. Pójdzie morowe powietrze tak ciężkie, że jedna czwarta ludzkości zginie bez wojny nuklearnej na ziemi. Przed przyjściem Moich aniołów świat dozna jeszcze większej klęski. Za ucisk grzechami na ziemi, cała przyroda stanie przeciw człowiekowi. Wystąpią powodzie, trzęsienia ziemi i będą dwa słońca o blasku tak krwawym i strasznym, że ludzie mdleć będą. Potem nastąpi noc ciemna i głucha, jedynie wichry będą spuszczone z uwięzi i ziemia będzie drżeć w konwulsjach. Z nieba będzie padać krew, błoto, ogień, kamienie. To będzie początek kary Syna Bożego z niebios. Potem będzie wielkie milczenie i znak wielki Syna Człowieczego o blasku takim, jakiego nikt nigdy nie widział. Zstąpią Aniołowie, Patriarchowie aby widzieć karę, jaką za swoje grzechy otrzymała ziemia i jej mieszkańcy. Potem cały świat zatrzyma się na moment, by godnie przyjąć Tego, który odkupił ludzkość. Wówczas wszystkie kary i grzechy będą zebrane i rzucone w morze ognia, aby więcej nie nękać ziemi i jej dzieci. Pasterzem tej gromady ludzi będzie sam Syn Boży. Radość, wolność, miłość, braterstwo zapanuje na ziemi.
   Pamiętaj, że te słowa są bardzo prawdziwe. Zbuduję nowy Kościół, nowych ustanowię kapłanów. Ja będę Najwyższym Kapłanem. Otrę łzę z każdego oka. Szatan, śmierć, zło, niewola będzie wrzucone w jezioro siarki wieczystej, skąd nigdy nie będzie powrotu. Tych, którzy wytrwają w miłości Boga i bliźniego do końca, czeka zbawienie. Ci, którzy ukochali drogę szeroką, wiodącą na zatracenie duszy i ciała - zginą. Jednak czasy będą skrócone dla panowania zła. Ostanie się wiele dusz dobrych. Pamiętaj, modlitwa, praca dla bliźnich, ofiara, zaparcie się siebie na codzień - niesie zbawienie. Przyjdą dni, gdy kubek wody czystej, kromka chleba będzie więcej warta niż kilo złota. Wówczas ten, który podzieli się z bratem, będzie miał szansę na zasługę życia z Najwyższym Pasterzem, Jezusem Chrystusem w Królestwie Bożym. Ja, Bóg przyjdę do swoich włości by paść Moje owce na łące zielonej, aby miała łaskę obfitą i dobre życie. Amen.
   2. Blask Majestatu i gniewu Bożego się okaże
   Gdy Bóg święty mówi, człowiek musi milczeć. Ale dziś człowiek wziął sobie za zadanie przekrzyczeć prawdę Bożą, jego Majestat, jego Wielkość. Człowiek chce udowodnić, że jego rozum jest taki sam, jak Wielkiego i świętego Stworzyciela świata, Boga Ojca. Pamiętaj, rozum Boga Ojca nie podlega żadnej korekcie, żadnej destrukcji. On jest wiecznie Wielkim światłem, Wiedzą przez nikogo nie zmierzoną, niepojętą. Naiwny i bardzo śmieszny jest człowiek, który po wiekach mozołów i latach obserwacji, ustanawia jakiekolwiek prawo dotyczące świata i wszechświata i uznaje je za swoje. To absurd, bowiem każde słowo od wieków jest zakodowane w Bożej Wiedzy, w Bożej, świętej Mądrości. Dlatego każdy uczony, każdy studiujący powinien zaznajomić się z Bożą Prawdą, która jest w Piśmie świętym prosta: Kochaj Boga nade wszystko i bliźniego swego a reszta to może być przez ciebie wymyślonym fałszem, obrazem, którego sam będziesz się wstydził po latach doświadczeń.
   Oto Baranek Boży, który gładzi grzechy świata - mówi Jan Chrzciciel o Mnie nad brzegiem rzeki Jordan przed dwoma tysiącami lat. Ja wam powiadam:
   jestem Barankiem Bożym przez wszystkie wieki. Ciągle oddaję Siebie Bogu Ojcu za wasze grzechy i nieposłuszeństwo. Krew Moja, jako źródło wiecznego zbawienia i oczyszczenia płynie z Najświętszych Ran Moich. Ileż cierpienia ponosi ponownie Serce Moje Boże przez upór wasz i trwanie w grzechu. Brak w was poszanowania prawdy Bożej, brak w was wyzbycia się pychy, która wiedzie na zatracenie dusz waszych. Brak w was skromności, łagodności, ofiarności, cierpliwości. Nie umiecie opanować wszystkich pożądliwości, które wiodą was ku zatraceniu. Brak w was skruchy i przyznania się przed Majestatem Bożym do waszych grzechów nałogowych. Gdy pragnę wejść do serc waszych, aby wprowadzić pokój i ład Boży, zatrzaskujecie przede Mną drzwi serc waszych. Umiecie spędzać wiele godzin na zabawach, uciechach, przed telewizorami, w klubach na pijaństwie, lecz nie umiecie ugiąć kolan przed Bogiem wiecznie żyjącym w modlitwie i przebłaganiu. Pochłaniacie truciznę, która pochodzi od szatana, zwodziciela i kłamcy. Lubujecie się w złym postępowaniu, żyjecie tylko życiem ziemi, nie dbacie o duszę własną, która będzie musiała zdać rachunek za wasze postępowanie tu na ziemi. Jako istoty ludzkie już niebawem za swe życie przed wielkim, sprawiedliwym gniewem Bożym, odpowiecie. To wam mówię i proszę: niech będzie ostrzeżeniem. Czasu już mało, wypełniają się czasy proroctw Bożych dziś, na waszych oczach. Proszę was, zdejmijcie bielma z oczu waszych. Patrzcie i słuchajcie uważnie. Zły duch niewiary zasiewa w waszych sercach kąkol. Baczcie, byście nie byli spaleni w ogniu nieugaszonym. Odrzućcie od siebie więzy zła i nieprawości. Obmyjcie się w duchu światła Bożego, módlcie się, proście Boga Ojca, aby odwrócił od was karanie.
   Grzech wasz brudzi ziemię, która w bolesnych konwulsjach zabijać was zacznie. Na ziemię i na dzieci ziemi spadną plagi takie, jakich w żadnej epoce ludzkość nie widziała. Niebo na kilka chwil zostanie otworzone. Blask majestatu Bożego i gniewu wytrąci całą kulę ziemską z jej orbity. Serca wasze staną się pełne trwogi i przerażenia. Wołać będziecie o śmierć, zazdrościć będziecie górom i rzekom bowiem Gniew Boży je ominie. Oto, Moje ukochane dzieci, wasz grzech, który wylewa się z serc waszych jest przyczyną tego czasu. Proszę was, odstąpcie od grzechu nieprawości, umiłujcie Prawdę Bożą. Niech w każdym sercu zapanuje Trójca Przenajświętsza. Wprowadźcie Boże prawa do hal fabrycznych, warsztatów, sądów, więzień. Zezwólcie, aby najbardziej nieszczęśliwi więźniowie waszych więzień mogli otrzymać ciszę, zdrowie duszy od Syna Bożego Jezusa Chrystusa, który chce być w sercach wszystkich jako pokorny Baranek Boży gładzący grzechy świata. Wszyscy skuci niewolą grzechu, niech szukają wybawienia w Sercu Jezusa Chrystusa. Proszę was, niech dzieci w sierocińcach i domach dziecka zostaną dopuszczone do Serca Baranka Bożego, który gładzi wszelki grzech. To są ostatnie przygotowania na wielki dzień przyjścia Ducha świętego, jako łaski wszechwiedzy i miłości. Lecz jeśli nie przyjmiecie słów Syna Bożego, zaprawdę powiadam, nie zostanie kamień na kamieniu z tego okresu. Ciała wasze będą dane na żer orłom i sępom. Ja, Jezus Chrystus, Baranek Boży wzywam was wszystkich:
   dzieci Boże, odstąpcie od grzechu i nieprawości waszych, abym mógł zlać na wasze głowy obfitość łask Bożych. Amen.
   3. Ja stanę ponownie na tej ziemi
   Gdy wielki płacz ogarnie każde serce, gdy drżeć będą wszystkie narody przed Gniewem Bożym, gdy ciemność ogarnie umysł ludzi, wiedz, że to są zapowiedziane przez proroków dni grozy, niepokoju, umęczenia, pośpiechu, nieładu, kłamstwa, bluźnierstwa wszelkiego, że to są dni ducha ciemności.
   Proszę was, dziś jeszcze macie czas do pokuty, wyrzeczenia się zdradliwego, nikczemnego postępowania. Pytam was, dlaczego serca wasze są ociężałe, zatrute pijaństwem, grzechem i wszelką nieprawością. Wy nie szukacie sprawiedliwości Bożej, unikacie Boga i praw Jego, zamykacie serca swoje przed Miłością i Miłosierdziem Bożym w rozwiązłości wszelkiej i w grzechu niewiary. Trzymacie z duchem złym i nieczystym, który wykorzystuje waszą słabość i niewiedzę, że to właśnie zły duch wiedzie was na smyczy do rynsztoków pijackich i wszelkiego zepsucia. Gdy przechodzę przez ziemię z Aniołami Bożymi, Ja, Syn Boga Żywego, widzę wszelką nieprawość ciała i ducha całej rodziny ludzkiej. Dwa tysiące lat temu stanąłem na górze Golgocie z własnej woli, aby zmyć winy ciążące nad całym rodzajem ludzkim. Nie żałowałem Krwi Swojej ani też Ciała. Dałem za was okup święty najdoskonalszej i najczystszej Ofiary, a czym wy mi dziś odpłacacie?. Nikt z was nie troszczy się o wychowanie dzieci w prawdzie Bożej. Gonicie za pieniędzmi, dobrobytem, który przeminie jak poranek. Każdy z was jest egoistą, samolubem. Nikt nie troszczy się o sierotę, wdowę, obłożnie chorego, wiecznie uciskanego, oszczerstwem niesłusznie obrzuconego. Obojętnie przechodzicie do swoich osobistych spraw. Każdy z was fałszywie, na opak pojmuje prawdy Boże ku wygodzie swojej, dając zgorszenie młodym sercom ze siebie. Kto z was może powiedzieć: dziś ja nie dałem z siebie zgorszenia. A widzicie, że każdy z was szuka radości życia nie w świętych. Bożych przykazaniach, lecz w upodleniu, poniżeniu takim, jak: nierząd, pijaństwo, rozpasanie wszelkie. Nazywacie to kulturą dwudziestego wieku. Dlaczego tak strasznie sami siebie upadlacie? Wszelkie dary otrzymane na Chrzcie św. roztrwaniacie bezmyślnie, szatę czystości Bożej plugawicie.
   Ileż to ludzi tkwi w nałogowym pijaństwie? A czy choć raz ty, który mienisz się być dobrym, złożyłeś dar modlitewny za brata alkoholika? Ile rodzin jest rozbitych, żyjących w rozkładzie moralnym? Czy choć raz, ty sprawiedliwy, objąłeś ich modlitwą o opamiętanie? Czy upomniałeś w sposób życzliwy, aby zawrócili z drogi zła, bo czasu już mało. A młodzież narkotyzująca się lekceważy religię, religijne wykształcenie, wszystko robi dla złudnej sławy, uważając że w Królestwie Bożym nic jej z tego nie przyjdzie. -Tam zapytany będzie młodzieniec i dziewczyna o Boże prawdy. Są i tacy, co Boże prawdy nazywają zmyśloną bajką, frazesem, mitem - to najbiedniejsi, bo zły duch wyrywa z serc ich święte światło pochodzące od Chrystusa a zasiewa fałsz i kłamstwo ateizmu. A czy ty, wierzący i praktykujący chrześcijanin podjąłeś pracę modlitewną nad tą bardzo biedną duszą? Zły duch zabiera z serc wiarę. Boga świętego w Trójcy Jedynego. A co otrzymuje człowiek? Lichą teorię, która nie wytrzymuje drogi czasu, teorię utkaną z kłamstwa i obłudy. Bo ojciec kłamstwa, jakim jest szatan-diabeł wszczepia ją w serca biednych dzieci niewierzących, chorych na duchu. Synowie i córki Moje, proszę was, czas jest już ostateczny, musicie się opamiętać, bo gdy Ja stanę ponownie na tej ziemi jako Sędzia sprawiedliwy, nie będę w chwale miłosierdzia pokrywał wasze grzechy i postępowanie ale w chwale Bożej Sprawiedliwości. A to jest różnica. Obecnie jest czas wielkiego Miłosierdzia Bożego dla wszystkich grzeszników. Zawracajcie z drogi zła, obmyjcie się ze swoich nieprawości w sakramencie spowiedzi św., pokucie. Dom Boga Ojca jest ku napełnieniu przez święty rodzaj ludzki. Amen.
   4. Zaleca modlitwę
   1981
   Na niebie położona została wielobarwna tęcza, jedna bardzo wyraźna a druga bardzo słabo zaznaczona, łuk przymierza między Panem, naszym Bogiem a mizernym stworzeniem, jakim jest człowiek. Godzina obecna jest czasem trwogi i nadziei. Całe legiony demonów są jak szalona sfora wściekłych psów gotowych walczyć pazurami i kłami o każdą wymykającą się im duszę. Modlitwa wasza i pokuta rozlewa silną woń, która paraliżuje demony i złe duchy. To, co dzieje się dziś na świecie jest dziełem złego ducha, jątrzeniem demonów. Brat zabija brata, przelewa krew niewinną. Demony i złe duchy chcą w tej ostatniej godzinie zebrać jak najobfitsze plony.
   Dzieci Moje ukochane, proszę was. Ja, Matka Niepokalanie Poczęta, módlcie się. rozważajcie Różaniec św., odprawiajcie Drogę Krzyżową w każdy piątek. Niech serca wasze staną się jak balsam lany na Najświętsze Rany Chrystusa Pana. Odstąpcie od grzechu, odstąpcie od wszelkiej nieprawości, szanujcie dni święte w skupieniu i modlitwie. W te dni módlcie się za waszych wrogów o nawrócenie ich. Proszę was, niech Krzyż św. będzie w każdym domu. Nauczajcie dzieci wasze, aby żyły w prawdzie Bożej, aby dzień zaczynały od modlitwy porannej i każdy dzień też modlitwą dziękczynną kończyły. Proście swoich aniołów stróżów, aby czuwały nad waszymi rodzinami i domostwem. Proście Boga Ojca, Boga Syna, Boga Ducha św. o ciągłą opiekę i zrozumienie prawd Bożych, chęć wypełniania świętej Woli Bożej. Ja, Matka wasza Niepokalana Maryja będę prosić o łaski dla was wszystkich i dla waszego narodu i kraju, ale wy oddajcie się absolutnie na działanie łaski Bożej.
   5. To są czasy ostateczne
   Ciemności chcą nawiedzić wasz kraj i wasze serca. Proszę was o modlitwę, pokutę i post. Nie lubujcie się w dobrym jedzeniu, nie pragnijcie strojów i złota - to marność nad marnościami. Dusze wasze niech się przyodzieją w szatę doskonałości, czystości, miłości Bożej i miłosierdzia.
   Niewiasty, nie zabijajcie dzieci w waszych łonach. Ojcowie, nie szukajcie zapomnienia w alkoholu. Zbierajcie się w świątyniach i domach na modlitwie, czytaniu świętej Ewangelii, odmawiajcie różaniec św., koronkę Bożą. Dni wasze są policzone, przygotowane do wielkiego końca, sądu i rozprawy. Kto grzeszy i nie chce pokutować, sam sobie zakłada kajdany piekielne. Kto się upokarza i ze skruchą Boga Ojca i Syna oraz Ducha św. przeprasza, otrzyma namaszczenie łaską Bożą i odpuszczenie grzechów. Dzieci, kto nie ugina kolan przed konfesjonałem, trybunałem pokuty i odpuszczenia, niech się opamięta i skorzysta z łask, jakie jemu dane są darmo z miłosierdzia Bożego. Dzieci moje, proszę was, to są czasy ostateczne. Amen.
   6. Gdy Ja będę podwyższony - wszystkich pociągnę ku Sobie
   Zapisz to, co ci powiem.
   Głaz i kamienie prędzej by się wzruszyły, niż Moi najukochańsi synowie. W niepamięć puścili Moje słowa:
   "Gdy Ja będę podwyższony, wszystko pociągnę ku sobie". Nic mi nie wierzą, tracą zaufanie w Moje słowa. Boli Serce Moje, kocham Moich synów umiłowanych. Dla nich i dla wielu przygotowałem Królestwo wiecznej szczęśliwości. Amen.
   7. Rozbudować żądzę grzechu, zastraszyć głodem - pomysł szatana
   W dniu, który jest dniem zwycięstwa nad grzechem, ziemia cała opasana zostanie welonem żałoby. Zabraknie śpiewu ptaka, szczebiotu dziecka, mowy dostojnego męża, uśmiechu dziecka. Promienie słońca obumrą. Tchnienie mroźne, ciemne obejmie cały świat. Wszystko, co żyje i rusza się, w tym dniu będzie leżało spopielało. O grozo, grozo! Przez upór i grzech rodzaju ludzkiego, schodzi na ziemię w rozgniewaniu pomsty, odpłata krwawa, paląca, która może być zatrzymana i mogą być przedłużone dni radości z Duchem św. w każdym sercu ludzkim. Najświętsze dłonie Boże powstrzymają srogą chłostę, ale wy szukajcie pilnie Boga Najświętszego w Jego prawdzie.
   Czyńcie Jego świętą wolę, która jest w przykazaniu świętym. Odstąpcie od zła i nikczemności. Mottem waszego życia niech stanie się na co dzień Dziesięć Przykazań Bożych. Czytajcie z uwagą Stary i Nowy Testament. Wszelka mądrość zawarta jest na kartach tej świętej księgi. Niech modlitwa będzie czysta w sercach i ustach waszych. Pijaństwo, obżarstwo usuńcie z domów waszych. Niech matki staną się prawdziwymi matkami, wzorując się na Najświętszej, Niepokalanej Matce. Niech w nich nie będzie próżności i rozwiązłości, niech nie ulegają pijaństwu, paleniu papierosów. Niech stroje męskie zostawią dla mężczyzn a wrócą do przykładnej sukni kobiecej. Dziewczyny niech będą skromne i ciche. Chłopcy niech się staną czystymi. Bożymi synami. Mężowie niech ukochają Boga świętego a nade wszystko dom swój rodzinny, dziatki i małżonkę swoją. Niech kolebki nie ociekają krwią zabitych dzieci. Niech starzec i staruszka ma godny, należny szacunek syna, córki, wnuka. Pytam się was, dlaczego wybieracie obrzydliwości? Czynicie wokoło swych spraw wiele, bogacicie się w śmiercionośne auta, w różne rupiecie, które ogniem zostaną spalone na popiół, lecz dusze wasze zostaną całe na sąd Boży, który was wszystkich czeka. Wszyscy pobłądziliście. Staniecie w jednym szeregu między kłamliwymi wyznawcami, między fałszywymi wiernymi, którzy pozorują wiarę dla celów złych i przewrotnych, lecz nikt nie okłamie tego, który jest Bogiem świętym i wiecznie żywym. Ktokolwiek chce wykorzystać wiarę świętą dla celów odbudowy swoich niecnych czynów - zginie od Bożego gniewu. Serca was wszystkich niech zostaną obmyte w prawdzie i sprawiedliwości Bożej. Obiecują rozszerzenie działania Bożego Kościoła w sercach swoich a utrzymują obłudę, fałsz i kłamstwo, fałszerze o sercach pełnych jadu żmijowego i obrzydliwości! Na języku mają miód, a w sercach jad żmii. To oni gryzą swoje języki ze złości, że musieli ugiąć karku przed świętym. Bożym, wiekuistym prawem.
   To są dzieci, które mają bielmo na oczach, kajdany złego ducha na nogach. Ich ścieżki to fałsz, kłamstwo, obłuda, żyją w podpuszczaniu złego ducha. Mówią między sobą:
   musimy poczekać, aż nas wspomogą, aby potem ponownie ich ścisnąć obręczą żelaznych praw, które my im sami stworzymy. Musimy rozbudować i rozwinąć żądzę grzechów u młodzieży. Musimy zastraszyć głodem by rosło dzieciobójstwo, zamroczyć umysły alkoholem. Pozwolimy na wszelkie bałwochwalstwo. Damy upust dla wszelkiej swobody, która niszczy ciało i duszę. Wyciągnijmy z lamusa wszelką obrzydliwość. Musimy się śpieszyć, niszczyć cały naród ludzki, bo my mamy na swoich czołach pieczęć szatana-diabła. Wydaliśmy już walkę Bogu i dalej ją będziemy prowadzić, ale trzeba wzmocnić czujność.
   O, nieszczęśni! Zapominacie, że oto idzie ku wam święty gniew Boży, który uczyni to z wami, co uczynił z Sodomą i Gomorą. Błogosławiony ten, kto chodzi opasany Bożą prawdą i nieskalany dzieciobójstwem, okrucieństwem, kłamstwem, pijaństwem, nie szkodzi żadnemu żyjącemu ciału na ziemi i w rozwadze poucza o prawdach Bożych dusze ludzkie. Życzliwy, wielce miłosierny dla bliźniego unosi upadającego, głodnemu udziela chleba, wdowę i sierotę wspomoże, więźnia i chorego nawiedzi. W sercu jego rozlewa się święta miłość Boga. Amen.
   8. Krwawe słońce, wytrącenie ziemi z orbity
   Zapisz.
   Grzech się stał wielki i ciężki, przygniata ziemię. Człowiek sprzeniewierzył się prawom Bożym. Cała przyroda drży przed wymiarem sprawiedliwości. Jaką będzie musiał ponieść człowiek za lekceważenie praw Boga wiecznie żyjącego. Cała przyroda będzie współdziałała w dziele zniszczenia nagromadzonego grzechu na ziemi. Jej działanie niszczycielskie dotyczyć będzie też człowieka, bo ludzkość z uporem pogrążać się będzie w barbarzyńskich grzechach.
   Obrażają bez przerwy Boga Najświętszego w Trójcy Jedynego. Bóg jest miłością i miłosierdziem. Ale niech nikt nie łudzi się, żaden naród, że Miłość najdoskonalsza będzie tolerowała narody pełne fałszu, które mordują swoich braci dla zagrabienia ich dobytku. Narody depczące prawo Boże nie mogą żyć w zgodzie z wszelkim prawem, bo kierują się podszeptem złego ducha, a to jest przeciwne Bogu i wszelkiemu dobru. Znamieniem tych narodów to grzech bluźnierczy, godzący w święte prawa Boże i Boga świętego. Pocieszają się tym, że mają nagromadzoną broń, która niesie zagładę i zniszczenie i nie chcą wiedzieć, że nadużycie tej broni zniszczy też i ich samych. Siebie zniszczą, bo nastąpi dziejowy kataklizm. Jaki trudno sobie wyobrazić. Słońce w pewnym momencie stanie, by po sekundzie biec jak oszalałe w tempie bardzo przyśpieszonym po nieboskłonie. Ten obraz będzie dla człowieka straszny, nie do przeżycia. Ludzie będą tracić zmysły. Przyczyną tych zjawisk będzie wytrącenie kuli ziemskiej z jej orbity - osi. Przerwana zostanie powłoka atmosfery otaczająca ziemię. Zalegną ciemności przerażające. Krwawe słońce, biegnące po nieboskłonie będzie jak upiór. Będzie to nowe zjawisko dla człowieka. W niczym nie będzie przypominać błogosławionych promieni dnia, bowiem światło nie będzie się mogło rozpraszać w powłokach atmosfery, bo takiej już w koło ziemi nie będzie. Stąd powstanie ciemność na całym świecie i w dzień i w nocy. Ci, co będą mogli jeszcze żyć, zrozumieją, że nie ma czym oddychać. Będą się dusili bez tlenu, będzie coraz większe przerażenie i chaos. To człowiek grzeszny wyzwoli złe moce przez upór, złość, zacietrzewienie w grzechu. Zerwał on prawa Boże, które są łagodnością, zdrowiem, miłością, wielkim ładem, dobrocią. Poddał się prawom szatana, które są zbudowane na kłamstwie, fałszu, złu. Wówczas, jak lawina potoczą się przerażające kataklizmy obejmujące całą ziemię. Rozpadać się będą całe kontynenty, fale oceanów zalewać będą i niszczyć Amerykę Północną, Południową, środkową. Skruszone zostaną bieguny ziemi, z gór będą toczyć się masy grubych lodów i obejmować w sposób niszczycielski państwa wschodnie. Wszystko, jak za dotknięciem różdżki stanie się ruchome, góry biec będą, wszystko będą miażdżyć, niszczyć, przytłaczać, palić, parzyć, zalewać lawą wulkaniczną, wodami oceanu. Kogo? Człowieka! Tak, człowieka, bo ten będzie zdawał rachunek ze swego pobytu tu, na ziemi, którą skaził grzechem, przeciwstawieniem się prawom Boga i Jego świętej Woli. W te dni ziemia Jęczeć będzie. A czy to wina tej małej łupiny, która została nazwana ziemią przez Boga Ojca Wszech-rzeczy? Nie, tylko wina człowieka. Bóg święty mówi:
   "Dałem dla ciebie wszystko, całe piękno ziemi. Ty prawem swego dziecinnego poznania zacząłeś zwalczać Moje prawa. Tego, który nie ma początku i nie będzie miał końca. Mocarza świętego. Jak długo żyjesz, co możesz dodać? Z wielkiej miłości Mojej uczyniłem cię nieco mniejszym od Aniołów. Wszelkim bogactwem łask moich obdarowałem cię, usynowiłem cię, a ty ustawicznie nastawałeś przeciw świętemu świętych i prawom Moim świętym Bożym. Nasyciłem cię dobrami Moimi, założyłem dla ciebie wspaniałe ogrody, gaje, winnice, zaroiłem rzeki i morza różnorakimi rybami, stworzonkami. Dałem ci zwierzyny w bród. a ty co dałeś Bogu świętemu? A gdy nadal byłeś uparty jak krnąbrne dziecko, aby cię wyrwać z czeluści grzechu i zła, nie zawahałem się rozpiąć Siebie na Krzyżu dla ciebie, człowiecze. A ty co uczyniłeś dla Boga swojego? Kpiłeś ze Swego świętego Boga, lekceważyłeś prawa Boże święte, które ustanowiłem dla ciebie, aby cię ochraniały od złego, bo jarzmo Moje jest lekkie. W prawie Moim świętym jest rozkosz. spokój, byt tu na ziemi i w Królestwie Bożym, do którego ty powinieneś ciągle dążyć. A gdybyś kroczył po drodze praw Bożych, nie spotkałaby ciebie żadna kara, ale bramy niebios czekałyby otwarte dla ciebie. Pamiętaj. prawo Boże niesie ład, prawdę, mądrość, miłość, wieczne życie. Ale ty dałeś posłuch złemu duchowi, odrzuciłeś od siebie przykazania i prawa Boga Ojca, dlatego jesteś w grzechu- Masz wolną wolę i rozum, lecz ty nie chcesz, aby rozum twój został objęty światłem Bożym, wolisz ciemność i zło. l oto idzie ku tobie zagłada końcowa ziemi, którą Ja, Bóg powołałem do istnienia. utwierdziłem prawem Swoim świętym, aby posłusznie trzymała się szyku, jaki jej nadałem. Zezwalam, aby się poruszała; będzie jak pijana krążyła, nie mając pionu ani zachowania równowagi, bo Moje Prawo odejmę od niej. Wówczas góry, pagórki, doliny, oceany, morza, wulkany wytoczą ci proces, który będzie tak straszny, że twoja broń będzie dziecinną zabawką wobec siły kataklizmu, jaki obejmie całą ziemię. A przed owymi dniami będzie na ziemi szum nieustanny narodów, zgiełk, okrucieństwo. Również w tych dniach poprzedzających kataklizm będzie na ziemi człowiek zwany mężem opatrznościowym. Dłońmi Jego zechcę wszystkie narody zjednoczyć i przyprowadzić do domu Ojca. Powiedzą o nim: ten jest od pracy słońca - "de Labore Solis", co oznaczać może, że słońce i ziemia zmienią do siebie stosunek osi, bieg. Ziemia zostanie tak zakłócona z powodu wytrącenia jej z orbity, że z szeregu galaktyk zrzucona zostanie w otchłań, aby stać się bezładem.
   Mówić też będą o nim, że był człowiekiem pielgrzymem. Pragnie uchwycić dłońmi swoimi wszystkie narody świata i w duchu pokory Bożej wskazać narodom nędzę grzechu i okrucieństwo złego ducha. Dni te będą przybliżać się z powodu zatwardziałości serc waszych w grzechu złego ducha. Bieg wydarzeń nastąpi tak, jak nagle pada z rąk zwierciadło. Wystąpią pęknięcia, rysy, odłamania i wszystko w jednej godzinie zmieni swoje oblicze. Okres dojrzewania ziemi umiecie obliczać. Mówicie: era archaiczna trwała dwa miliardy lat, era mezozoiczna - pięćset milionów lat, paleozoiczna - trzysta sześćdziesiąt milionów lat, mezozoiczna - sto trzydzieści pięć milionów lat. Tak liczy człowiek powstanie ziemi, a Ja, Bóg wiem wszystko! Dzieło zniszczenia przez grzech będzie jak błyskawica.
   Ja proszę was, dzieci Moje, wychwalajcie Dobroć i Wielkość Boga Ojca Najświętszego. Powierzcie swoje królestwa, zagrody, domy, rodziny Królowi Pokoju, Władcy nad wszystkimi władcami. Temu, który was obmył we Krwi Swojej na Drzewie Krzyża. Serca swoje pełne złości, niepokoju, grzechu złóżcie w Sercu Miłości Bożej, która w swoim bezgranicznym Miłosierdziu przetopi je na Miłość świętą, nieustającą. Zostaną wówczas powstrzymane działania i zapory złego ducha, który was wszystkich wiedzie ku przepaści. Powiedziałem: nigdy więcej nie zniszczę ludzkości potopem. Nie pragnę was zniszczyć kataklizmem, wywołanym nadużyciem broni nuklearnej, ale rąk waszych, które są związane z dziełem złego ducha, umysłów waszych, które wsłuchują się w podszepty szatańskie - nie powstrzymam, bo dałem wam wolną wolę. Gdy wy sami nie odstąpicie dobrowolnie od drogi zła.
   Wzbudźcie w sobie miłość do brata, silną wiarę w Boga Ojca, Syna Bożego i Ducha świętego, w Dobrą Miłość Bożą. Serca wasze oczyśćcie z grzechu, a Ja Bóg Ojciec przebaczę wam wasze winy. Zezwolę na swojej świętej piersi Ojcowskiej odpocząć wam. Moje ukochane dzieci. Matka wasza Najświętsza Niepokalana Dziewica. Łzami Krwawymi uprasza dla was łaskę przebaczenia. Przedstawia Mnie, Dzieciątko Jezus, Bogu Ojcu, które jako dojrzały Mąż, w ramiona swoje święte przyjmuje ciężar Krzyża waszego Odkupienia. Pragnę dać wam pokój, radość i wieczne zbawienie w chwale Mojej Przenajświętszej. Amen.
   9. Ja Jezus Chrystus pragnę przygarnąć do Serca Swego każdą duszę chorą
   Garstka upartych kozłów chce paść owieczki Boże. A Ja wam powiadam: módlcie się za dusze tej garstki, niech spopieleje ich upór i grzech, niech oni doznają łaski miłosierdzia, bowiem wielka jest radość w niebie, gdy dusza zbłąkana fałszem i grzechem nawraca się do Bożej prawdy. Ja, Jezus Chrystus pragnę przygarnąć każdą duszę chorą do Serca Swego. A dusze tej garstki są chore, odurzone tchnieniem szatana-diabła. One same w sobie są małej winy, winę ponosi za te dusze zły duch, mąciciel, kłamca. Tylko modlitwa może wyzwolić z chytrych łap złego ducha te leniwe, uparte dusze, które wybrały stada kozłów. Każdy z was jest ograniczony czasem tu, na ziemi. Te dusze też są objęte czasem Boga Wszechmogącego dla ich wiecznego dobra. Wy, Moje owieczki z Bożej owczarni musicie się modlić gorąco i pokutować za te uparte, nieroztropne dusze. Mają ukończone fakultety, a brak im rozumu dziecka Bożego. Mają docentury, a są jak nieroztropne dzieci, które z ciekawości i głupoty rozkręcają granat, aby zginąć marnie nie tylko ciałem. Amen.
   10. Wy jesteście narodem królewskim
   Płomień, jak ocean pożerający, niszczący, trawiący wszystko w mgnieniu oka, płomień ognia, który wyrównuje karę za grzechy ojców na synach i wnukach, czeka, aby chwycić w swoje ramiona niszczycielskie. Bóg Ojciec bowiem nigdy więcej nie ześle kary w postaci potopu, lecz świat cały czeka zagłada od płomienia oczyszczającego, zwanego Aniołem śmierci, niszczycielem zła na ziemi. Kara taka straszna dla narodów świata może być powstrzymana tylko poprzez modlitwę, ofiarę, posty, pokuty dusz ofiarnych i wszystkich wiernych. Nieście więc je do serc obumarłych, aby się obudzili i odstąpili od dróg pełnych grzechu, którymi tak ochoczo chodzą.
   Ja, Matka Najświętsza boleję nad tymi duszami, że tak bezmyślnie, z taką swawolą i lekceważeniem duszy swojej oddają siew szpony szatana-diabła i demonów. Musicie się zdobyć na mocne postanowienie. Odwróćcie się od wszelkich grzechów, działań szatana-diabła i jego fortuny. Musicie podjąć odnowę Chrztu św., obmyć się w sakramencie świętej spowiedzi, wzmocnić swoją duszę i ciało Przenajświętszą Eucharystią, Ciałem i Krwią Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego i Syna Mojego.
   Dzieci ukochane, proszę was wszystkich, nie ma złych i nie ma dobrych, są tylko dusze skute łańcuchem zła przez szatana-diabła i demonów, którzy cieszą się z waszego upadku i cierpień. Dzieci Moje ukochane, wy jesteście narodem królewskim, świętym, wybranym, bo przecież Bóg Ojciec was wszystkich zrodził, a nie kłamca i obłudnik, którym jest szatan-diabeł. On jest duchem zła, nikczemności i śmierci, on zakuwa serca w łańcuch najobrzydliwszych i najcięższych grzechów. Ale serca, które ufają w Dobroć i Miłosierdzie i Opiekę Syna Bożego i w Nim widzą swoje zbawienie przez Serce Niepokalanej Maryi Panny, nigdy nie zginą w szponach szatana-diabła. Jezus Chrystus wszystkich umęczonych, spragnionych, okrytych grzechem podźwignie, napoi Swoją Najświętszą Krwią. Nieufnych i przerażonych ukryje w Ranie Swego Serca, a Boskie Miłosierdzie dokona w duszach waszych zbawienia świętego. Amen.
   11. Uniesie miecz brat na brata
   17.I. 1982
   Pamiętajcie, powiedziałem: będą znaki na ziemi i na niebie. Powiedziałem też: pogodę przewidzieć możecie, tylko wypełniających się dni przed sądem, nie chcecie zrozumieć.
   To, co was spotka, nie jest karą za liczne grzechy wasze ale wypełnieniem się słów Moich, które powiedziałem. Będą trzęsienia ziemi, trąby powietrzne, liczne powodzie, krzyk i wrzawa narodów. Uniesie miecz brat na brata. W końcu poruszone zostaną wszystkie planety z miejsc swoich - i to wszystko jest w granicach Miłosierdzia Bożego. Lecz biada wam, gdy się nie nawrócicie do prawa Boga Najświętszego, bo każdy z was stanie przed obliczem Trójcy Przenajświętszej. Wówczas wołać będziecie, aby was przykryły góry i pagórki przed sprawiedliwością gniewu Boga Ojca, Boga Syna. Boga Ducha świętego, który jest zawsze pełen miłości i miłosierdzia. Dziś macie naprawić swoje drogi życia. Macie dla serc waszych i rozumów zostawione na ziemi przeze Mnie święte prawo. Macie świątynie Boże, w których mieszka wielki skarb, który daje pokój, radość: to Ja w Przenajświętszej Eucharystii. Macie wielki, święty sakrament spowiedzi, który z miłości i miłosierdzia Mojego dałem wam. Zapragnijcie obmyć wasze grzechy a Ja was ponownie przedstawię Bogu Ojcu, Bogu Synowi, Bogu Duchowi świętemu jako dziedziców Królestwa Bożego, Tylko chciejcie iść drogą, którą nakazuje wam Kościół Boży. Nie zbaczajcie z tej drogi, a obiecuję wam, że w dniu, w którym staniecie w obliczu Trójcy Przenajświętszej, duch wasz się rozraduje w Bogu, waszym Zbawicielu. Ja powiedziałem, że kto gromadzi ze mną skarby świętej wiary, nie rozprasza jej zdobyczy - ten otrzyma w Niebie wielką zapłatę życia wiecznego z Trójcą Przenajświętszą i Bogurodzicą Maryją Panną. Każdy, kto gromadzi dobra materialne na ziemi, a nie gromadzi dóbr wiary świętej Bożej - rozprasza i nie ma cząstki ze Mną w Niebie. Przez całe wieki, ustami moich synów, umiłowanych kapłanów przywołuję was do siebie, chcę wam dać życie wieczne, a wy wybieracie życie, które przeminie jak mgła poranna. Nie chcecie wierzyć, że Ja jestem Zmartwychwstaniem. ,,Kto we Mnie wierzy, żyć będzie wiecznie" a usprawiedliwiony będzie czyniący zgodnie z wiarą. Lecz kto by wierzył, że Ja jestem a czynił źle, swoim złym postępowaniem sam siebie potępia.
   Upominam was, dzieci Moje, synowie i córki. wszelki ludu Boży - zapamiętajcie: gdy zatrąbi Anioł siódmy, nie będzie zwlekania sprawiedliwości dla całej ludzkości, ale prawdziwie w tym dniu dokończy się dzieło Boże. Amen.
   12. Zamysł Boga złamany w Ogrodzie Eden przez człowieka
   27.11.1982
   Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam wszystkim, nikt kto żyje, nie może się ustrzec sprawiedliwego sądu Boga Najświętszego. Każdy może sobie myśleć co chce. Czynić co chce, lecz za każdą myśl, czyn, za każde zbędne słowo, będzie musiał zdać rachunek na Sądzie Bożym. Ja was tyle razy upomniałem i uprzedzałem przez słowa apostołów, proroków i małych, pokornych dusz Bożych, które nie są ani świętymi ani prorokami. piórem Moim i listem Moim do wszystkich dzieci ziemi. Nie drwijcie, że to są kłamliwi prorocy, że to paplanina niedorozwiniętych, bowiem tym małym duszom rozkazuję Ja, Jezus Chrystus, Syn Boga wiecznie żyjącego głosić, co nastąpi. Zapamiętajcie to, że czytaliście Moje wezwanie, słyszeliście nagrane na taśmach magnetofonowych, że was prosiłem, uprzedzałem. Ja wiem, budzi to w was śmiech, niewiarę, złość i odrazę. Nazywacie te dusze durniami, bo łatwiej wam powiedzieć dureń aniżeli zrzec się wszystkich złych chęci, przyzwyczajeń, wygodnictwa, majątków. Tak bardzo kochacie wygodę życia, tak bardzo dogadzacie swojemu grzesznemu ciału. A przecież to wasze grzeszne ciało jest przyczyną waszego upadku, gdy nie kontrolujecie jego zachcianek- Wróg wasz zawsze dookoła was krąży. Zapamiętajcie: 40 dni Ja, Jezus Chrystus nie jadłem, nie piłem wody, hartowałem wolę i ciało. Jako człowiek byłem podobny wam, odczuwałem głód. pragnienie, potrzebę snu. Pragnąłem chwili ciszy i spokoju, cieszyłem się i smuciłem, płakałem, troszczyłem sią o dusze ludzkie, żarliwie kochałem Dom Boży, nauczałem całymi dniami Mój lud. Jednego we Mnie nie było - grzechu. Grzech pochodzi od ojca kłamstwa szatana-diabła. Wiedziałem, że będę musiał wziąć na Swoje ramiona wasze grzechy, widziałem ich ciężar i okrucieństwo. Nie zawahałem się ich wziąć dla zbawienia dusz ludzkich. Jednak dziś widzę, że Moja Najświętsza Męka tak mało jest zrozumiała i szanowana. Tak mało jest prawdziwie zrozumiała i przeżywana przez dusze ludzkie. Nawet ci, co przychodzą na Mszę św., zapominają, co kapłan czyni, gdy unosi Moje Najświętsze Ciało ku górze, że jest to chwila Mojej Najświętszej Ofiary nadal przeze Mnie przeżywanej, że pragnę was wszystkich unieść ku sobie. Gdy kapłan wznosi kielich z Moją Zbawczą Krwią i Wodą, każda kropla tej Przenajświętszej Krwi obmywa i zbawia cały świat. Msza Przenajświętsza dokonała się na Górze Kalwarii, gdy jako Kapłan Boga Najświętszego, Króla Miłosierdzia i Pokoju wykonałem zapowiedź, byłem Ofiarą, Żertwą. oblewając cały świat Swoją Krwią. jako Jedyna Najświętsza Żertwa. wyzwalająca dusze ludzkie z kajdan śmierci i zła.
   Zapamiętajcie, ogień miłości spalał Moje Serce w chwilach wypełnienia woli Mojego Ojca, Boga Najświętszego. Tam, na górze Golgocie za każdą duszę złożyłem okup Krwi i Ciała przed tronem Mojego Ojca i Mojego Boga, Boga was wszystkich. Zapamiętaj: Moje cierpienie zostało aż do szczytów podniesione z przeogromną miłością do Boga Ojca i do dusz ludzkich. W cierpieniu tym, chwała Trójcy Przenajświętszej znalazła największe upodobanie. Zamysł złamany w ogrodzie Eden przez człowieka, został złączony z sercem Trójcy Przenajświętszej przez Męczeńską śmierć i Chwalebne Zmartwychwstanie Syna Bożego na wieki. Każda dusza ludzka od tej chwili ma prawo dziedzictwa Bożego:
   królowanie w niebie z Bogiem Ojcem. Bogiem Synem i z Bogiem Duchem świętym oraz Najświętszą Dziewicą, Matką Boga-Człowieka i Matką waszą. Pytam was, dlaczego tak lekceważycie Moją śmierć i Moją Mękę Najświętszą? Dlaczego to wszystko wydaje się wam utopią, niepotrzebnym i zbędnym elementem do osiągnięcia doskonałości ducha i ciała?
   Mówicie: mogę być dobrym i szlachetnym bez Boga i bez Matki Chrystusa. Kto ma ci być drogowskazem wówczas i busolą? Co masz za zysk dla swojej duszy, która jest wieczna? Ateizm? Jak bardzo się mylisz! To, co ci powiedzą złe duchy, że jest dobre, okaże się złym dla duszy twojej, bo Boże prawa są inne jak twoje. Boże prawa są oparte na miłości bliźniego, poszanowaniu praw miłości, wolności, suwerenności bliźniego i miłości Boga. Twoje prawa są oparte na rozboju, przemocy, kłamstwie. Synu Mój, córko Moja, gdy zwali cię choroba na łożu śmierci, gdy widzisz swoją nędzę i bezsilność, nic ci nie może pomóc twój ateizm, grzech, który czynił cały czas odwrotnie, szkodził tobie. Lecz, gdy jesteś blisko Mnie, to nawet, gdy się wali w koło ciebie, gdy tchnienie twoje zdaje się być ostatnie w twojej piersi, wiedz i wierz gorąco, że jestem z tobą Ja, Jezus Chrystus. Ja cię nie opuszczę, gdy życie twoje dochodzi do końca, jeśli oczywiście będziesz tego pragnął. Wierz, że w Domu Ojca Mojego jest przygotowane mieszkanie dla ciebie. Proszę cię mocno, duszo Moja, ' szukaj oparcia w Sercu Moim, szukaj kontaktu ze Mną. Jezusem Chrystusem bardzo pilnie. Nie zwlekaj, bo czasu jest już dziś bardzo mało. Ja dałem tobie Siebie aż do skończenia świata. Ja jestem drogą zbawienia, zamieszkuję z tobą tu, na ziemi. Możesz się zbliżyć, nie odrzucę cię, zbawię przez poprawę życia. Zechciej tylko uznać Moją miłość. Ugnij kolana przed trybunałem spowiedzi świętej. Przybliż się do Przenajświętszej Eucharystii. Serce Moje pełne jest przebaczenia, miłości i miłosierdzia, udzieli ci wszystkich łask do zbawienia duszy twojej. Amen.
   13. Niech na stołach konferencyjnych stanie Krzyż i Ewangelia
   1982
   W czasie modlitwy, około godziny 11,45 oczyma duszy ujrzałam Matkę Najświętszą z Dzieciątkiem Jezus na prawej ręce. Matuchna Najświętsza miała przepiękną suknię blado-niebieską, skrzącą się bielą. Okryta była bardzo dużym płaszczem-peleryną o bardzo błękitnym kolorze. Płaszcz ten obejmował cały świat. Spód płaszcza był utkany z róż blado-różowo-złotych. Było to coś bardzo pięknego. Na głowie miała Matka Najświętsza szal cienki, bardzo błękitny i godną, bardzo piękną koronę, nałożoną na ten szal na głowie. Dzieciątko Jezus siedziało na prawej ręce. Ubrane było w długą szatę blado-niebieską. U dołu szaty świeciło tysiące skrzących się gwiazdeczek. Na główce przepięknego Dzieciątka Jezus była, korona, inna niż u Najświętszej Maryi Panny. Dzieciątko miało w prawej ręce globus złoty, na nim duży, 30-to centymetrowy krzyż złoty, wysadzany skrzącymi się kamieniami. Na lewej ręce trzymało Dziecię duży liść podobny, tylko dużo większy od paproci. Matka Najświętsza powiedziała groźnie, uśmiech zgasł na pięknej twarzy, oczy stały się smutne:
   ziemio, ziemio biedna, pełna bluźnierstwa i niewiary! Dokąd będziesz się syciła udręczeniem sprawiedliwych. chorych, sierot? Dokąd będziesz dawała posłuch złemu duchowi, ugniatała wierzących, kochających Boga? Pytam się ciebie, ziemio: czy w zarozumialstwie swoim zupełnie już stracili rozum twoi mieszkańcy? Na równi będą oni odpowiadać i ty ziemio odpowiesz! Dlaczego to twoi mieszkańcy kochają grzech? Brat brata morduje, niezgoda panuje i chciwość, kłamstwo i poniewieranie wiary świętej. Wypełniacie sobą synagogi, ludzie wypełniają sobą meczety, ludzie wypełniają sobą cerkwie, ludzie wypełniają sobą kościoły i różne domy modlitwy, ale serca mają pełne jadu i wrogości, mściwości i nienawiści. Dokąd będziecie jątrzyli Serce i Rany Mojego Boskiego Syna? Mówicie, że kochacie, lecz kogo kochacie skoro zabijacie się wzajemnie? Mówicie, że jesteście prawdomówni i dążycie do pokoju, lecz fałsz jest w sercu a kłamstwo w waszych ustach. Zasiadacie do stołów, aby obradować o zgodzie i pokoju, a w umysłach waszych jest jedna myśl: uprzedzić mord, zadać pierwszy cios, omotać, usidlić, zwieść podstępnie. Mówicie, że są głodujące narody, a chleb magazynujecie, by sprzedać za broń. W swoim nienasyceniu pragniecie wyrwać tajemnice wiecznego bytu Bożego. O, ludzie ogłupieni przez szatana-diabła, ludzie ziemi, którą Bóg wam darował! Obiecujecie przenieść siebie z galaktyki na galaktykę, a nie wiecie co za minutę was czeka, jak długie będzie wasze bytowanie na ziemi. Dzieci nieposłuszne, oszalałe! Bóg nie każe wam stać w zastoju, każe wam pracować i zdobywać wiedzę, oświatę. Ale najważniejsze i najpierwsze przykazanie to: nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną! Dzieci, tu nie chodzi o gliniane i szkaradne bożki, tu chodzi o dusze i serca, o myśli wasze. Bo gdzie jest serce i myśl, tam złożona jest dusza. A wy lgniecie do dóbr doczesnych, wasza dusza złożona jest w złudnym kłamstwie. Szatan-diabeł stara się przykuć was do rzeczy najgorszych, które na wieki wiodą do śmierci ciała i duszy. Macie już broń atomową, wodorową, chemiczną. Na kogo tak się zbroicie? Brat na brata, malutki pyłek na malutki pyłek, bo wy w kosmosie jesteście malutkim pyłkiem. Mało wam ziemi, mało wam morza. powietrza? To wiedzcie, że uczynicie sami ten piękny zakątek, dzieło dłoni Trójcy Przenajświętszej, spaleniskiem skażonym, którego nikt nie będzie potrzebował, bo nie będzie już więcej mieszkającego i rodzącej. Ziemia stanie się jednym szkaradnym pustkowiem, spalonym ugorem.
   Przez cały czas Pan Jezus milczał/ był smutny. Następnie odjął Krzyż od złotego globusa i powiedział poważnie: ostrzegam po raz ostatni: ziemia w kosmosie jest pyłkiem. Gdy Moja dłoń zostanie odjęta od całej ziemi -wy uczynicie ją kłębowiskiem ognia. Wypuścił Pan Jezus z dłoni kulę świata, a ta stanęła cała w ogniu. Widziałam, Jak zżerana była i wszystko na niej przez ogień, dym. Matka Najświętsza przysłoniła sobie szalem twarz i zaczęła głośno płakać. Dziecię Jezus uniosło Krzyżyk ku górze i szare zgliszcza spopielałej kuli ziemskiej potoczyły się do stóp Pana Jezusa. Pan Jezus postawił na niej nóżkę i powiedział bardzo poważnie: ot, co się stanie z całą ziemią, jeśli nie zmienią serc swoich, nie zezwolą władać Duchowi świętemu w umysłach swoich, a dadzą posłuch złemu duchowi.
   Zapisz - przekaż. Tam, gdzie się zbierają na konferencję, tam musi być wezwany Ten/ którego jest świat: Trójca Przenajświętsza. Niech na stołach stanie Krzyż Chrystusa Pana i święta Ewangelia niech zostanie złożona jako prawowita prawda dla wszystkich narodów. Wówczas rozmowy będą kierowane przez Ducha świętego. Niech ci, co siebie poczytują za mężów stanu, nie patrzą z pychą szatańską na koniec własnego nosa, niech złe i kłamliwe myśli usuną z umysłów i serc. Język ich, niech stanie się prawdomówny, niech radzą się świętej księgi mądrości - świętej Ewangelii. Ja przyjdę wówczas, zasiądę między nimi i pomogę znaleźć drogę wiecznej szczęśliwości w Duchu świętym. Amen.
   14. Młodzieniec na trampolinie, 11.V.1982
   Ostrzeżenie dla całej ludzkości:
   W każdym dniu, w każdej godzinie dnia, Ja mogę przyjść i upomnieć się o swoją własność. O ludzkości, wy zapominacie, że to Ja, Bóg Najświętszy, jest Panem i Władcą tego świata i wszechświata, a wy jesteście pyłkiem i przechodniem tej ziemi. Dlaczego tak usilnie chcecie pokazać siłę i moc jeden drugiemu? Dlaczego licytujecie się, jaką to macie siłę w magazynach broni? l cóż to, że macie broń? Nie będziecie jej mogli używać jeden na drugiego, bo Ja, Bóg święty patrzę i szykuję potrzask na was wszystkich.
   Jeden drugiego chcecie przez upór i kłamstwo zniweczyć. O, jakże jesteście głupi! Czy Ja Bóg, dałem wam ten świat tak piękny, tak praktycznie przygotowany do waszego bytowania, byście wy, waszą głupotą i uporem w postępowaniu, zniszczyli ogniem? świat i wszystko, co widzą oczy wasze, należy do Trójcy Przenajświętszej, która pracowała nad pięknem i przydatnością dla człowieka. Dusze przewrotne i głupie, pełne fałszu, daliście posłuch złemu duchowi, daliście mu prawo działania w waszych sercach i umysłach, w waszych rodzinach i w waszych czynach. O, głupi, głupi, o, leniwego, ociężałego umysłu i serca. Zły duch stara się was zwieść, zniszczyć. Jego wolą jest czynić źle, zatracać dusze ludzkie. Od pierwszej chwili, gdy zetknął się z człowiekiem, nienawidził duszy ludzkiej i pragnął jej zguby. Syn Mój Najświętszy przyszedł na świat i złożył okup z Ciała i Krwi Przenajświętszej za każdą duszę. Zerwany pomost przez grzech i nieposłuszeństwo pierwszych rodziców, Jezus Chrystus związał węzłem przenajświętszej miłości, posłuszeństwa i miłosierdzia. Ale wy zawsze szukacie drogi, która wiedzie dusze na zatracenie- Opamiętajcie się. wybierajcie życie z Bogiem w Trójcy Przenajświętszej, w pokoju, radości, zgodzie i prawdzie, a nie życie, które pozornie jest życiem, bo już dziś jesteście umarli na wieki, gdy tkwicie w prawach szatana-diabła, grzechu i niezgodzie. Ja Bóg, jestem źródłem życia wiecznego, które niesie radość i światło, miłość, zgodę i miłosierdzie. Życie złym duchem - to niewola, kajdany, strach, wojna, mord, rabunek, choroby, utrudzenie, nienawiść, podstęp, zdrada, nikczemność, w końcu śmierć i wieczne zatracenie.
   Apeluję do wszystkich narodów, bo już bardzo mało czasu, przybądźcie! Pijcie Wodę Żywą, świętą. Bożą, która jest w Sercu Chrystusa Pana. Odstąpcie od drogi złego ducha, czyńcie pokutę, módlcie się, miłujcie się wzajemnie, pomagajcie sobie, służcie sobie, złóżcie siebie i najbliższych Bogu w Trójcy Jedynemu i słowem i czynem. Przestańcie czynić rozbój, nie przelewajcie krwi waszej dla spraw szatana-diabła, bo to jemu budujecie tron przez mord/ rabunek, ucisk drugiego człowieka, rozszerzanie ateizmu, deptanie świętej wiary. Zapragnijcie czynić dobrze. Odłóżcie miecze wasze, armaty, zbrodnicze pomysły. Stańcie się dziećmi o sercach prostych, szczerych, o sercach pełnych miłości i przebaczenia. Gdy tego nie uczynicie. Ja Sam dokonam zniszczenia was i tej biednej ziemi, która została uczyniona z wielkiej miłości do was.
   Przekaż: aż po krańce ziemi, wszystkie narody niech mobilizują się w miłości, w prawowitym postępowaniu. Niech w ich sercach wzrośnie dobroć, prawda, miłość i przebaczenie. Inaczej cały rodzaj ludzki zginie raz na zawsze! A Ja nie zostanę sam, bo jestem Trójcą Przenajświętszą. l powołam nową ziemię, na której powstaną tylko Moje prawa, najświętsze prawa, które dadzą wieczne życie, pokój i miłość. Powstańcie, to dla was te prawa przygotowałem, to wam pragnąłem dać życie wieczne i radość przebywania z Bogiem, lecz wy odstąpiliście od dróg przykazań Moich. Zaprawdę, już dziś rozlewam potok miłosierdzia na każde serce. Proszę was, nie zatwardzajcie serc waszych w głupocie, grzechu i uporze złego ducha. W modlitwie, w pokucie jest zbawienie. W miłości brata i miłosierdziu jest zwycięstwo. To wam podaję jako ostatni ratunek S jako ostatnią przestrogę. Amen.
   W czasie modlitwy Chrystus Pan przerwał mi i powiedział: módl się za konających, którzy odchodzą bez przygotowania z pobytu na ziemi, którzy nie przyjmowali Chrystusa w Eucharystii, którzy nie otrzymali ostatniego namaszczenia i którzy się nigdy nie modlili. Przekaż, to bardzo pilne!.
   I oto pokazał mi Pan Jezus taką scenę. Oczami duszy ujrzałam wspaniałego młodzieńca, lat około 22; stojącego na trampolinie, roześmianego i bardzo wesołego. Wkoło młodzież klaskała i zachęcała do skoku. On wspiął się na palce, podskoczył do góry i jak błyskawica spadł w wodę przepięknym systemem śruby. Po chwili powstał wielki krzyk, młodzieniec już nie wypłynął z wody. Z roztrzaskaną czaszką wyniesiono go z basenu. Jedni patrzyli na niego z przerażeniem, inni kiwali głowami. Ktoś pobiegł, zawołał lekarza, ale nikt nie zalecił wezwać księdza.
   I teraz rozległ się głos: przygotuj się dobrze. Młodzieniec, którego widzisz odstąpił od drogi Bożej, postanowił żyć w zupełnym odłączeniu od Boga. Ujrzałam dwa szkaradne cienie, które zbliżały się do jasnego cienia, stojącego obok ciała. Cień jasny przypominał chłopca, był przerażony, drżał, szukał w tłumie pomocy, ratunku. Ciało natomiast leżało martwe. Dwa ciemne, szkaradne cienie przybliżały się do chłopaka i obejmowały go swoimi szponami, ciągnąc w ciemną czeluść. W dużym oddaleniu stał Anioł, skrzydłami zasłonił twarz i płakał. Znowu powiedział mi głos: ta dusza do Sądu Pańskiego będzie w cierpieniu.
   I znowu powiedział do mnie głos: patrz i rozważaj z wielkim podziwem. Pięknym autem jechał mężczyzna, lat około 40-tu. Coś zgrzytnęło, auto przekoziołkowało się i roztrzaskało o balustradę mostu, l znów podobna scena, tłum ludzi, przerażenie. Ktoś się zbliżył i przeglądał jego papiery, wyciągnięte z kieszeni marynarki. Były znów te dwa cienie szkaradne, I wówczas ktoś wyciągnął różaniec, miał go przy sobie. Zobaczyłam scenę, jak mężczyzna tenże odmawiał różaniec z małym chłopcem i żoną. Dwa cienie szkaradne zaczęły zgrzytać, gwizdać, syczeć. Kilka razy usiłowały podejść do jasnego cienia, który stał nad zwłokami, ale nie mogły, bo tuż stał Anioł. Ujrzałam też Matkę Najświętszą, może 30 cm wyżej, w sukni niebieskiej, taki sam welon niebieski, z różańcem świętym w dłoni. Otoczona była jak gdyby białą chmurą w koło. Matka Najświętsza bardzo szybko się powiększała i w kilku minutach była wymiaru człowieka. Wyciągnęła dłoń z różańcem świętym i białą postać zabrała ku sobie. Pan Jezus powiedział: częsta Komunia św., odmawianie różańca św. (przynajmniej dziesiątek), droga krzyżowa odprawiana nabożnie i ze skupieniem, życie godne człowieka, oparte o prawa Boże - otwierają drogę do nieba. Przekaż, to bardzo pilne.-Dziś bowiem ludzie giną w wypadkach bardzo często i są nieprzygotowani na śmierć. Amen.
   15. Stadiony sportowe o zdziczałych twarzach i sercach
   18. VI. 1982
   Zapisz! Jam jest źródło, Pokój i Radość. Kto z was pragnie pokoju, niech przyjdzie do źródła Wody Żywej, która czyni pokój i przynosi go do każdego człowieczego serca. Synowie i córki Moje! Dziś jesteście tak bardzo niespokojni, tak bardzo hałaśliwi, nerwowi. Mówicie Mi:
   XX-ty wiek, postęp, mechanizacja, wiedza. Brak wam czasu na skupienie, na rozmowę z Bogiem. Brak wam czasu na modlitwę i pójście do kościoła na Mszę św. Pytacie: dlaczego Ty, Jezu ingerujesz w nasze życie? My mamy bardzo ciekawy program, który nam głosi telewizja, mamy tyle jeszcze innych rozrywek wspaniałych, jak sport, tańce, zabawy, to wszystko dla człowieka XX-go wieku. O, tak, wasza telewizja to kajdany złego ducha narzucone wam, one przykuwają rozum i serce. Nieletnich gorszą i sprowadzają z drogi prawej. Starszych ciągle wprowadzają w błąd i karmią fałszem. Stadiony wasze wypełnione są młodzieżą o zdziczałych twarzach i sercach. A wy mówicie: brak nam czasu na modlitwę, na rozmowę, chociażby krótką z Moim Bogiem Ojcem. Czas, Moje dzieci jest bezwymiarowy. Czas trwa, tylko zależy, jak kto, tak trwający czas, spożytkuje w dziele budowy Królestwa Bożego. Przecież Królestwo Boże jest pomyślane przez Trójcę Przenajświętszą dla waszych serc i umysłów.
   To dla was Bóg w Trójcy Przenajświętszej zgotował w Królestwie Bożym najwyższe szczęście. Wy, Moje umiłowane dzieci, jesteście ciągle ślepi i głupi. Gardzicie prawdziwą miłością i dobrocią Boga Wszechmogącego. Pamiętajcie, że serce wasze jest stworzone Dłonią Boga Ojca. Dusza wasza jest tchnieniem Najświętszego Boga i gdybyście nie wiem w czym szukali radości i pociech, nikt i nic nie zdoła was rozweselić w prawdzie, jeno Najświętszy Bóg, z którego jest wasz początek. Nie telewizja da wam radość i wszelkie inne rzekome pociechy, ale szczera rozmowa ze swoim Ojcem, który jest wiecznym Bogiem, da wam radość i pokój duszy. Dzieci Moje, wy macie już wasze radości w których upatrujecie swe szczęście:, pralki, telewizory, auta itp. l cóż? Czujecie się zadowoleni? Ciągle niepokój serca, czegoś brak, jakaś tęsknota ugniata was, gonitwa za nowością. Szatan wam podpowiada: radość, zapomnienie daje alkohol, narkotyki. Staczacie się w głąb najcięższej przepaści. Czynicie z siebie pod dyktando szatana ruinę ciała i ducha. Powiadam wam. gdy przechodzę po ziemi, widzę tłumy ludzi o twarzach dzikich zwierząt. Ci ludzie utracili sens życia, zeszli z drogi Bożej zwiedzeni przez szatana diabła, nie mają czym zapełnić pustki, która ogarnia ich serca i umysły. Rzucają się w wielkie sprawy finansowe, budują, pozorują ruch i czyn. W efekcie pozostawiają całe miasta już zagospodarowane i uciekają gdzieś, przed siebie, bo zagubili drogę, która wiedzie do Boga. Kto Boga chce zapomnieć i odejść od Bożych dróg - ginie.
   Dzieci Moje, proszę was, słuchajcie głosu Dobrego Pasterza. Ja, Jezus Chrystus pokój wam daję, pokój pełen miłości, godności, człowieczeństwa. Nie taki pokój, jaki daje wam świat. Zapamiętajcie dzieci Moje, pokój to miłość serca Bożego aż do śmierci. To Ja uczyniłem mieszkanie dla was, mieszkanie wiecznej radości, jako dar Boga w Trójcy Jedynego. Amen.
   16. Zginie rodzaj ludzki, powstanie nowa ziemia
   12.VIII.1982.
   Każdy naród przed tronem Majestatu Bożego ma swego Anioła, świętego obrońcę, który przedstawia wszystkie prośby i sprawy danego narodu. Wszystkie prośby przez Anioła przedstawiane, są skierowane do Najświętszego Serca Drugiej Osoby Bożej. Poprzez Krew i Serce Zbawiciela świata, zostaje nawiązane przymierze z Najświętszym Bogiem Ojcem ze wszystkich stron ziemi. Od wszystkich narodów przybiegają Aniołowie, święci opiekunowie każdego narodu żyjącego na ziemi. To oni składają meldunki i raporty, święte prośby i modlitwy, które wyrażają zawsze i jedynie obronę i prośbę o łaskę dla danego narodu. Oskarżycielem zaś jest zły duch. Ale on przez swoje kłamstwo nie ma obecnie dostępu do bram nieba. Zbyt wiele kłamał i oskarżał fałszywie, za co został strącony mocą prawdy Bożej z nieba w czeluści piekieł na wieki. Przed wielkim zgromadzeniem narodów, jakie ma się odbyć nad rzekami Eufrat i Tygrys na wielki bój zwycięstwa Ducha świętego, szatan panoszący się na ziemi w postaci wszelkiego zła - zginie zupełnie i nie będzie mógł stanąć i fałszywie oskarżać niewinnych. W stolicy Jeruzalem zostaną umieszczone szale sprawiedliwości Bożej. Tam też odbędzie się sąd sprawiedliwej wagi. Zaprawdę powiadam wam, czas jest Już bliski, czas trąby, ognia, wody i Sądu Bożego. NAWRACAJCIE się, POKUTUJCIE. OCZYśĆCIE SERCA l UMYSŁY WASZE, albowiem, jak noc zapada o swoim czasie, tak też będzie z dniem Sądu Bożego. Ci, co są sprawiedliwi, przejdą do życia wiecznego w Bożym Królestwie. Tam znajdą pokój, radość serc swoich. A rozradowanie ich będzie trwać w Trójcy Przenajświętszej. Amen.
   17. Straszna kara dla świata grzesznego, ciężkie idą czasy
   16. X. 1982
   Bardzo pilne! Wzywam wszystkich ludzi dobrej woli do podjęcia wielkiej modlitwy, pokuty. Ciężkie idą czasy, bardzo ciężkie. Głód, mróz, nędza, choroby będą zabijały całe rodziny. Morza zostaną poruszone przez wielkie wichry, wszędzie będzie słychać jęk, krzyk. Wszędzie będą mordy i napady dzikich grup młodych ludzi zmieszanych z szatanami, pobudzonych przez szatana. Rzeź będzie wielka, krew będzie płynęła rynsztokami. Ciała zabitych leżeć będą na ulicach. Ciemność zaleje umysły i serca. Nie będzie nigdzie bezpiecznie, wszystko wokoło wrzeć będzie. Po błyskawicach i grzmotach ruszą narody Azji w wielkim pochodzie na bój. na narody Europy. Wypadki toczyć się będą jak błyskawice. Oto wierne i prawdziwe: Niemcy zupełnie przepadną za butę i hardość, Francja będzie częściowo zburzona, będą się szybko we Francji zmieniały rządy, wystąpi głód i pożary, ogień będzie trawił to, co jeszcze jest. Włochy doznają wielkiej rewolucji, która przyniesie wielki głód, klęskę i zniszczony cały kraj, zostawi wszystko w zgliszczach. Anglia będzie cała tonęła w wodzie, w mrokach, wielkich mgłach. Wystąpią walki, okrucieństwo, będzie szarpana i napastowana przez ludy ościenne, opętane przez złego ducha- W walce bratobójczej będzie się wyniszczać, spalać i niweczyć dobytek przez wieki wypracowany. Rosja zginie tak, jak Niemcy, w jednym dniu, nawet nie wypowie: ach! Powstaną zgliszcza i szary dym snuć się będzie nad całą Europą. Węgry, Bułgaria, Rumunia mniej ucierpią. Narody te nawrócą się do Boga, będą szukały oparcia w Polsce. Ziemia twoja, Polska, wyjdzie z tego zamieszania zwycięsko, z wszystkich stron przypłyną ludy, które jeszcze gdziekolwiek pozostały, by szukać ratunku, tu, w Polsce. Holandia poniesie ciężkie straty, zostanie częściowo zatopiona. Szwajcaria zginie. Szwecja zostanie częściowo starta z mapy Europy, Dania i inne państwa nadmorskie częściowo zginą, znajdą się pod wodami. Podaję ci, co do Szczecina: ostoi się, mimo wszelkich zbrodni i grzechów, które niesie na sobie. Obie Ameryki zostaną rozłupane jak kruche spodeczki. Niektóre miasta zostaną starte z ziemi w obu Amerykach. Ameryka Południowa częściowo dozna zniszczenia. Będzie grabiona przez rozjuszone bandy, głodujące ludy. Stany Zjednoczone zostaną zalane i zniszczone przez masywy wód oceanu, które będą ścierać je z powierzchni ziemi. Nikt, kto jest hardy, zarozumiały, noszący głowę wysoko, związany ze złymi mocami, nie ostoi się w te dni. Nikt, kto do Boga nie powróci, nie przeprosi Jego świętego Majestatu, nie ostoi się w te dni. Was, dzieci Moje, pokorne, udręczone i umęczone zbiorę pod skrzydła jak kokosz, ochronię. Pragnę wasz naród wynieść wysoko. Czekajcie w uspokojeniu serc, w modlitwie różańcowej. Czuwajcie w nocy! Miłujcie waszych wrogów! Nie przelewajcie krwi bratniej! Ja przyjdę by objąć Królestwo, być wam Ojcem i Sędzią Sprawiedliwym. Powiadam wam, oto dni, które idą! Dzieci Moje, dni to są straszne i groźne dla niewierzących, walczących z Bogiem. Ale kto ufa w Boże Miłosierdzie, wierzy Chrystusowi, wierzy w Jego Serce i miłość ku wam, dzieci Moje, zwycięży wszystko! Amen.
   18. Powstaną nowe grupy, nowe partie
   20.X.1982
   Jesteś Moim piórem, zapisz, co podaję. Dni te są dniami rozrachunku spraw duszy ludzkiej. Kto może pojąć, niech pojmuje, kto nie chce pojąć, niech nie pojmuje. Czas ten, obecny czas, jest wielkim krzykiem narodów. Na całym świecie jest bunt i zamieszanie. Czy tego nie widzicie? Nie widzicie, że wszystkie narody walczą ze sobą, z braćmi swoimi. Powstają nowe grupy, nowe partie polityczne, zrzeszenia, które są wymysłem szatana a które to podburzają narody jedne na drugie. Tak, jak wam powiedziałem, że przed końcem dni będzie wielki krzyk narodów, będą walki bratobójcze, dziś macie tego dowody. Naród Libanu walczy między sobą. Naród Iranu walczy między sobą i wiele, wiele innych narodów walczy o sprawę szatana, bo nie sądźcie, że dla waszego dobra. Tam, gdzie się leje krew bratnia, jest to z podjuszczenia szatana. A patrzcie, wszędzie jest dokonywany mord na ludziach, nikomu nie winnych. Cierpią dzieci, cierpią starcy, cierpią kalecy, l zadam wam pytanie, dlaczego tak się dzieje? Czy obłęd opanował cały świat? O nie, to działanie złego ducha-szatana, który podburza i skłóca dzieci jednej rodziny i jednego narodu. W każdym domu trwa walka, niepokój serc. Warn też, dzieci Moje umiłowane, szatan każe walczyć, zabijać brata/ niszczyć siebie nawzajem. Tu nie chodzi o władzę, nie chodzi o ambicję, tu jest dzieło szatana, który chce doszczętnie zniszczyć wasz naród i wszystkich ludzi całej ziemi. Głosi wam prądy wyzwoleńcze/ obiecuje wiele mówiąc, że gdy wyzwolicie się z religii, wiary w Boga. to osiągniecie najwyższy poziom intelektu, bo już wam wówczas nic nie będzie stało na przeszkodzie w niszczeniu przykazań Bożych, które głoszą wielką miłość do brata, darowanie win. pomoc chorym, kalekom, śpieszenie z przyjaznym gestem zgody. To są prawa Boże. a takie prawa głosi Mój Kościół święty. Prawa szatana są działaniem zła: zabijać Jak najwięcej, otumaniać rozumy ludzkie, mordować, palić i kraść, rozpijać naród i upadlać, zezwalać na narkotyzowanie się^ młodzieży, niszczyć w łonie poczęte życie. To wam głosi zły duch i wy tego się trzymacie. A Ja wam przykazuję, dzieci Moje/ otrząśnijcie się z brudu grzechu, który jest siecią złego ducha. Zawróćcie ze złej drogi. Pamiętajcie, tylko w Bogu i w oparciu o świętą Ewangelię możecie dźwignąć się z kałuży błota w którą was wdeptał swoimi kopytami szatan. On biega wkoło was i warczy jak zły pies. wściekły pies. Pragnie, by wszystkie narody świata były wepchnięte w wojnę nuklearną, która będzie się równała zagładzie całej ludzkości. Musicie się opamiętać. Moje dzieci. Tylko przez modlitwę, ofiarę, pokutę odtrącicie napór szatana. Proszę was, módlcie się, nawracajcie, szukajcie dróg, które wiodą do Boga. W Bożych prawach i przykazaniach szukajcie wsparcia a wszystkie trudności pokonacie. Dzieci Moje, obecnie trwacie w zamęcie. Zamęt ten pochodzi od
   złego ducha. Pamiętajcie, że modlitwa, silna wiara da wam chwałę zwycięstwa. Amen.
   19. Rozpusta, narkomania, rozwiązłość, mord - to usługi szatana
   28.X.1982
   W czasie modlitwy o godzinie 11.30 widziałam oczami ducha Anioła świętego. Był piękny, w białej, długiej sukni, W pasie był przepasany blado-różową szarfą, która wisiała do samych stóp. Ręce miał złożone jak do modlitwy. Powiedział mi: przysłał mnie Pan, abyś szybko zaczęła pisać. Potem przyszła Matuchna Najświętsza i powiedziała mi: nie ociągaj się a pisz, co ci powiedział Anioł Rafael. A więc piszę:
   Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam. że w dniu trąby Anioła siódmego nie będzie pobłażania dla waszych grzechów. Dziś jeszcze was wszystkich proszę, odstąpcie od drogi szatana-diabła, która wiedzie dusze wasze na wieczne potępienie. Ja do was przysyłam Moich heroldów, Moje sługi. Proszę i nawołuję, ale wy jak uparta zbuntowana oślica, nie chcecie się poprawić. Mi poprawa serc waszych jest konieczna w tych dniach ostatnich, bo zginiecie z powodu swojego uporu. Czyż aż tak trudno zerwać ze złym duchem? Musicie wzbudzić dobrą wolę w sobie, a zobaczycie, że złe moce będą musiały Opuścić serca wasze, umysły wasze.
   Ja dziś z ramienia miłosierdzia Mojego proszę, wzywam i upominam. W dniu sądu gniewu sprawiedliwego Ja będę występował jako Sędzia wielce sprawiedliwy. Będę musiał wymierzyć to, na co zasłużyliście. Dziś proszę was, upominam, nawołuję. Dziś przed Majestatem Boga Ojca przedstawiam za wami Krew Swoją, Przenajświętsze Rany Ciała Mojego, które nie ma miejsca zdrowego na sobie, jedna Rana brocząca świętą Krwią. Dzieci Moje, Serce moje jest w bólu z powodu waszej zatwardziałości. Proszę was i przywołuję, upominam: pokutujcie, módlcie się, przepraszajcie święty Majestat Trójcy Przenajświętszej. Gdybyście poznali i zrozumieli dzień wielkiego Sądu Bożego - we włosiennicy i z popiołem na głowie przepraszalibyście Boga Najświętszego. Ja wam powtarzam: dzień ten przyjdzie znienacka jak złodziej, bo znaków rozpoznawczych wy nie chcecie zrozumieć. Wolicie korzystać z uciech i brudu tego życia. A wszędzie brud i grzech. Szatan stara się, byście wszyscy mogli zginąć w jednej godzinie. Szatan ma na swoje usługi teatry, kina., telewizję, książkę. Proszę was, zrozumcie, wszędzie ohyda, brud, zbrodnia, która zabija duszę a nawet ciała wasze. Czyż nie możecie zrozumieć, że te uciechy XX-go wieku to dzieło szatana diabła? Ileż to razy dali w telewizji program, gdzie była mowa o Listach Apostolskich? Gdzie była mowa o świętej Ewangelii, gdzie była Msza św., konstruktywne kazanie budujące młode dusze? No, powiedzcie, czy coś podobnego widzieliście w telewizji? Prócz brudu, drwin z religii i spraw Bożych - nic nigdy nie dali wam do ujrzenia. Ja powiadam wam, że zniszczę to dzieło szatana. Garstka karnych, dobrych dzieci będzie chodziła w blasku światła, które Ja jej dam. Zbliża się koniec nikczemności i błota. Złe serca leżeć będą w tym błocie, w którym były, będą ginąć w mękach okrutnych, wyszukanych przez ich ojca szatana-diabła. Dzieci Moje, czy w jakimkolwiek wieku widzieliście, by młodzież tak się narkotyzowała i upijała alkoholem? A młodzież ta powinna być święta i czysta. Upadek jej jest dziełem szatana-diabła. Biedne dzieci, one mają serca puste. Szatan-diabeł wydarł im wiarę w Boga, włożył im ateizm, który rodzi pustkę, śmierć, beznadziejność życia na ziemi. Czy w jakimkolwiek wieku tyle rodzin było rozbitych i pijackich, jak dziś? Szatan-diabeł dał kobiecie i mężczyźnie te same właściwości: morderstwo, rozwiązłość, pijaństwo, nierząd, upadłość, ciągła zmiana partnera, życie podobne do życia zwierząt. Powiem wam wyraźnie, do psiego życia, bo tylko te stworzenia tak haniebnie żyją. Oto pokłosie pracy szatana-diabła w XX-tym wieku.
   A czy ktoś z was stara się powstrzymać ten brud? Widzi tę nędzę? Nie! Stare kobiety malują twarze, odsiwiają włosy. Stare kobiety noszą spodnie. Gdzie jest godność matki, prawdziwej niewiasty Bożej? Czy Matka Najświętsza nosiła spodnie? Jakże obelżywy jest ten strój dla starszych kobiet. Starsi mężczyźni szukają rozkoszy u młodych dziewczyn, sprowadzają je z drogi prawej za pieniądze i prezenty.
   O rodzaju ludzki, zastanów się. Wszyscy idziecie drogą diabelską na wieczne zatracenie. Proszę, przykazuję wam, rewidujcie serca swoje, język swój, oczy swoje, ręce swoje, bo czasu już bardzo mało. Ja Bóg, Syn Boży, Jezus Chrystus proszę: nawracajcie się do prawd Bożych. Niech prawami waszymi będą tylko Boże prawa. Miłujcie się nawzajem i szanujcie swoje rodziny. Trzymajcie się zaleceń Kościoła Bożego. Mój Wikariusz jest wam dany na wzrost dusz waszych i na chwalebne zmartwychwstanie dusz waszych z wszelkiego zła i grzechu. Amen.
   20. Plazma płaszcza atmosfery zostanie podziurawiona
   31.X. 1982
   Cały świat stanął na karkołomnym zakręcie, wszyscy pragną skręcić swój kark. Ci, co chcą wywołać wojnę nuklearną przewidują, że tylko oni zostaną na ziemi i żyć będą dostatnio. Mylą się, śmierć istotnie może objąć cały świat, zniszczyć ludzkość. Na świecie jest obecnie cztery i pół miliarda istnień ludzkich, tych zarejestrowanych. Są dzieci ukryte w dżunglach, w buszu, dzikie plemiona. One nie znają tak perfidnej i złej spekulacji. To są dzieci o sercach cichych, pełnych naturalnych odruchów, jakie powinien mieć człowiek. Człowiek, który uważa siebie za cywilizowanego, pod maską wykształcenia chowa fałsz, obłudę, zbrodnię, chciwość, żądzę władzy. Cechy te przyswaja sobie od złego ducha. Tak, jak szatan dyskretnie podjudza, jątrzy, by ludzi ze sobą skłócić, by serca ludzkie były pełne niepokoju, strachu, aby wzrastała w tych sercach nienawiść, okrucieństwo. To przywar tej rzekomej cywilizacji, tej rzekomej uczciwości, którą głoszą nowe prądy wolnomyślicieli. Cywilizacja prawdziwa to jest miłość bliźniego i miłosierdzie dla każdej żyjącej istoty na całej kuli ziemskiej. Ziemia jest tak pomyślana przez wielką, świętą mądrość Bożą, że może wykarmić sześć miliardów istnień ludzkich. Ziemia jest posłuszna człowiekowi, rodzi do syta, daje chleb, nie ogranicza nikomu swych płodów, gdy człowiek nie żyje w lenistwie, a pracuje tak, jak powiedział Bóg Ojciec. Ziemia posłusznie spełnia wolę człowieka.
   A teraz ci powiem dlaczego jest głód na ziemi. Bo króluje nienawiść i chciwość w sercu człowieka, chęć mordowania brata i chęć zbrojenia się. Patrz, wszyscy się zbroją. A jakie to wynalazki produkują? Czyjej pomysłowości są te wynalazki zbrojeniowe? Szatańskiej pomysłowości. Broń nuklearna jest bardzo kosztowna, a wszystkie państwa zbroją się w broń nuklearną. Czatują na moment, by móc zabić swego sąsiada, pozyskać jego dom. Nie wiedzą, że ta broń, którą im szatan tak sprytnie podsuwa jest mieczem obusiecznym. Rani śmiertelnie sąsiada, ale też nie szczędzi tego, który jej użyje, zatruwa atmosferę, tak, że i ten, który jej użył poniesie klęskę. Ziemia, która jest dziś planetą piękną, pełną życia, może stać się spopielała pustynią, głuchą, nieurodzajną na setki lat. Owszem, gdy urodzi, to urodzi śmierć dla człowieka. Ci, co sobie planują żyć dostatnio po wojnie wszechświatowej, nie znajdą nawet w kosmosie spokojnego życia, bo cały wszechświat zostanie zakłócony. Plazma płaszcza, która otacza ziemię zostanie podziurawiona i częściowo oderwana. Wówczas nastąpią dodatkowe cierpienia planety. Może się stać, że będzie na wieki martwą planetą po wywołaniu działania łańcucha termojądrowego. Wszystko stanie w płomieniu, by zginąć jak spopielała, martwa kula.
   Oto prognozy dla mędrców tego świata. Oto prognozy dla tych, którzy opierają się na swoich hipotezach. Ci wielcy uczeni umieją obliczyć wiek ziemi, słońca, księżyca a nie umieją przestrzec zapaleńców takich jak i oni, że to, co zamierzają zrobić dosięgnie ich wszystkich. Bóg tworząc ziemię, dał jej najpiękniejszą szatę ze wszystkich planet. Dostosował ją do życia człowieka. Umieścił na tej ziemi istotę ludzką i usynowił ją. Szatan pragnie zniszczyć to dzieło. Znalazł serca podatne, które pracują w dziele zniszczenia szatańskiego, mieniąc się uczonymi, wielkimi mężami stanu. Każdy z was jest w ręku Bożym i każdy z was może być odwołany w każdej chwili, aby stanąć przed Majestatem Bożym i zdać rachunek ze swych czynów. Pamiętajcie o tym, wy chciwi, pełni pychy szatańskiej, nie możecie wyzwalać wojny nuklearnej. Za dokonanie się pełni grzechów na ziemi miecz Anioła Bożego mściciela jest Już nad waszymi głowami. To, coście dla innych przygotowali, będziecie musieli sami połknąć przez strach haniebnej śmierci, która was nawiedzi w ten dzień. Zginiecie wszyscy, pyszni, obłudni, pełni fałszu, podłości, wy, którzy walczycie z Imieniem Bożym. Zostaną tylko dzieci pokory, dzieci miłości Bożej, którzy ufali Bożemu Miłosierdziu i wierzą w przebaczenie kar i win. Amen.
   21. Cztery miliardy istnień ludzkich zginie w wojnie nuklearnej
   11.X. 1982
   Ujrzałam Chrystusa Króla w czerwonej szacie, w koronie złotej na głowie. Był bardzo piękny i bardzo groźny. Powiedział mi: pisz, nie ociągaj się.
   Ludzkość, a właściwie kilku szaleńców pragnie cały świat wtrącić w nową wojnę. Tylko, że ta wojna przyniesie jej zgliszcza, zniszczenie wszystkiego, co mają na całej ziemi, śmierć dla wszystkich narodów świata. Niech nikt nie myśli, że ten, czy ów naród zachowa się w czasie wojny nuklearnej. Wszystko zginie. To nie 6 milionów zginie jak w drugiej wojnie światowej. To aż cztery miliardy istnień ludzkich zginie w uścisku śmierci tak przerażającej i tak haniebnej. Takie zakończenie życia ludzkości na ziemi jest najstraszniejszym, najokrutniejszym planem działania złego ducha. Gdy ktoś z was przeżyje tę katastrofę ziemi, będzie niezdolny do życia na ziemi, do rodzenia. Pozostanie na ziemi, tak, jak na wymarłej planecie pustka, zgroza, zniszczenie ogólne.
   To jest ten plan czerwonego diabła: zniszczyć doszczętnie dzieło rąk Bożych przy użyciu rąk człowieka, istoty, którą Bóg ukochał najbardziej ponad wszystkie stworzenia i dał mu wielką godność zwać się dzieckiem Bożym. Ustawił człowieka nieco niżej od Aniołów Bożych, tych którzy opływają strumieniem najświętszej łaski Bożej, miłości, światła Bożego. Człowiek ma wielką godność daną od Boga Ojca, jest nieco niższy od Aniołów i tylko przez skażenie, które pochodzi od pierwszych rodziców, człowiek ciągle ulega grzechowi i zwraca się do dzieł złego ducha. A powinien zapragnąć życia z Bogiem, życia w strumieniu łaski i miłości Bożej przez wyrzeczenie się drogi grzechu, przez łączenie serca i umysłu ze światłem Ducha Bożego, poprzez ofiarę, pokutę, miłość braterską, czynienie pokoju tam, gdzie jest człowiek.
   Proszę was ojcowie i matki, wpajajcie w umysły i serca dzieci waszych miłość, pokój, silną wiarę w Trójcę Przenajświętszą. Módlcie się o łaskę dla każdej duszy, by zamieszkał Duch święty w sercach waszych i waszych bliźnich, by powstała miłość i pokój. A Bóg rozleje łaskę, strumień miłości Bożej obejmie wasze serca i automatycznie staniecie się przeciwnikami szatana i jego dzieł. On nie znosi mocy i miłości Ducha Bożego i drży przed nią całe jego królestwo.
   Dzieci Boże, musicie przymnożyć modlitwy, czynów dobrych, pokutować za grzechy wasze i waszych braci. Musicie się raz na zawsze wyrzec drogi złego ducha, a moc ducha Bożego zakróluje w was, odniesiecie zwycięstwo nad złem. Miłością otworzycie bramy więzień, bo czyny wasze staną się dobre i czyste. Wzrastać będzie między wami zrozumienie, cierpliwość, opanowanie grzechu, niechęć do braci. Wszystko stanie się łatwe do zrozumienia i przebaczenia. Pod działaniem Ducha świętego rozlewać się będzie pokój i miłość, wyrozumiałość i cierpliwość i tym pokonacie wroga. Zapamiętajcie dzieci Moje, gdy mówicie, że jestem nerwowy dlatego tak źle postępuję, kłócę się, wymyślam, toczę rozbój - to działa zły duch w sercach waszych, to Są jego owoce. Bo zło rodzi zło, a dobro rodzi tylko dobro. Po owocach poznacie czy drzewo jest dobre, czy złe. Zapamiętacie, co pochodzi od Ducha świętego, jest ku zbawieniu duszy, rozlewa miłość, jasność, wielki ład, akuratność. Duch zły osnuty jest w ciemności i wlecze ją za sobą, a z nią przemoc, niezgodę, wielomówstwo, kłamstwo, wszelki fałsz, obłudę, wszelką wrzawę, wojny, morderstwa, nienawiść. W smutku muszę wam powiedzieć, że dzieci XX-go wieku szczególnie obfitują w te symptomy, o jakich tu była mowa; poddają się pod inspiracje złych mocy. Ale też i to zapamiętajcie, gdy będzie was dwoje sprawiedliwych. Ja Jezus Chrystus z mocą Swoją i miłością stanę między wami i dam wam światło miłości i stworzycie mur wielkiej miłości, łaskawości, przebaczenia, nie do pokonania przez szatana.
   Dzieci moje, jednoczcie się wszyscy w miłości Serca Mojego, w prawdzie i pokoju. Ja, Jezus Chrystus i Ojciec Mój i Duch święty przybędziemy do serc i umysłów waszych, do domów i miast waszych, do państw waszych. Zamiast wojny, którą wam szatan daje. My rozlejemy miłość, radość i wieczne życie z Trójcą Przenajświętszą.
   22. Pomnóżcie modlitwę-jak błyskawica przyjdę
   17.XI.1982
   W czasie modlitwy porannej, o godzinie 11.20 oczami duszy ujrzałam Pana Jezusa Chrystusa. Powiedział: błogosławię cię w Imię Boga Ojca, w Imię Boga Syna, w Imię Boga Ducha świętego, kreśląc nade mną duży krzyż, l dalej powiedział: córko Moja, zaprawdę powiadam tobie, praca w Mojej Winnicy jest bardzo opłacalna dla duszy i ciała każdego człowieka. Dni, które idą naprzeciw ludzkości są dniami wymiaru sprawiedliwego Sądu Bożego za wszystkie wasze czyny. Niech nikt z was nie myśli, że to jakoś przejdzie, że znajdzie się miejsce na ziemi, które Sąd Boży ominie. O, nie! Ja przyjdę znienacka, jak błyskawica. Nagle, ze wszystkich stron zapłonie ogień gniewu Bożego. Nie będzie czasu na ucieczkę, na usprawiedliwienie się. Potrzask Sądu Bożego zwali się tak szybko jak tajfun zwala drzewa. Będzie kości wasze łamał jak zapałki, przygniatał, kaleczył za wasz upór i trwanie w grzechu. Kto z was może, niech nawraca niewierzącego, każdego kto walczy z Bogiem i Jego świętymi prawami. Proszę was, czasu jest już zupełnie mało. Gdy przyjdzie dzień żniwa, żniwiarze Boży zetną i powiążą w snopy dojrzałe zboże, przesieją przez wiejadło. Czystą pszenicę i żyto złożą do spichlerzy Pana Najwyższego, zaś plewy, chwasty i kąkole spalą ogniem gniewu Bożego.
   Zapragnijcie być czystymi sercem i duszą, być zdrowymi tak, jak zdrowe zboże, w którym Bóg ma wielkie umiłowanie. Bóg Ojciec wszystko i wszystkich oddał Synowi i Ja, Jezus Chrystus obejmę wszystko w Swoje dłonie jako ten miecz sprawiedliwości, wychodzący z ust Syna Bożego. Wszystko, co złe i zły owoc przyniosło, zostanie w dniu Mojego przyjścia ścięte. Zetnę korzenie złego ducha, wykarczuję je, że nawet najdrobniejsza cząstka po nim nie zostanie. Zetnę i wykarczuję chciwość serc waszych, bluźnierstwo i wszelką krzywdę zadawaną przez złego ducha waszymi rękami Moim dzieciom. W ten dzień złamię bramy wszelkiego królestwa złego ducha, zetrę z ziemi zło. Na koniec złamię (zniszczę śmierć, by nie zadawała więcej cierpień i bólu. l wszystko zabiorę, co godne i szlachetne, miłujące Boga ' Jego najświętsze przykazania i przekażę Ojcu Przenajświętszemu w ten dzień chwalebny.
   Ze strony północy przypłynie wielki Majestat i Chwała Przenajświętsza Mojego Ojca Boga. Ziemia drżeć będzie z lęku lecz szkody nikomu nie wyrządzi. Wszystko, co żyje i oddycha na moment z wielkiej trwogi i uwielbienia zatrzyma swój oddech, bo będzie przechodził Pan ziemi. Pan nad panami. Bóg Wszechwładny nad wszystkim, co jest. Ojciec najmiłosierniejszy, najszlachetniejszy. Miłość nieustająca. Twórca wszystkiego, l Ja, Jezus Chrystus Syn oddam pokłon i wszystko odda pokłon, co jest na ziemi i w kosmosie Najświętszemu Bogu Ojcu, Synowi Bożemu i Duchowi świętemu, który, pochodzi od Ojca i Syna i razem z Nim odbiera cześć, chwałę i uwielbienie. Stanie się światłość wielka. Chwała wielka obejmie cały świat i cały wszechświat. Władca prawowity, jedyny, święty i najświętszy, żyjący w Trójcy na wieki wieków wieczną miłością, w ów dzień wyleje na wszystkie serca dzieci Bożych miłość najdoskonalszą, łaskawość, jasność, świętą prawdę Bożą, dobro, które niesie wieczne życie. Każda dusza nasyci się i żyć będzie w sytości, bo nakarmi ją sam Bóg święty nad świętymi miłością, łaską i szczodrym miłosierdziem. Amen.
   23. Abraham wołał o ocalenie Sodomy i dziś Kościół woła
   18.1.1983
   Nie płacz, albowiem Serce Moje nie ma granic miłosierdzia. Wszystko ci przebaczyłem, obmyłem. Jesteś jak dziecię zrodzone z łona matki po odbytym Chrzcie i Bierzmowaniu. Zdjąłem z ciebie winy grzechu. A teraz pisz! Oto kładę na Syjonie Kamień Węgielny, wybrany, drogocenny. A kto wierzy w Niego , nie zostanie zawstydzony. Są to słowa Izajasza. Zapisz! Właśnie ten Kamień odrzucili budowniczy, a on stał się głowicą węgła. Te słowa dotyczą Mnie, Chrystusa, Pomazańca Bożego, Słowa Bożego Wiecznego. Budowniczymi byli kapłani świątyni Jerozolimskiej. Co to znaczy? Budowniczy głosili słowa Boże, znali prawdę ogłoszoną przez proroków, a jednak nie chcieli uwierzyć prawdzie, jaką Ja im przyniosłem. Nie chcieli Mnie uznać za Syna Bożego, Pomazańca, Mesjasza chociaż widzieli dzieła, które Ja tworzyłem, a o których mówili prorocy. A Jam Jest, Który Jest. Dla zbawienia wszystkich przyszedłem na ziemię. Krwią Swoje zmyłem wasze grzechy. Lecz przez wszystkie wieki jestem niezrozumiany, odrzucany przez człowieka i tych, którzy mienią się być budowniczymi i tak będzie do końca dni. Grzech ojców waszych zmyłem wodą. Wszystko na wieki zostało zanurzone w wodzie. Mówicie: był potop, dziś grzechy wasze przed przyjściem Moim spalę ogniem. Niebo, gwiazdy pod naporem ognia rozsypią się. W szumie i wichrze przyjdzie dzień odpłaty, w trąbie i ogniu. Ja wam powiadam: u Boga jeden dzień to tysiące lat. pokutą, modlitwą, poprawą życia możecie przez miłosierdzie Boże przesunąć ten straszny dzień na dziesiątki, setki lat. A na ziemi zapanować może zbawienie, Łaska, pokój, Królestwo Boże. Od was zależy, czy ziemia stanie się bez wielkiego ognia i tragicznego oczyszczenia ponownie świętym rajem, gdzie zapanują prawa Boże. Przypomnijcie sobie słowa Abrahama, który ośmielił się i zadał pytanie Aniołom Bożym w sprawie zniszczenia Sodomy i Gomory. Co jemu odrzekli? Abraham postawił cyfrę 50-ciu sprawiedliwych. Aniołowie odrzekli: nie zniszczymy Sodomy i Gomory dla 50-ciu sprawiedliwych. Wówczas ośmielił się Abraham i dalej Pyta: a dla 45-ciu? Nie zniszczymy, odpowiadali Aniołowie Abrahamowi. A dla 40-tu, nie zniszczycie? Nie zniszczymy! A dla 35-ciu? Nie zniszczymy! A dla 30-tu? Nie zniszczymy! l doszedł do 10-ciu, ciągle otrzymywał odpowiedź: nie zniszczymy miast, gdy znajdzie się chociaż 10-ciu sprawiedliwych. Ale jeden Lot był sprawiedliwym, toteż wywiedli go z miasta, a ogniem i siarką spalili gnuśną Sodomę i Gomorę.
   Dziś też zależy od was samych, od waszej świętości i miłości Boga wasze życie. Pamiętajcie, najważniejszym przykazaniem jest przykazanie miłości: będziesz miłował Pana Boga swego ze wszystkiego serca swego, duszy swojej, ze wszystkich sił swoich. Wsłuchaj się w gradację tego najważniejszego przykazania Bożego. Będziesz miłował Pana Boga ze wszystkiego serca swego. A co twoje serce właściwie miłuje? Pieniądze, dobrobyt, auto. telewizję, wygodę, lenistwo, obojętność, lekceważenie spraw Bożych. Dalej Bóg mówi: ze wszystkiej duszy swojej. Patrz i rozważ. Ty masz duszę i zdasz rachunek z jej obojętności dla Boga Ojca. Bo ciągle mówisz i wmawiasz wszystkim, że duszy nie ma, to tylko wymysł, działa przyroda. O, głupi, głupi! Staniesz przed obliczem Bożym i zatrwożysz się wielce. A dalej Bóg mówi: będziesz miłował Boga ze wszystkich sił swoich. A ty ze wszystkich sił swoich starałeś się zwalczyć Boga, starałeś się nienawidzić Jego Najświętszych, Ojcowskich dłoni. Jego opieki nad sobą. A bliźniego czy kochasz, jak siebie samego? Gdybyś kochał, to nie mordowałbyś jak obecnie czynisz, zabijasz wszędzie, wszystkich, dzieci nienarodzone w łonie matki, których krew tworzy ocean grozy i potępienia dla osób te zbrodnie czyniących. Zabijasz brata w imię równości fałszywej, szerzysz niewiarę w Boga, zabijasz własną duszę i duszę młodych, niedoświadczonych ludzi. Sączysz w serca młodych truciznę - ateizm pod dyktando szatana-diabła. On przygotował ten niecny preparat i wlewa do uszu i głowy twojej. Te dni poczytuję Ja za dni odstępstwa człowieka XX-go wieku od miłosierdzia i od Najświętszego Boga. Ale powiadam tobie, dwóch było koło Mnie łotrów w czasie śmierci krzyżowej, a jeden z nich został kanonizowany jako pierwszy święty, bo sercem skruszonym prosił o przebaczenie i uwierzył, że Jam Jest, Który Jest, .Druga Osoba Boża, Bóg-Człowiek, l dziś proszę was wszystkich, wierzących, niewierzących, świeckich, praktykujących, kapłanów, zakonników, zakonnice - to jest czas ostateczny, uwierzcie! Bronią waszą niech będzie walka z grzechem, walka z wszelką nieprawością. Niech rozum i duch wasz zjednoczy się z Synem Bożym Jezusem Chrystusem, który przynosi światło, prawdę i życie wieczne. Amen.
   24. Zbrodnia tworzy łańcuch zbrodni
   9.l V.1983
   Mówi do mnie głos; nie wiedziałam, kto. to był. świat cały tonie w grzechu. Oto kula ziemska, patrz, co robi grzech. Widziałam, że cała kula ziemska była jak gdyby spleciona licznymi konarami, podobnymi do lian, które zrastały się ze sobą, tworząc nieprzebyty gąszcz grubej sieci opasującej całą ziemię. Głos mi powiedział, że to jest wzrost grzechu, to jest działanie złego ducha, szatana.
   Dziś cały świat zalewa grzech, dzieło złego ducha diabła. Jest on agresywny, bezczelny. Ma na swoje usługi prasę, literaturę, teatr, telewizję. Szatan mówi podstępnie, że to wzrost kultury a właśnie z tą kulturą sieje wielki grzech rozwiązłości, nikczemności, lekceważenia wszelkich praw Bożych, instynkty zła i rozpasanie. Wszystko ubiera w szatę kultury, a jest tylko bagno, zło. Szatan posługuje się takimi terminami jak nudyzm, naturalna rodzina, rodzina świadoma, świadome macierzyństwo. Jest to świadoma zbrodnia, dzieciobójstwo w łonie matki, świadoma zbrodnia bratobójcza w imię fałszywych teorii, kłamstw szatana, w imię zła. Te konary, silne jak grube korzenie drzewa, opasują cały świat. To siła wzrastającego grzechu, który zasiewany jest przez szatana. Są miasta, ba, całe wyspy zaludnione nudystami, którzy mówią, że są naturalistami, a szerzą wielki grzech i zgorszenie. Jeśli kobiety nakładają stroje, to takie, by gorszyły mężczyzn. Rozpusta, rozpasanie i bluźnierstwo słów i czynów obejmuje młodzież, nawet dzieci. Całe rodziny są wykolejone, matka, ojciec, narkomani, dzieci zaś idą swoją haniebną drogą. To, co dla kobiety było radością i chlubą, jej godnie wychowane i bogobojne dzieci, liczna rodzina - obecnie diabeł ustawił w innym porządku: jedno dziecko wychowane a właściwie samo sobie tylko powierzone. Zaspokajane są jego zachcianki i złe kaprysy, zawsze pod działaniem złego ducha. Dziecko takie staje się samolubne, z reguły wykolejone. Pozostałe ciąże są usuwane, poczęte życie jest zabijane, bo rodzina musi być świadoma urodzin, nie taka, jak była kiedyś, obecnie musi być planowana. Matki zbrodniarki święte węzły małżeńskie zamieniły na życie lupanarów. Zbrodnia tworzy łańcuch zbrodni: zdrady małżeńskie, rozwody, bardzo liczne udręczenia rodziny, dzieci. Jeśli który z małżonków jeszcze jest prawy, to ma zmiażdżone serce przez współmałżonka. Oto świat dziś. A pornografia? Nawet do dzienników rzekomo moralnie czystych wchodzi bez pukania. A ten zrodzony w piekle seks, który jest zatraceniem duszy i ciała młodych dziewcząt i chłopców? Wszystko dla seksu - krzyczą nawet starzy ojcowie, którzy reprezentują dwóch starców biblijnych, którzy to usiłowali uwieść prawą córkę judzką. O, okropności tego świata! Budujecie piękne hotele, stwarzacie piękne plaże, a wszędzie tam jest trąd grzechu, trąd, który nawet po siedmiorazowym zanurzeniu w wodzie nie da duszy i ciału zdrowia.
   Ostrzegam was po raz ostatni. Mała już przed wami droga, lecicie wszyscy na zatracenie. Wszędzie rozbój, mord, pijaństwo, cudzołóstwo, obłuda, kradzież, narkomania, wszelka rozpusta, wynaturzenie. Nawet ośmielacie się walczyć z Bogiem. Rozszerzacie niewiarę i grzeszny ateizm. Pustoszycie serca i umysły dzieci. To wiedzie was wszystkich na wieczne zatracenie do piekła, gdzie rządzi wieczne zło. Czy wy wszyscy macie bielmo na oczach? Czy nie widzicie dzieła grzechu, które szatan wam podaje w różnej formie? Dzieci i młodzież odciąga od przykazań Bożych, od poznania świętej wiary Bożej ośmieszając wszystko, co czyste, piękne, co nie skażone złem. Zabiega szatan, by serca dzieci i młodzieży stały się próżne, nieczułe, lekceważące wszystko i wszystkich. Podsyca w nich instynkty zła, jak pożądliwość wszystkiego, co oczy widzą, niewyrozumiałość, nieliczenie się z nikim, nieszanowanie starych ludzi, babcię, dziadka. Podsuwa im modną mowę, mówią dzieci o ojcu i matce:
   stary, stara, te wapniaki. Nie tak, jak przykazanie Boże mówi: szanuj rodziców. Jeśli nie otrzymują pieniędzy na swoje zachcianki, nazywają rodziców dusigroszami. O ginąca ludzkości, zerwij bielmo z oczu. Przejrzyjcie chociaż przed końcem tych wydarzeń, które mają przyjść. Proszę was, zejdźcie z drogi, którą wskazał wam diabeł. Nawróćcie się do Bożych przykazań, do praw Bożych.
   Zapamiętajcie, Bóg jest pełen miłości i miłosierdzia, Jest najświętszym Twórcą wszystkiego i Nim zawsze pozostanie. Może stworzyć sobie nowych synów Bożych. Jeśli wy wszyscy się nie nawrócicie, nie będziecie pokutować, modlić się i żałować za swoje grzechy - poniesiecie zasłużoną karę śmierci wiecznej w piekle. Nie możecie Mi powiedzieć, że was nie ostrzegano, że nie macie sakramentu, który by wam wskazał drogę zbawienia, a przecież macie sakrament pokuty, sakrament przebaczenia i bezgranicznej miłości Mojej i miłosierdzia ofiarowanego w Przenajświętszej Hostii. Nie możecie tego powiedzieć, że brak wam kościołów i kapłanów. Tego nie możecie Mi powiedzieć. Ja Sam ciągle na was czekam, dzień i noc i pragnę przebaczać. Pragnę was wszystkich przygarnąć do rany Serca Mego, dać wam moc miłości i przebaczenia, moc zdrowia i wiecznego życia. Tylko w Ranach Zbawiciela świata, świat znajdzie zbawienie.
   25. Siekiera przyłożona do korzenia tego pokolenia
   14.1V.1983
   W czasie modlitwy wieczornej, oczami ducha ujrzałam piękną kobiecą postać. Miała na głowie dziwną koronę, która osadzona była w koło głowy i w koło twarzy, złota, lśniąca, wysadzana drogimi kamieniami. Płaszcz był jasnoróżowy, lekko cielisty. Przedstawiła mi się jako św. Elżbieta i powiedziała: zapisz, co chcę tobie powiedzieć: Już ostra siekiera jest przyłożona do korzeni drzewa tego pokolenia. Jedzą, piją, bawią się, żenią, mordują, kradną, zabijają, rozpustę uprawiają, wynoszą się ponad siebie, a nie wiedzą, że jak błoto będą leżeli w koło na ziemi. Uniosła dwa palce prawej ręki do góry i powiedziała: jeśli się nie poprawicie, wszyscy zginiecie przez mór, głód, nieznaną zarazę, która idzie do was bardzo szybko. Nazwana będzie białą śmiercią, bo wszyscy w boleści tej choroby będą biali jak śnieg, a po śmierci sini i cuchnący. Choroba ta będzie zabijała całe rodziny. Nikt nie będzie mógł się uratować, szpitale będą przepełnione. Początkowo będą pracowali lekarze, ale, gdy sami zaczną padać od tej choroby, nikt już nie będzie pomagał chorym. Całe rodziny będą leżały w domach martwe. Biała choroba będzie objawiała się tym, że wszystkie mięśnie, naczynia i nerwy będą się kurczyły, wszystkie narządy wewnętrzne będą się kurczyły, jelita będą się skręcały. Wystąpi paraliż mózgu, ból będzie nie do pokonania. Z powodu porażeń całego organizmu, śmierć będzie bezlitosna i sprawiedliwa. Zabierze żebraka, króla, ministra, ważnego dygnitarza wojskowego i żołnierza, pannę, wdowę, całe rodziny.
   Ostrzegam was, jeśli się nie nawrócicie, nie zerwiecie z prawami szatańskimi, nie zwolnicie serc waszych ze złych mocy - zginiecie wszyscy. Jest dla was ratunek. Bóg wszędzie, w domu, w urzędzie, w miejscu pracy. Znak Krzyża św. w umyśle człowieka, w sercu, w urzędzie, w domu. W szkołach przywróćcie modlitwę przedlekcyjną dla dzieci. Dzieci niech będą wychowywane, niech znają Boga Ojca, który ich stworzył, niech znają Syna Bożego, który ich uświęca, niech znają Współodkupicielkę rodzaju ludzkiego. Najświętszą Dziewicę Maryję. Zacznijcie pokutować, nałóżcie na siebie skromne stroje. Nie szukajcie wygód dla duszy i ciała. Nie tkwijcie całymi dniami przed telewizorem, nie wypełniajcie kin i stadionów. Pokutujcie, módlcie się, Przepraszajcie Majestat Boży. Wszyscy nawróćcie się do Boga, bo grzechy dzieci ziemi są tak liczne i tak ciężkie, że cała kula ziemska jęczy pod ciężarem tych grzechów. Musicie się wszyscy wyrzec złych spraw szatańskich. Miłujcie Boga i bliźniego, cierpliwie znoście ciężar dnia zwykłego. Bóg wam wynagrodzi, powstrzyma gniew swój i wszelką tragedię odmieni na radość. Rozkazuję tobie, przekaż jak najrychlej. Amen.
   26. Łamcie się z bliźnim miłością
   30.V. 1983
   Oto ostatnia prośba do was: nie biegnijcie na oślep przed siebie. Z rozwagą, każdego dnia patrzcie na własne serce. Szukajcie w swoim sercu Boga. Łamcie się z bliźnimi miłością i baczcie, byście nie zostali sami, jak została opuszczona i osamotniona świątynia Jerozolimska w dniu, gdy człowiek uniósł dłoń na swojego Boga. Warn, dzieci Moje, daję błogosławieństwo i proszę o nawrócenie się wszystkich w duchu pokuty i modlitwy. Amen.
   27. Przyjdzie ten dzień niespostrzeżenie
   17.VII.1983
   Matka Najświętsza jako Niepokalanie Poczęta powiedziała: słuchaj i pisz, co tobie Jezus będzie mówił.
   Cały świat pragnie uwikłać się w wielką wojnę. Złe moce judzą serca ludzkie, umysły i rozumy. Nie ma mężów Bożych wśród wielkich władców i dyplomatów. Wszyscy oni są zmieszani ze sprawami złego ducha. Nikt z nich nie pragnie naprawdę pokoju. Okłamują siebie nawzajem. Jest między nimi gra wyniszczenia w sposób gospodarczy a przez ich zawziętość cierpi cały lud. Mój lud. Ci, co się zbierają, aby ustalić prawa i poczynania, są bezbożnikami trzymającymi się praw złego ducha, on nimi przewodzi. Dni te, przez Miłosierdzie Boże zostaną skrócone. Wojna, którą tak złe moce przygotowują, zniszczy tylko tych, co ten plan od piekielnych mocy przyjmą. Już dziś jest dzień wesela przed wszystkimi narodami, dzień wyzwolenia ze wszystkich złych mocy. Przyjdzie ten dzień niespostrzeżenie. Już jest przygotowane zwycięstwo świętych Bożych Aniołów. Złe moce i pyszni będą porażeni wielką siłą Bożą, jaka zstąpi z Nieba. Siła ta jest zachowana na ten dzień i godzinę. Nikt się nie ostoi, zginie, kto się związał ze złymi mocami, stanie przed świętym Sądem Bożym. Ci, co służyli wiernie Bogu i bliźniemu, wejdą do chwały Bożej z wielką radością. Obecnie serca ludzi i cały świat jest podzielony. Nie tylko chodzi tu o ateizm, komunizm. To musiało przejść przez ziemię, ale zostanie zebrane jako zły owoc trujący i spalone w ogniu piekła. Podział ten dotyczy nieprawości i wszelkiej rozwiązłości. Są dusze czyste, ale większość ulega skażeniu, zmaterializowaniu. Duch w nich martwy, wierzą tylko w pieniądze, przemoc {'grabież, okłamują wdowy i biednych wyzyskiwanych. Cały świat też ma podział na ludzi sytych i dobrze żywionych i ludzi głodnych, umierających z głodu. Podział też jest na nadmiar środków żywności, która to żywność jest niszczona dla podniesienia ceny na rynkach zbytu i podział jest na tych, którzy nie mają żywności zupełnie. Ten podział tak samo pochodzi od złych mocy szatańskich. Są ludzie, którzy mają w bankach miliony i miliardy dolarów a są ślepi i o kamiennych sercach, nikomu nie pomogą, gorzej, starają się szkolić. Są ludzie, którzy olbrzymie dobra, pieniądze, mądrość swego umysłu topią w zbrojeniach. To szatan daje ten pomysł. Zapisz, to Trójca Przenajświętsza stworzyła człowieka ku wielkiej radości, ku wielkiej sprawiedliwości. Obdarowała człowieka bogactwem całej przyrody. Wszystko oddała w ręce człowieka z jednym zastrzeżeniem, by w życiu swoim uwzględniał prawa Boże, by drogę na ziemi przeszedł w miłości do Boga Stworzyciela i w miłości do bliźniego, swego brata. Człowiek obecny pobłądził na tej drodze. Ci, co są z Duchem Bożym na co dzień, znają prawo Boże, w końcowej drodze znajdą szczęście wielkie, bo w Domu Bożym będą mieszkać. A ci, co wybrali złego ducha, prawa i drogę jego, znajdą wieczne potępienie w piekle. To jest bardzo wierne i prawdziwe, l do was dziś mówię, do wszystkich, co trwacie w posłuszeństwie Bożym prawom i w dobrym poczynaniu dla bliźnich. Proszę was, trwajcie. Ja przyjdę i zabiorę was do szczęścia, jakie wam Bóg zgotował. Amen.
   28. Już tłocznia sprawiedliwości Bożej przygotowana
   21.VII.1983
   Apel ponaglenia Matki Najświętszej do wszystkich narodów ziemi.
   Zapowiadam, że już największy czas, abyście wszyscy, żyjący na ziemi odstąpili od grzechu. Wszystkim to mówię i każdemu przypominam. Gdy dzwony trwogi zabrzmią, a zegar zniszczenia wybije godzinę, koniec tym; co źle czynili i koniec wszelkim złym mocom. Nikt was nie obroni, żadna z gór was nie przykryje. Są już zbieracze, którzy zbiorą złe nasienie ludzi i zbiorą wszelką złą moc. Jest już przygotowana tłocznia sprawiedliwości i Sądu Bożego, która do bólu wielkiego tłoczyć będzie tych, co prawa Boże deptali i grzeszyli wiele. Jest też księga wiecznej sprawiedliwości, sądu, kary i wiecznego życia, przygotowana i otwarta. Nim świt dnia zjawi się na horyzoncie, powietrze planety ziemi przetnie oślepiający blask. Wszystkie wody oceanów i mórz zakolebią się, wyleją się wielkimi falami ku niebu. Czerwień krwi popłynie strugami ze wszystkiego, co żyje. Nawet na biegunach ziemi wrzeć i bulgotać będzie woda oceanów. Wówczas to ziemia zmieni swe miejsce, góra będzie w dole a dół na górze, będą to godziny chaosu i krzyku, śmierci i ognia, powodzi, huraganu, trąby powietrznej. To jeszcze nie wszystko, co będzie przed wielkim dniem gniewu i sądu Bożego. Wszyscy gorąco proście, by był przedłużony czas Miłosierdzia Bożego świętego, bo tylko Ono może was zbawić przed wielkim dniem świętego gniewu Bożego. Proście, byście byli poświęceni i nasyceni łaską Miłości i Miłosierdzia Ciała Zbawiciela. Ci, których Pan w tej godzinie obmyje i nakarmi Krwią Swoją - zbawieni będą. Amen.
   29. Gabriel zapowiada łaskę dla wiernych
   Daty nie zapisuj.
   O godzinie 12.13, gdy skończyłam modlitwy na Anioł Pański, modlitwy za misje św., modlitwę o zjednoczenie wszystkich religii, modlitwę w pewnej intencji, modlitwę za Jana Pawła II o zdrowie, siły opiekę, mądrość do kierowania owczarnią Jezusa Chrystusa - oczami ducha ujrzałam Anioła świętego, klęczącego z pochyloną ku ziemi głową.
   - Był bardzo piękny, bardzo poważny, na ludzki wiek lat około 30-tu. Miał skrzydła, które są majestatem poselstwa i chwały Bożej. Był w sukni bardzo jasnej, niebieskiej, na głowie krótkie włosy jasno-złote. Włosy sięgały do uszu, całe w lokach, na głowie przepaska błyszcząca złotem. Zapytałam: ktoś ty, panie? Odrzekł:
   Jam Anioł Boży do spraw i poruczeń, a imię moje Gabriel. Podaję ci wielką i ważną wiadomość: Syn Boży, Jezus Chrystus jest już w progu. Jedni kupują, drudzy sprzedają, jeden biegnie, drugi stoi, jeden płacze, drugi ^ę śmieje a nikt nie wie dnia ani godziny. Każdy, kto ma rozum i uszy do słuchania, niech rozumem rozumie, a uszami słucha. Duch święty mówi siedmiu Kościołom, nie mówi budynkom ale mówi do serc waszych. Kościołami jesteście wy, wierni, trzymający się praw Bożych. Do was są te słowa, albowiem innych Kościołów nie ma, tylko jest ten, który wyrósł z najświętszej Krwi Chrystusowej w pokornych sercach Apostołów i wiernych. Siedem Kościołów to jest siedem pojęć przez wiernych otrzymanych w darze od Ducha świętego. Nikt nie może dać z siebie nic o ile nie otrzyma od tego, który ma miarę dobrą i obfitą. To On daje Kościołom Moc Swoją i On je użyźnia Krwią Swoją. Nic bez Niego, wszystko z Nim. Bóg jest zawsze ten sam dla wszystkich. Łaska Boża jest ta sama, tylko wierni muszą znać moc serc swoich, w których albo płonie miłość ku Bogu Jedynemu albo płonie ta miłość ku innym rzeczom. To, wy sami decydujecie o łasce Bożej, o mocy, którą przychodzi do was od Ducha świętego. Jeżeli macie serca zamknięte, lodowate, nieczułe na łaskę Bożą- Duch święty nie może wam jej dać i napełnić serca wasze tą świętą, błogosławioną łaską, która wypełniona jest pokojem, mądrością, zdrowiem i. światłem, poznaniem wszelkiego dobra. To są już ostatnie słowa, które przed przyjściem Najwyższego Księcia Pokoju, Króla Prawdy powinny znaleźć miejsce w waszych sercach. Przygotujcie się na wielką łaskę, która zstąpi na was, wierne dusze. Nie myślcie i nie dociekajcie, jaka to będzie łaska, kto ją otrzyma. Duch święty zawsze tam tchnie, gdzie chce. W Jego świętej woli będzie dać każdemu z was ten święty owoc zbawienia przed przyjściem Pana Najwyższego. Powstanie jeszcze wielu fałszywych proroków i fałszywych doktryn, nie idźcie za nimi. W swoim sercu postawcie znak Jezusa Chrystusa - Krzyż święty. W rozumie swoim postawcie święte Słowo Boże- Ewangelię. Opaszcie się Słowem Bożym, które podaje wam Dziewica Niepokalana, kotwicą zbawienia, różańcem świętym. A nade wszystko zegnijcie kolana przed trybunałem pokuty, świętej spowiedzi. Przyjmijcie najwyższy dar Boży, Boga jako dawcę przymierza wiecznego w Hostii świętej. Błogosławię ciebie i cały świat w Imię Boga Ojca Najświętszego, w Imię Boga Syna Najświętszego, w Imię Boga Ducha Najświętszego oraz w Imię Dziewicy Niepokalanej Maryi, Królowej Królestwa Bożego i całego świata. Amen.
   30. Anioł śmierci
   18.IX.1983
   Jak niebo jest bez końca, a otacza kulę ziemską ze wszystkich stron, poprzez ten bezkres nieba biegnie święty Anioł Boży i objawia najświętszą chwałę Boga:
   miłości żądam a nie ofiary, miłosierdzia żądam. Niech dłoń twoja nie zaciska się przed proszącym, niech oko twoje nie płonie gniewem nienawiści do twego brata, niech usta twoje nie złorzeczą, niech drzwi serca twego zostaną otwarte na święty głos Boży. Przyznaj sprawiedliwość temu, przy którym ona leży, nie ugniataj i nie dręcz sieroty i wdowy, nie zamykaj do więzień i nie znęcaj się nad twymi braćmi niewinnymi, usuń z serca twego wszelką nieprawość i zło pochodzące od złego ^Ciucha, oczyść i uprzątnij serce twoje w przenajświętszym trybunale spowiedzi, w Sakramencie Pokuty - abym mógł Ja, Bóg w Trójcy Przenajświętszej zamieszkać w sercu twoim. Lecz, gdy głosu świętego Bożego, wypowiedzianego przez Anioła nie usłyszycie i nie zechcecie usłyszeć jego, który do was jest posłany przed wielkim dniem świętej wojny Bożej - wszyscy zginiecie. Na świat zostanie wylana plaga w postaci choroby, która z trzech osób zabije dwie, a jedna zostanie. Czas jest krótki, biczem dla was będzie ten czas, ogniem, udręczeniem i plagami chorób. Wszyscy znajdziecie się w dolinie świętej wojny, która da wam kubek gniewu i zapalczywości, waszą odpłatę. Ciała wasze leżeć będą stosami jako żer sępów i kruków, jak zwykła padlina. Krew wasza płynąć będzie jak winne grono wytłaczane przez tłocznię do kadzi. Oto te dni idą! Anioł Mściciel zgromadzi was wszystkich na wielką, świętą wojnę. Ile "fałszu czyniliście, tyle fałszu wam odpłacone będzie. Ile kłamstwa czyniliście, tyle kłamstwa pozostanie przy was, bo zło mieszka w złym duchu. Prawda, czystość, miłość mieszka w Duchu świętym Bożym. Kto nie przyoblecze się w nie - nie będzie miał cząstki w Królestwie Syna Bożego. Nawracajcie się wszyscy ku Bogu, szukajcie pilnie dla duszy waszej zbawienia, odstąpcie od drogi złego ducha. Nie cudzołóżcie, nie kradnijcie, szanujcie dnie święte, nie zabijajcie, nie obmawiajcie, a nade wszystko odstąpcie od walki z Bogiem świętym, z jego przykazaniami. Odrzeknijcie się szatana-diabła, jego; dróg, jego idei, ateizmu, komunizmu, który jest zasiany przez szatana, by zwodzić ludzi. Nawracajcie się wszyscy do Boga w Trójcy Przenajświętszej, bo czasu mało. Już wielkie i liczne wojsko niebieskie zbiega się z wyżyn Bożych. Nie będzie miłości, ale sąd sprawiedliwy; nie będzie miłosierdzia, ale kara sprawiedliwa. Błogosławieni, co żyli zgodnie z przykazaniami Bożymi i miłowali Boga. Amen.
   31. Szatańskie zloty, radio, prasa, telewizja
   Daty nie zapisuj.
   Weź długopis i zapisz, co tobie chcę powiedzieć;
   usłyszałam głos. Odpowiedziałam, że teraz nie mogę, bo muszę się modlić. Otrzymałam odpowiedź: to, co będziesz pisała ma taką sarnę wartość u Boga jak modlitwa, a więc pisz.
   Pana Jezusa oczami duszy widziałam już od rana. Piękny, łagodny, pełen dobroci. Był w sukni ciemnoniebieskiej z grubej wełny. Przez prawe ramię zawieszony był biały jak śnieg płaszcz, czy opończa, nie wiem. Pan Jezus powiedział, zapisz: APEL DO CAŁEJ LUDZKOśCI.
   Nie ma już czasu, by zwlekać z poprawą życia. Wszyscy, którzy jesteście na ziemi, zapamiętajcie o najważniejszym, że żyjecie tu tylko dlatego, by zdać egzamin z życia na drodze ziemskiej. A życie wasze musi być zgodne z przykazaniami Bożymi. Wszystko, co was tu otacza, o co się tak bardzo troszczycie, nie przyda się wam w Królestwie Bożym na nic. Bez wartości są ,w Królestwie Bożym bogactwa, pieniądze, sława, zdobyte tytuły, stanowisko. Natomiast wasza tyrania braci słabych, oszczerstwa, zawiści, grabieże, kłótnie, pijaństwo, niesłuszne sądy o bliźnich, udręczenie maluczkich pójdą za wami, by was oskarżać przed Obliczem Trójcy Przenajświętszej, przed świętym sądem Bożym. Przywołuję was wszystkich do opamiętania się. Czyńcie pokutę, Odstąpcie od drogi złego ducha. Zaniechajcie grzechu i praktyk, które wam podpowiada szatan. On wie, że to są dni końcowe jego działania. Zebrane zostaną wszelkie kłamstwa jego i złe czyny dokonywane przez wasze dusze pod jego inspiracją. Będą położone jako dowód czynów jego i tych, którzy go popierają. Zapamiętajcie: nie lękajcie się jego, czerpcie siłę z Przenajświętszej Eucharystii. Oto powiadam wam, w dniach ostatecznych będzie się wzmagać tyrania, ucisk i moc złych duchów, to wam powiedziałem: czuwajcie i módlcie się.
   Wzrastać będzie wszelkie kłamstwo i wszelka propaganda przeciw Bogu i Jego świętym, przeciw Krzyżowi i Jego świętej Ewangelii. Wzrastać będzie wszelkie zło, bluźnierstwo, które odradzać się zacznie podstępnie i dyskretnie poprzez prasę, radio i telewizję jako lawina ateizmu pod adresem świętej wiary Bożej, Bożych praw. Powstawać będą szatańskie zrzeszenia, szatańskie zloty. Będą tłuc głośno w bęben, by zagłuszyć świętą prawdę Bożą. Pamiętajcie wszystkie narody: cała idea szatana-diabła idzie na wieczne zatracenie ze swoimi przywódcami. Szatan-diabeł zgromadzi ich wszystkich wrzeszczących, bluźniących przeciw Bogu Najświętszemu, już rychło w dolinie Sądu Bożego na wielką wojnę, na końcową wojnę. Dla nich w ten dzień góry uniosą się, rozstąpią się, by uwolnić wojsko śpiących, czystych rycerzy, którzy wraz z Aniołami Bożymi spalą wiecznym ogniem sprawiedliwości nikczemność, kłamstwo, rozbój złego ducha-szatana. Kładę przed wami wszystkimi prawość, świętość, bojaźń Bożą, posłuszeństwo Bogu w Trójcy Przenajświętszej, Krzyżowi świętemu i świętej Ewangelii, Bożemu Kościołowi świętemu wiecznie żyjącemu, przykazaniom Bożym. Kładę przed wami Moje Najświętsze Serce pełne miłości i miłosierdzia i Serce Dziewicy Niepokalanej, Najświętszej Matki Mojej i waszej. Kładę dla opamiętania się wszystkich was, dla nawrócenia się, dla podjęcia pokuty w modlitwie, czuwaniu nocnym, poście. Twarze wasze niech zachowają pogodę, albowiem w te dni Duch święty napełni serca wasze Moją mocą, mądrością i miłością. Patrzcie na słońce, gdy tarcza słońca obróci się 99 razy, moc Aniołów zbawienia przybędzie na ziemię. Zadrży wszystko i zniknie z powierzchni ziemi to, co czyniło zło, rozsiewało kłamstwo, bluźniło Bogu, rozsiewało niewiarę, wytoczyło walkę Bogu w Trójcy Przenajświętszej. Oto idę i przychodzę a słowa Moje są pełne mocy i stopy Moje rozkruszą i zmiażdżą, co bluźniło Imieniu Bożemu. Amen.
   32. Ziemia drżeć będzie i trząść się ustawicznie
   Listopad 1983
   W czasie modlitwy porannej ujrzałam oczami ducha Anioła Bożego. Był bez skrzydeł, w sukni śnieżnobiałej, skrzącej się jak śnieg, sięgającej łydek. Włosy złote jasne, krótko podcięte, sięgające do uszu. Był bardzo piękny, duży, oczy miał jak ogień, groźne. Powiedział surowo:
   Przychodzę z daleka, z bardzo daleka, pilne, siadaj i pisz. Powiedziałam, że muszę skończyć modlitwę swoją, odpowiedział, że to, co będę robiła jest też modlitwą. Wówczas przerwałam modlitwę i siadłam, by pisać. Nie lubię tego robić i boję się, bo nie wiem, co to miało być.
   Anioł powiedział: Jam Anioł Michał, mówił szybko i groźnie.
   Cały świat obejmie ogień, jakiego nigdy nikt nie widział, a który nigdy dotąd nie przechodził w takiej sile przez ziemię. Oblicze ziemi zmieni się w pustynię szarą, bez życia. Liczne kratery, wulkany będą ziały ogniem, lawą i popiołem. Wszystko co jest, będzie skamieniałe, spalone, nieużyteczne, nieżyjące, skażone, martwe, pustynne. W tych dniach obejmą władzę nad światem całym liczne hufce Aniołów Bożych. Broń Aniołów Bożych ma moc wielką i straszną. Jest nośniejsza niż broń wasza i jest sprawiedliwa. Wy, pod auspicjami szatana-diabła stworzyliście swoją broń nuklearną, lecz broń Bożych Aniołów ugodzi te serca, które żyją w ciągłej niezgodzie z prawdą wieczną i przykazaniami wiecznie świętego Boga. Ustalacie, rozmieszczacie broń nuklearną, ogradzacie się nią wkoło, a nie wiecie, że broń Boża w jednej sekundzie może zniszczyć i całą ziemię i wasze tchórzliwe serca. Nie ma już wiele czasu przed dniem wielkiej grozy, ale wam wszystkim mówię i przepowiadam, módlcie się i przepraszajcie Boga Najświętszego, Jego święty Majestat. Pokutujcie, pokutujcie, pokutujcie! Usuńcie z serc waszych jad niezgody, usuńcie z serc, umysłów i języków bluźniercze myśli i słowa przeciw Najświętszemu Bogu. Jeżeli nie będziecie pokutować, nie odstąpicie od drogi złego ducha - wszyscy zginiecie! Jak popiół zostaniecie wszyscy zmieceni z planety ziemi. Kontynenty będą się kruszyć jak drobne, kruche kawałki lodu, gniecione palcami dziecka. Siła i moc niszczenia będzie tak wielka, że serca wasze z trwogi nie będą mogły żyć, ulegną śmierci. Te dni grozy przyjdą za nieuszanowanie świętych praw Bożych, za szerzącą się niewiarę ubraną w szatański kaftan ateizmu, te dni są w progu. Będą to dni straszne i ciężkie dla każdej istoty żyjącej na ziemi. Groza i przerażenie obejmie każde serce, powstanie płacz i lament. Ani bramy, ani zamki, ani schrony, ani podziemne bunkry na nic w te dni grozy nie przydadzą się. Wszystko będzie poruszone ze swojego miejsca. Ziemia drżeć będzie i trząść się ustawicznie. Gniew Boży będzie szedł przez całą kulę ziemską. Nic z tego, co się rusza i żyje, chodzi i oddycha nie będzie miało miejsca. Wszystko będzie rażone śmiercią po przyjściu gniewu Bożego. Dla tych, co kochają Boga i święte Imię Jego - święte Miłosierdzie Serca Jezusa Chrystusa poda wielki namiot bezpieczeństwa.. Kto schroni się do tego świętego namiotu miłosiernego Serca Jezusa Chrystusa, żyć będzie, przetrwa gniew Pański. Słuchajcie, zapamiętajcie! Dziś módlcie się i przepraszajcie Boga świętego, pokutujcie czystym sercem. Cokolwiek Maryi Panny. Ci, którzy troszczą się o szerzenie światła Bożego swoją modlitwą, postem, pokutą, czuwaniem nocnym, ci, którzy adorują Chrystusa w świętej Eucharystii w nocnych czuwaniach - oni zdobywają wielkie łaski zwycięstwa dla Kościoła, dla całego narodu, dla duszy własnej, dla twego kraju, dla całego świata.
   Czuwanie nocne, czuwanie przed Jezusem Chrystusem Eucharystycznym, jest wielką potęgą. Niepokalana Dziewica, Matka wasza dała wam święty Różaniec. Módlcie się i nie zaniedbujcie tej świętej modlitwy. Ona przyniesie wam zwycięstwo, jest pogromcą wszelkich, złych mocy. Pamiętajcie, że Bóg jest wielki! Pamiętajcie, że Bóg święty jest i sprawiedliwy, wielce miłosierny. I nie ulegnie to zniszczeniu, co jest posłuszne Jego świętej Woli. Pamiętajcie, u Boga tylko jest zbawienie. Nikt nie pomoże wam, jedynie moc i wola świętego Boga, wiecznie żyjącego. A to wiedzcie, gdybyście nawet byli bez rąk lub łańcuchem były wasze ręce powiązane, zwycięstwo przyjdzie od świętej mocy Bożej, bo taka jest Wola Boża. Bóg jest wielką sprawiedliwością, karze za grzechy a nagradza za wierność, posłuszeństwo Jego Najświętszemu Sercu. Amen.
   33. Dzieci Indii grzebią w śmieciach za chlebem
   7, 8. IX. 1983
   Dzieci Moje ukochane na całym świecie! We wszystkich narodach chrześcijańskich obchodzą pamiątkę dnia wielkiego, świętego Narodzenia Chrystusa Pana. Data między wami jest kontrowersyjna, nie jest to tak bardzo ważne. Ważne jest to, że serca wasze zostaną złożone u stóp Dzieciątka Bożego, Syna samego Boga Ojca. Zawsze u was jest w zwyczaju, przed tym wielkim świętem, że cały świat chrześcijański składa sobie życzenia. Poprzez cały świat biegną święte, pokojowe słowa. Jakże Moje Serce Matczyne cieszy się, jak cieszy się Serce Syna Bożego. Te święte słowa pisane są na kartkach, a słyszy je cały wszechświat. Biegną, by radować serca ludzi na ziemi, świętych i Aniołów w Niebie. Słychać słowa: Pokój, Bóg się rodzi. Tak płyną słowa pełne radości poprzez cały świat w różnych językach:
   Wesołych świąt, Bóg się rodzi. Pokój wam. Narodzony Boży Syn! Ale naprawdę spójrzcie w swoje serca. Czy rzeczywiście jest w nich pokój? Czy te serca są przygotowane na Tego, który niesie pokój i zbawienie świata? Kartki świąteczne wysyłacie sobie nawzajem tak piękne, tak radosne. Ale czy to jest prawda? Wkoło Dzieciątka Jezus roześmiane buzie dzieci w kolorowych sukienkach. Buzie dzieci wypełnionych radością. A Ja, Matka wasza pytam was, dlaczego ciągle kłamiecie? Ile to dzieci głodnych, bez sukienek i spodenek, nagich, obdartych. Ileż to dzieci grzebie w śmietnikach, by wygrzebać kawałek zepsutego pożywienia. Czy widzieliście głodne dzieci Indii? A Ja cały świat obchodzę i widzę, a nikogo z was nie obchodzą te dzieci. A ileż z tych dzieci jest sierotami i serca ich pełne są bólu i przerażenia, rozpaczy. Sieroty tylko dlatego, że bratobójcza walka zabrała im i ojca, i matkę A ile tych dzieci cierpi nędzę, niedostatek i wieczny strach przed udręczeniem w rodzinach pijackich i narkomanów. O, jak straszny bilans tragedii właśnie dzieci XX-go wieku! A patrzcie, wysyłacie sobie kartki tak piękne, kolorowe. Mówicie o Dzieciątku Jezus niby z miłością, a jakże przerażające rzeczy czynicie dla swoich dzieci odbierając im chleb od ust na zbrodniczą broń, którą każe wam wykuć szatan-diabeł. Oto wasze podwójne oblicze. Radujecie się wysyłając kolorowe kartki. Mówicie o pokoju i narodzeniu Syna Bożego, a potajemnie zaciskacie pętle śmierci na szyjach dzieci jeszcze nie narodzonych w szpitalach, pokątnie w domach, gdzie się da! Zabijacie je! Jakże to. Moje ukochane dzieci? Jak długo będziecie obrażać Majestat Boży dwulicowością, przewrotnością? Zapamiętajcie, dzień Narodzenia Pańskiego jest dniem istotnie wielkiej radości. Ale dzień ten został przez Pana Najświętszego konsekwentnie realizowany i poparty całym życiem świętym Chrystusa, Jego męczeńską śmiercią za wasze grzechy i chwalebnym Zmartwychwstaniem, aby otworzyć wam drogę zbawienia i życia wiecznego. Dzień Narodzenia Pańskiego to nie jest dzień cukierkowaty, to nie jest dzień zielonego drzewka, ale dzień pełen chwały, zwycięstwa nad złymi mocami, dzień zmiany tego, co złe, aby stało się dobre. Jest dniem wielkiego Bożego światła, dniem urzeczywistnienia najświętszej woli Bożej. W tym dniu została rozlana wielka łaska, wielka chwała. Ten dzień to, co jest skrzywione prostuje, co żyje w mrokach ciemności i grzechu, oświetla światłem Bożym łaskawości i przebaczenia. To jest sens Bożego Narodzenia Chrystusa Pana. l wy to tak pojmujcie. Nie stół i jego smakołyki w domach, gdzie jest dobrobyt; ale gorące serca pełne miłości dla bliźnich. Przy każdym waszym stole w tym dniu niech zasiądzie opuszczone i głodne dziecko, samotny i chory starzec. Dajcie im swoje serce. Otoczcie ich opieką. O, dzieci Moje, Ja, Matka wasza chodzę ciągle po świecie, nieraz stoję przed waszymi drzwiami i poznaję wasze serca. O, widzę te wasze domy, wasze rodziny. Znam wasze sprawy i widzę tysiące, tysiące głodujących dzieci, opuszczonych, bezdomnych, zaniedbanych. Proszę was, w dzień Narodzenia Pańskiego idźcie do Domu Dziecka i dajcie świadectwo o Narodzeniu Chrystusa Pana. Dajcie im słodycze, kolorowe kartki pięknie wypisane. Ale najważniejsze, dajcie im katechizm, dajcie im książkę poznania Dzieciątka Jezus, Boga Ojca oraz Ducha świętego. A mnie, Maryję przedstawcie jako ich matkę. Bo ja jestem Matką wszystkich dzieci żyjących na ziemi. Amen.
   34. Ogień topić będzie wszystko
   8.XI.1984
   Mówi św. Maksymilian Kolbe: Przysyła mnie Najświętsza Pani, Niepokalana Dziewica Matka, Maryja Panna. Bardzo pilne i bardzo ważne, dotyczy całej ludzkości! Ogień jak huragan obejmie w jednym mgnieniu oka cały świat, cały glob. Ten ogień za grzechy ludzkości zostanie wylany przez Anioła sprawiedliwości na morza, oceany, na powietrze, na ziemię. Nikt i nic nie będzie mogło powstrzymać tego niepojętego płomienia, który obejmie cały świat. Wszystko w tym ogniu będzie gorzało, wszystko, cała przyroda, ziemia, piasek, wszystko będzie się topiło jak gorący wosk. Potop był straszny za grzechy ludzkości jako kara. Ale ogień, który spadnie ze świętego nieba będzie tak strasznym widokiem, że serca wasze z bólu i przerażenia będą pękać. Krzycz do wszystkich ludzi, proś i upominaj o nawrócenie się i odrzucanie drogi grzechu, drogi szatana-diabła. Pokutujcie i módlcie się, w tych czasach to jest najbardziej konieczne. Posypcie głowy popiołem, nałóżcie wory pokutne, bo jeśli tego nie zrobicie, zginiecie wszyscy. Gniew wielkiego, świętego Boga jest sprawiedliwy, bo co wy robicie na skutek podjudzenia szatana-diabła? Zabijacie się nawzajem, siejecie nienawiść wkoło, ateizm. Gdybyście umieli przebaczać, miłować, kochać Boga, gdybyście odwrócili się od grzechu szatana-diabła, gdybyście odwrócili się od jego ideologii, która jest niszczycielska dla duszy i ciała - Najświętszy Bóg uchyliłby karę, którą swoim postępowaniem ściągacie na swoją duszę. O, gdybyście umieli i zapragnęli żyć zgodnie z przykazaniami Bożymi, wszystkie wasze grzechy i winy zostałyby wam przebaczone. Bóg Najświętszy nie pragnie was karać. Jest Ojcem wielkiej miłości, ale jest też wielkiej sprawiedliwości i Jego Majestat Najświętszy nie może być przez was ciągle obrażany. O, gdybyście mogli ujrzeć to, co was czeka za wasze grzechy, to byście ze strachu pomarli! Upominam was, opamiętajcie się, bo zostanie spalona cała ziemia, zamieni się w popioły i zgliszcza.
   Matka Najświętsza Dziewica prosi was:, rodzice chrześcijanie, wychowujcie dobrze swoje dzieci, ,,dobrze" to znaczy dajcie sercom ich poznać Boga, umiłować Boga w Trójcy Jedynego. Wy wszyscy odstąpcie od diabła, od jego ideologii, która zapowietrza ziemię jadem zła. Módlcie się, czuwajcie nad dziećmi swoimi i nad własnymi sercami. W każdej rodzinie musi być święta Ewangelia i Krzyż święty. Nie zapominajcie o pacierzu rannym i wieczornym. Każdy z was, każdy z waszego domu i domowników musi przybliżyć serce i umysł do Boga Najświętszego poprzez krótką chociaż modlitwę. Chorzy i cierpiący niech swoje cierpienia i chorobę ofiarują za zatwardziałych grzeszników, za niewierzących i tych, co walczą z Bogiem Najświętszym, o nawrócenie ich, o przybliżenie serc ich do Boga, bo oni są najbardziej zagrożeni w tych ostatnich strasznych chwilach, które idą. Ci, co są związani z modlitwą, z pokutą, niech wykonują swoje praktyki święte jeszcze bardziej ochoczo- i wzmogą uwagę na usuwanie wszelkiego grzechu, który rani tak Niepokalane, Bolejące Serce Najświętszej Maryi Panny i Serce z otwartą Raną Najświętszego Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Matka Najświętsza Jezusa Chrystusa płacze, jakże boleje! Jeśli nie poprawicie się, zginiecie wszyscy a koniec wasz będzie straszny. Dusze grzeszników w tym orkanie ognia chwytać będą i porywać złe duchy, szatani. Pamiętajcie, brońcie świętej wiary - tylko Bóg! Przed dniem grozy szatan-diabeł będzie chciał zniszczyć święty Krzyż i świętą Ewangelię. Brońcie, otwarcie deklarujcie się, po jakiej stronie stoicie. Tylko z Bogiem i tylko dla Boga pragnijcie wszyscy żyć. Idzie wielki ucisk. Ośmieli się szatan gnębić tych, co miłują Boga. Wedrze się wszędzie, aby zniszczyć i złamać wierzące dusze. Nie bójcie się! Zawsze będą was bronić Aniołowie Boży.
   ZAPAMIĘTAJCIE! W czasie kataklizmu niegasnącego ognia miejcie wodę święconą. Krzyż święcony, wszystko poświęcone. Was bronić będą hufce Aniołów świętych Bożych i Niepokalana Dziewica, która płaszczem was wszystkich okryje. Każdy z was niech przyrzeknie wierność Bogu w. Trójcy Najświętszej, Krzyżowi świętemu i Ewangelii świętej. Proście Niepokalaną Pannę o stałą opiekę. To, co się zbliża do ziemi, przeraża nawet mieszkańców świętego nieba. Ale ci, co ufają Miłości i Miłosierdziu i Ranie Serca Bożego Jezusa Chrystusa, nie zginą w płomieniach niegasnącego ognia, ognia kary, ognia niosącego wymiar sprawiedliwości Bożej. Te dni trwogi trwać będą przez 72 godziny, potem nastąpi pokój. Aniołowie Boży będą służyć tym, którzy przeżyli kataklizm. Powiedz wszystkim, aby się nawrócili do Boga i Jego wiary świętej. Powiedz wszystkim, aby się modlili, czynili pokutę, pościli, świadczyli dobre uczynki dla bliźnich, Potrzebujących. Niech nikt nie zaciska dłoni przed bratem, siostrą potrzebującą. Bo na cóż się zda cały majątek, który tak skrzętnie gromadzicie, jak nie na podpałkę ognia niegasnącego? Czyny dobre z wami pójdą na Sąd Boży, jedyny sprawiedliwy, który każdego z was dosięgnie i obejmie. Jeszcze raz mówię i ostrzegam, proszę. Skruszonym sercem przepraszajcie słuszny gniew wielkiego, świętego Boga, bo wszystko, co was otacza w jednej chwili może się stać niegasnącym, huczącym płomieniem. Rzeki i morza będą się paliły, powietrze. Nie znajdziecie nigdzie schronienia. Jedynie gorąca modlitwa dziś, pokuta, odstąpienie od drogi szatana-diabła może przebłagać Serce Trójcy Bożej i Sąd strasznego ognia sprawiedliwy, może być uchylony. Amen.
   35. Upaniszady tajemne, po dwóch
   Nie zapisuj daty!
   WIELKIE OSTRZEŻENIA!
   Zbierają się po dwóch na upaniszady poufne. Chcecie tajemnie zgubić świat i dusze ludzkie! Wszystko, co ustalacie, jest pomysłem szatana, wszystko godzi w Najświętsze Serce Boże i wolność serc dzieci Bożych. Pragniecie narzucić kajdany na dusze wszystkich ludzi. Prowadzicie tajne rozmowy po dwóch w zamknięciu, a nie wiecie, że Oko Opatrzności Bożej widzi was, grzeszników dopuszczających się zbrodni największej, bo chcecie wyrwać Boga z dusz ludzkich. Sługi szatana-diabła, wasze bezeceństwa są Mi znane! Zbieracie się na wasze poufne upaniszady, mówicie, że dajecie im nowe życie, nową ideologię, że jest ona dla ludzi, dla człowieka. A nie wiecie, że żaden człowiek nie może mieć życia w sobie, gdy zostanie odcięty, oderwany od Drzewa wiecznego życia, jakim jest Najświętszy Bóg w Trójcy Jedyny. Co wy chcecie dać w zamian za życie wieczne z Bogiem, jakie zło szatańskie wymyśliliście? Jedynie fałsz, iluzje, kłamstwo. Co dajecie ludziom? Udręczenie i ucisk szatana-diabła. Ci, co przynależą do waszych tajemnych upaniszad, niech wiedzą, że to jest droga wiecznego potępienia. Warn radzę, opamiętajcie się! Odstąpcie od drogi szatana-diabła i zostawcie w spokoju dusze dzieci Bożych. Piekło w obecnej chwili wypuściło wielu, wielu swoich sługusów. Biegają i szukają żeru, kogo by tu pożreć, kogo chwycić w swoje pazury, otumanić, okłamać. Zostawcie dusze dzieci Bożych w spokoju! Jam, Jezus Chrystus za każdą duszę położyłem Swoją Duszę Najświętszą, nabyłem świętymi Ranami i Krwią Przenajświętszą. Czyż nie zrozumiecie, że nie macie mocy szkodzić tym, co należą do Syna Bożego? Ja, owce zabłąkane i te, które rzekomo zdobyliście, wyrwę z waszych pazurów w dniu zwycięstwa Boga Najświętszego. Amen.
   36. Czujki szatańskie, pornografia wszędzie
   8.XI.1984
   Dzieci Moje, niech was nie przeraża ucisk, jaki idzie. Szatan-diabeł wydał ostateczną walkę Bogu i Jego dzieciom. Będzie chciał was dręczyć i godność waszą ścierać z waszych czół. Najbardziej szatana-diabła drażni Krzyż i Ewangelia św. Posunie się do walki nawet z dziećmi, zdzierać będzie im krzyżyki z piersi. Smutek i przerażenie obejmie wszystkie serca dzieci Bożych.
   W tym czasie słudzy szatana-diabła będą się rozprawiali z niewinnymi, będą nawiedzać domy, będą masowe aresztowania, grabieże u ludzi, gdzie przyjdą z nawiedzeniem. Wzmagać się będzie głód, udręczenie narodu. Cierpliwość ludu załamie się. Pewnego dnia nastąpią strajki, poleje się niewinna-krew. Sługi szatana będą w najwyższym stadium nienawiści do dzieci Bożych. Zapragną zamykać kościoły, palić, rabować, niszczyć, dewastować. Bardzo dużo ludzi niewinnych będą zadręczać po kaźniach i więzieniach. Powstaną tzw. czujki szatańskie, które wedrą się do każdej rodziny, by ją zniszczyć i odłączyć od przykazań Bożych, Kościoła św. Zorganizują dla młodzieży zamknięte obozy pracy i rzekomej nauki. Wszystkie gazety, czasopisma będą pokryte fotografiami pornograficznymi złych, upadłych kobiet. Kina, teatry będą siać zgorszenie. Książki, styl ich i mowa będą gorszące, obrzydliwe i rozpasane. Szatan proponuje wszelki brud i zgorszenie, do syta da wódki i środków narkotycznych, zabierze natomiast chleb, masło, mięso, cukier i wszystko, co do życia potrzebne człowiekowi. Stworzy szatan-diabeł hale zabaw, gdzie muzyka dźwiękami szatańskimi będzie podniecała i prowokowała młodzież do zbrodni, mordu, wszelkiego grzechu, wszeteczeństwa, narkomanii, nadużywania alkoholu. A wszystko to odbywać się będzie na oczach ludzi, staną się bezwolni jak stado baranów. Powstaną hordy szatańskie, czujki mordercze, zdemoralizowane bandy, wszyscy w stanie zamroczenia alkoholowego lub pod działaniem narkotyków. Ujrzycie w działaniu szatana-diabła, będzie przebiegał wzdłuż i wszerz. Módlcie się, pokutujcie i proście; by was to nie nawiedziło. Po wielkim ucisku przyjdzie nagle wielki blask i rozjaśni cały świat, a szatana-diabła i jego sługi swoją jasnością świętą, prawdą i mocą strąci do czeluści piekieł. Wielki symbol szerzący grzech, zginie. Nienasycona ladacznica, grzeszna, niszcząca wszystkie narody, zginie na wieki i jej ideologia, która zatruwała i tumaniła świat cały, zginie na wieki wieków. Ciała sług szatańskich zwęglone będą leżały na ulicach bezludnych, spopielałych miast. Anioł śmierci i wymiaru kary przejdzie przez ziemię.
   Niektóre kraje zostaną zniszczone na wieki i wszyscy, którzy byli satelitami tej ladacznicy odpadną od niej jak liście z drzewa jesienią. Sama zostanie ogołocona w swoim kłamstwie i grzechu. Was, dzieci Moje, proszę i nakazuję, czyńcie pokutę, czyńcie, bo zginiecie wszyscy. Módlcie się za swoją Ojczyznę i za wszystkie narody, albowiem każda dusza ludzka jest droga Sercu Mojemu. Za każdą z tych dusz grzesznych położyłem Siebie na Drzewie Krzyża na Golgocie. Proszę was jeszcze raz, czuwajcie, módlcie się, opasujcie świat modlitwą, miłością wzajemną do przyjaciół i nieprzyjaciół. Posty i niedostatki złóżcie przede Mną, jako przebłaganie za grzechy wielu, wielu narodów. Starajcie się przebłagać słuszny gniew Boga. Warn, Moje ukochane dzieci nakazuję, szukajcie we własnych sercach Mnie, Jezusa Chrystusa i Mojej Miłości. Miłość Moja do was da wam zbawienie i moc do walki z szatanem-diabłem. Módlcie się i pokutujcie, przystępujcie do Komunii św. często. Zawsze bądźcie w stanie łaski uświęcającej. Ja, Jezus Chrystus z Aniołami świętymi dziś już jestem wśród was. Amen.
   37. Fałszywi głosiciele pokoju
   29.XI.1984
   Ileż to razy ustalano dekret o zagładzie narodu, który Ja, Syn Boży, na piersi Swojej w wielkiej miłości umieściłem. Ustalono zetrzeć go z mapy Europy, usunąć, poćwiartować, wyniszczyć. A Ja, Bóg z tego narodu od wieków upatrzyłem i usadowiłem na Stolicy Piotrowej, Syna Mojego, gołąbka głoszącego pokój, pasterza prawdziwego, pasterza Mojej trzody, trzody w którą ze zdwojoną mocą w obecnych czasach swoją nikczemnością uderza zły duch. Ręce jego nawet dotknęły Mojego Pasterza, nie szczędzono jemu bólu, cierpienia. Ale on. Mój Wielki Wikariusz musi pamiętać, że pokona złego ducha swoją łagodnością, cierpieniem i szerzeniem prawdziwego Bożego pokoju, a nie tego, który głoszą mężowie fałszywej polityki na wszystkich kontynentach i zgromadzeniach, co jest przewrotnością i kłamstwem i nie ma nic wspólnego z prawdziwym Bożym pokojem. Pokój sprawiedliwy głosi tylko Mój umiłowany Wikariusz. Tylko ten pokój jest prawdą, bo wypływa ze źródła prawdy, oparty jest na przykazaniach Bożych i miłości bliźniego. Tylko pokój wynikający z zachowania Bożych przykazań może dać światu zwycięstwo dobra. Każdy inny pokój głoszony przez fałszywych polityków jest kłamstwem i przewrotnością i jest brataniem się z szatanem-diabłem na zgubę ludzkości, bo mówiąc o pokoju liczy się czas i gra na zwłokę po to, by móc się uzbroić i w zaskoczeniu rzucić się do gardła drugiemu. Nikt z tych fałszywych głosicieli pokoju nie myśli o prawdziwym pokoju, nie myśli też, że żyje i widzi ich wieczny, sprawiedliwy Bóg i zna ich serca, ich chęci, zamysły i czyny. Ja was ostrzegam kłamliwi politycy, fałszerze prawdy Bożej, jeśli się nie nawrócicie do praw Bożych, jeśli nie zmienicie serc waszych, nigdy nie osiągniecie pokoju, albowiem obrazem pokoju jest obraz Boga Najświętszego, który jest prawdziwym pokojem, ładem i miłością, życiem i dobrocią. Usuńcie z serc waszych zło i wszelką grę przeciw ludowi Bożemu, usuńcie kłamstwo, a pozwólcie, by -w sercach waszych znalazł miejsce obraz Boga Najświętszego. Otrzymacie pokój, zdrowie i radość. Ale wy fałszywi politycy, głosiciele fałszywego pokoju, naprawdę nie chcecie tego pokoju i nie szukacie go, zwodzicie lud. Ostrzegam was! Mój święty miecz Boży dotknie każdego, który w sercu swoim gromadzi fałsz, kłamstwo, chciwość, przewrotność, grabież, zaborczość. Fałszywi mężowie, fałszywi politycy wypaczonej, szatańskiej chciwości, uciskacie narody, tumanieje, głosicie fałszywy pokój. A pokoju w waszych sercach nie ma i nie będzie, bo pokój prawdziwy, święty. Boży, pochodzi tylko od Boga, Władcy wiecznej miłości i przebaczenia, Króla Miłosierdzia. Pokój prawdziwy głosi tylko Mój Wikariusz, Gołąb Pokoju. On jest białym gołębiem pokoju Bożego, umęczony tylu razami szatana. Błogosławię Mego Wikariusza, Błogosławię lud Boży. A was przestrzegam , fałszywi głosiciele pokoju, którzy trzymacie ukrytą maczugę w sercach waszych i myśl wasza pragnie zabijać wszystko, co stoi przeciw szatańskiej idei. Amen.
   38. Szarańcza złych duchów
   Daty nie zapisuj! Szybko zapisz i przekaż mojej wiernej sekretarce.
   Planują rozbić całą kulę ziemską. Wzięli się za ręce szatani, opanowali serca złych ludzi. Złamać i skuć można ich tylko modlitwą i postem. Wypełzli i wypłynęli jak szarańcza na powierzchnię ziemi, są wszędzie. Czy widziałaś kiedyś zbitą chmurę szarańczy, która powoduje ciemność, bo przesłania sobą blask światła słonecznego? Tak dziś, ta szarańcza złego ducha, szatana-diabła, wypełzła na powierzchnię ziemi. Większość ludu Bożego jest już popieczętowana świętą pieczęcią Bożą. Lecz zły duch za każdy zły czyn, który popełnia człowiek pod jego dyktando, w obecnej, ostatniej chwili, pieczętuje dusze dla siebie. Ma on mało czasu, już idzie na wieczne zatracenie, ale chce porwać, uchwycić co tylko będzie mógł.
   Wszyscy, wszystkie ludy, narody, wszystkie, wszystkie dzieci Boże, módlcie się, módlcie się gorąco, nakazuję, za konających całego świata, za wszystkich poczętych, nowonarodzonych. Módlcie się za dzieci całego świata, módlcie się, niech nic nie dostanie się w jego szpony.
   Obecnie walka jest ogromna, walka ducha złego. Co uchwyci w swoje szpony, będzie starał się, aby zaciągnąć do piekła, by na wieki zatracić. Zapowiadam wam i upominam was, dzieci, piekło i Niebo jest! Nie żartujcie sobie z tych rzeczy! Kara, Sąd sprawiedliwy będą w dniu ostatecznym. Podział nastąpi na zbawionych i potępionych na mocy dokonanych przez nich uczynków w czasie życia na ziemi. Módlcie się, abyście nie ulegli pokuszeniu. To są dni, w których wypełniają się słowa proroków i Moje słowa Jezusa Chrystusa. Trwajcie w skupieniu na modlitwie. Czyńcie dobre uczynki, przebaczajcie sobie nawzajem. Przebaczajcie winy nieprzyjaciołom, wrogom. Nie lekceważcie sobie Moich świętych słów, które wam głosi święta, wiecznie żywa Ewangelia. Amen.
   39. Człowiek staje się zaprogramowaną maszyną grzechu
   19.IV.1984
   Ujrzałam oczami ducha wielki krzyż. Głos potężny mówił: ten krzyż, który widzisz, poniesie cała ludzkość, jeśli nie odstąpi od drogi szatana i grzechów, które czyni od jego dyktando. Nikt dziś nie chce pokutować, nikt nie chce przyjąć krzyża, który jest proporcjonalny do jego siły. Każdy ucieka przed cierpieniem, przed odpowiedzialnością za swoje grzechy i przed krzyżem. A przecież ten krzyż Ja daję z wielkiej miłości, by zbawić twą duszę. Jest na miarę twoich sił.
   Natomiast zbrodnie i grzechy całej ludzkości krzyczą coraz głośniej o karę ciężką krzyża dla zdeprawowanej ludzkości. Ciężar tego krzyża na miarę grzechów i zbrodni waszych zdruzgoce was wszystkich. Zdeprawowanie człowieka XX-go wieku przekroczyło pojęcie słowa. To zdeprawowanie przekracza grzech, jaki był dotąd znany na ziemi. Obecny grzech utożsamia się z szatanem-diabłem. Człowiek zapragnął upodobnić się przez swoje postępowanie do szatana. Pragnie wykonać jego nakaz jak najdokładniej. Usuwa wszelkie przykazania Boże. Usuwa Boga z rodzin, państw, narodów, z serc ludzkich, w zamian dając pustkę rozpaczy szatańskiej. Uciska ludzkie serca, człowiek staje się zaprogramowaną maszyną grzechu i czyni to, co każe mu czynić szatan. Pomnaża grzech, zapomina o swojej duszy, żyje dniem dzisiejszym w ciągłym grzechu. Za to zdeprawowanie, które rozsiewana ziemi, musi ponieść karę krzyża. Powiadam wam, krzyż od którego się odwracacie, nieść będziecie i to w sromotnej hańbie i ucisku, jeśli w sercach całej ludzkości nie zrodzi się pragnienie pokuty, pragnienie przybliżenia się do Krzyża Chrystusowego, pragnienie poprawy życia - i zginiecie wszyscy. Ciężar krzyża przygniecie was i zmiażdży. Oparcia i rozwiązania wszelkich spraw serc i dusz waszych nie szukajcie u szatana-diabła i jego sług, w jego teorii. Nie szukajcie w jego postępkach, ale szukajcie pomocy i drogi rozwiązania wszystkich spraw w Krzyżu Chrystusa Pana. Tylko Mój zwycięski Krzyż, Krwią i Męką Bożą wzmocniony, dźwignąć może was z niewoli wszelkiego grzechu, z dna przepaści, z deprawacji wszystkich narodów. l tylko Mój Krzyż łagodzi karę i słuszny gniew Boży. Bo w Moim Krzyżu jest moc miłości, miłosierdzia, uzdrowienie dla dusz waszych. Dziś nie chcecie czynić pokuty, wziąć na swoje ramiona krzyża, jaki wam daję, krzyża zbawienia i zwycięstwa nad złymi mocami, nad szatanem-diabłem i jego ideologią, lecz gdy przyjdzie kara, cała ludzkość nieść będzie krzyż wielkiej kary. Już nie będzie odwrotu, będzie płacz, jęk, wrzask i przerażenie. Ten wielki, święty krzyż ramionami kary przygniecie wszelkie zło i tych, którzy je czynili. Wielki bluźnierca występujący przeciw mocy świętego Krzyża w owym dniu zginie. Proszę was, nie lekceważcie Krzyża ściętego. Zbliżcie się z miłością do świętego Krzyża Chrystusa. Z ufnością i poszanowaniem Jego, módlcie się i pokutujcie. Przepraszajcie słuszny gniew wielkiego Boga w Trójcy Jedynego za wasze winy. Zbliża się kara dla całej ludzkości za grzechy, wielka jakiej dotąd nie było. Sromotnie poniży i zniszczy waszą ideologię szatańską, waszą zarozumiałość, pychę, w którą was przyodział szatan zniszczy na wieki. Amen.
   40. Już pękają okowy i kajdany złych mocy
   Daty nie zapisuj!
   Świat zostanie zbawiony w Jezusie Chrystusie:
   Najciemniejsze chmur/ i wszystko, co się zdaje przeciwstawiać i działać przeciw Bogu Najświętszemu, świętemu Bożemu Kościołowi, zostanie pokonane mocą najświętszej miłości Jezusa Chrystusa. Dziś Jezus Chrystus jest już wśród wszystkich narodów świata. Jego wielkie Miłosierdzie działa i obejmuje cały grzeszny i zmaterializowany świat. Już pękają okowy i kajdany złych mocy. Dzień Miłosierdzia Serca Jezusa Chrystusa przybliża się. Wszystko w Imieniu Jezusa zostanie uzdrowione i odnowione poprzez działanie Ducha świętego, Jego zbawienną moc. Każda idea, która pochodzi do złego ducha, która walczy z Bogiem i Jego odwiecznymi prawami, rozpadnie się i zginie. Jak śnieg na wiosnę zginie, tak nagle zginie idea złego ducha, komunizmu. Jezus Chrystus jest triumfatorem i królem ponad cały świat. Zbawienie przypieczętował Swoją Najświętszą Męką, przelaniem Krwi Swojej i boleścią Serca Niepokalanej Dziewicy. Jezus jest Król i Pan, Zbawiciel.
   Zaprawdę powiadam wam. Ja przyjdę do swoich i wszystko, co należy do Boga, będzie zbawione. Amen.
   41. Doktryna 666 chce zniszczyć Eucharystię i Różaniec
   Daty nie zapisuj!
   Moje dziecko, zapisz to wszystko, co chcę ci przekazać.
   Oczami duszy widziałam Matkę Najświętszą, taką jak postać Fatimska, w koronie na głowie, w wielkich blaskach i jasności. Zapisz, powiedziała Matka Najświętsza.
   Kościół święty Syna Mojego Jezusa Chrystusa i Mój, Maryi Niepokalanej Matki otaczają ze wszystkich stron bardzo ciemne chmury na całym świecie. Nadszedł czas wielki złego ducha. Chce on wedrzeć się na łono Kościoła świętego Bożego, by go niszczyć od wewnątrz. On pod różnymi postaciami będzie chciał działać i niszczyć dzieło, które jest święte. Boże. Całą mocą zechce uderzyć w Serce Moje Najświętsze Niepokalane. Lecz Ja jestem Królową Kościoła Bożego świętego. Jego pragnieniem jest usunąć wszelkie modlitwy, a w szczególności modlitwy Różańca św. i cześć jaką się cieszy Serce Moje Matczyne, cześć wiernych Moich dzieci.
   Powiedz im wszystkim, że Kościół jest zbudowany na Krwi i Męce Przenajświętszego Syna Mojego Jezusa Chrystusa i Mojej Męce bolesnej pod Krzyżem. Ja, Matka Jezusa Chrystusa otrzymałam święty Testament Syna Bożego, bym dzieło rozpoczęte Krwią i Męką Najświętszą Syna Mojego Jezusa Chrystusa dalej pielęgnowała i wraz z Apostołami budowała posłuszeństwem Bogu. Kto z was może powiedzieć, że księgi święte nie wskazują Tej, która jest Matką Syna Bożego, Tej, która fundament dzieła najświętszego Nowego Przymierza w Swoim łonie nosiła. O Mnie jest napisane w księdze świętej: oto pocznie i porodzi Syna, a Imię Jego będzie zwane ,,Bóg z nami". Jam jest Ta, która fundament dzieła najświętszego. Kościoła Bożego wznosiła wraz z Apostołami, uczniami Syna Mojego, Jezusa Chrystusa. Jam była zawsze w budowie dzieła najświętszego - Kościoła Bożego. Syn Mój najmilszy w dłonie Moje włożył świadectwo Apostołów, świętą Nowinę Dobrą o świętym, chwalebnym Jego zmartwychwstaniu. To Jam była koronnym świadkiem przyjścia Chrystusa Pana na świat jako Dziecięcia poczętego przez Ducha świętego z woli Najświętszej Boga Ojca. Od Boga Ojca wyszedł, a Jam Go świętego zrodziła. Jam była świadkiem wzrastania Syna Bożego w posłuszeństwie i wielkiej pobożności. Jam była świadkiem wiernym i wielce cierpiącym pod Krzyżem na Golgocie. Tam rodził się w wielkim cierpieniu Syna Mojego i Moim cierpieniu z najświętszej Rany Boku przebitego, nowy Kościół święty Boży. Kościół z Krwi i Męki Chrystusa i Mego Serca przebitego siedmioma mieczami boleści, które zapowiedział starzec Symeon w dniu, gdy Dziecię święte po raz pierwszy przyniosłam do świątyni. Któż ma prawo głosić, że księgi święte Starego i Nowego Testamentu nie wspominają Maryi, Matki Jezusowej. Azali Ja, nie budowałam Męką Swoją i cierpieniem Najświętszego Dzieła Odkupienia? Czytajcie wnikliwie Nowy Testament, czytajcie wnikliwie Stary Testament a dowiecie się prawdy. Stary i N owy Testament wypełnia prawdę o Synu Bożym i Jego Matce Maryi. Dzieci Moje ukochane, pilnujcie świętości, którą macie. Brońcie święty Kościół przed działaniem antychrysta 666. Imię jego jest to doktryna, idea, w tym kryje się gromada złych mocy, przewrotność i złość. On jest i działa, on chce wedrzeć się na łono świętego Kościoła Bożego. Pragnie omotać Go jak pająk swoją siecią. Jego znamię będzie takie: lekceważyć będzie i poniewierać Najświętszą Eucharystię, będzie się starał poniżać i usuwać modlitwy święte, a w szczególności modlitwę Różańca św" będzie umniejszał zasługi dla Kościoła świętego, Moje, Matki Kościoła Maryi Panny. Będzie przeciwstawiał się Mnie, a w szczególności Niepokalanemu Poczęciu Mojemu. Dzieci Moje, bądźcie czujni, przytomni. Idzie wielkie niebezpieczeństwo. Zła duch chce zniszczyć Kościół święty od wewnątrz, będzie szukał różnych dróg. Posługiwać się będzie fałszywym pismem, które jest niewierne i nieprawdziwe.
   Proszę was, dzieci Moje, czuwajcie, módlcie się, przeciwstawiajcie się złemu. Jest to wielka próba dla całego Kościoła świętego, próba tego czasu. Bądźcie posłuszne wielkiemu, wybranemu Wikariuszowi, synowi, który jest namaszczony Duchem świętym. Bóg Najświętszy dopuścił chwilę, by zły duch jątrzyli poniewierał wiernych. Ale Ja, Matka wasza mam prawo ostrzec i prowadzić was razem z Synem Moim Najmilszym Jezusem Chrystusem dłonią obronną i zbawienną ku zbawieniu całego, jedynego świętego Kościoła Bożego. Amen.
   42. Upiorny świat gejzerów
   28. VI. 1 984
   Wieczorem około godziny 20.55, oczami duszy mojej ujrzałam Matkę Najświętszą w postaci Niepokalanego Poczęcia. Posiedziała mi ostro: siadaj i pisz, bardzo pilne!
   Ja, Matka Kościoła świętego tak tobie przekazuję:
   Kościół święty Boży Moja chluba ma obecnie wielkie trudności w szerzeniu wiary świętej na całym świecie. W krajach kapitalistycznych wysoki standard życiowy i duża technika wypacza pojęcie wiary, czyni ją drugoplanową. Serca ludzi wypełnione są wysokimi zdobyczami materialnymi. Brak w nich miejsca na wiarę świętą, na spotkanie się z Bogiem i Jego przykazaniami. Tempo narzucone przez przyśpieszoną technikę zmienia mentalność człowieka, uzależnia go od techniki i maszyny, odsuwa od najważniejszych spraw, od Boga, religii, od praw Bożych, Ludzie pod działaniem techniki przyśpieszonej stają się sobie obcymi, wyzbywają się wszelkich uczuć ludzkich, niekiedy stają się sobie wrogami. Rodzi się w ich sercach agresywność i chciwość, życie swoje uzależniają od techniki i coraz większych zdobyczy technicznych, Sfera duszy pozostaje na uboczu. Sprawy wiary są pojęciem mglistym, niekiedy z rozmysłem odsuwane na boczny tor, na potem, na może kiedyś, ale nie dziś. Rozwój techniki pochłania i serca, i umysły ludzi. Kraje socjalistyczne za motto życia swojego wzięły ateizm, niewiarę w Boga i walkę z Nim. Zadeklarowali się służyć złemu duchowi i jego sprawom. Tu działa już jawnie szatan-diabeł. Jeśli tam działa poprzez technikę, to tu działa poprzez ateizm, szerzenie niewiary w Boga, zaprzeczenie istnienia Boga. A pytam się, skoro nie ma Boga, to po co z Nim tak zawzięcie walczyć, po co wyrywać z serc i dusz Jego święte przykazania? Po to. by zniszczyć wiarę w Boga, w Jego Kościół święty. Ale gra złego ducha skończy się porażką. Władcą całego wszechświata i świata jest jedynie Bóg Najświętszy. Trójca Przenajświętsza mocą Swoją zniszczy złego ducha przewrotnego w jednym momencie. Bóg ma czas, może go unicestwić. Ale Bóg Najświętszy jest najsprawiedliwszym Sędzią i władcą, dlatego zezwala działać do wyznaczonego czasu. Czas ten obecnie dobiega już końca. Szata? o tym wie, dlatego zwodzi narody, działa poprzez różne środki, a zawsze w jednym tylko celu: zdobyć duszę ludzką i strącić ją w czeluści piekieł. A teraz patrz i zapisz, co widzisz. Ostrzegam, to się stanie, gdy nie będziecie słuchali Boga i Jego przykazań, wszystkie narody zginą.
   Oczami dusz widziałam krainę bardzo posępną, straszną, wręcz upiorną. Wszędzie były jakby gejzery parujące wśród smolistej lawy, ziejące ogniem. .Jakieś szkarady nie podobne do człowieka włóczyły się pomiędzy ogniem a lawą. Jedni płakali, inni klęli, pluli na siebie. Czepiali się wyschniętych, sterczących gdzieniegdzie z lawy spalonych kikutów drzew, które łamały się pod ciężarem tych straszydeł. Inne spadały w tę gotującą się lawę. Powiedziałam, to jest piekło i to są szatani. Lecz głos mi odpowiedział, nie, to jest ziemia, a to są ludzie, którzy przeżyli straszliwy kataklizm wojny i wybuchów broni nuklearnej. Są zeszpeceni, straszliwie brzydcy, bo to są dziś upiory ludzkie, doszczętnie zdziczałe. Widziałam wielkie bałwany gotującej się wody od nieba aż do oceanów, wszystko gotowało się i parowało. Głos mi powiedział: to jest współzależny łańcuch wybuchów nuklearnych. Człowiek owładnięty pychą szatana nie przewiduje, co uczyni, l to wszystko będzie pod dyktando diabła. Widziałam mnóstwo spopielałych, nagich kości. Wszystko zostawiło ślad jak na kliszy. Tu nie było ani drzew, ani trawy, ani lawy, ani gruzów, tylko bezbrzeżna pustynia spopielała. Nie było tu nikogo, nawet tych straszydeł.
   Głos do mnie powiedział: Sąd nad ziemią dokonał się. Człowiek sam siebie osądził. Nikt z ludzi nie szukał miłosierdzia Serca Bożego, wszyscy zaufali swojemu różu mówi, wszelkiej technice, sprzętowi. Straszliwa pycha, dlatego zginęli, jak widzisz. Nie ma zwyciężonych ani zwycięzców. Ziemia i jej mieszkańcy są tylko cieniem zła.
   Zapisz to i przekaż całej ludzkości, albowiem jest to bardzo pilne. Niech wszyscy zawrócą z drogi złego ducha. Serca swoje, umysły niech oddadzą Bogu Najświętszemu, niech otrząsną się z nienawiści, złości, otworzą serca swoje na działanie łaski, miłości Bożej przez nawrócenie się do Boga, do Jego świętych praw, przykazań, do Ewangelii św., do religii. Kościoła Bożego. To są już ostatnie upomnienia, potem nastąpi ciemność, zgliszcza i popioły. Módlcie się, przepraszajcie Trójcę Przenajświętszą. Odstąpcie od drogi złego ducha, bo gdy będziecie nadal trwać na niej, zginiecie wszyscy. Szatan przez swoją nienawiść zniszczy i ziemię i rodzaj ludzki. Jedynie miłość Serca Bożego ,i Jego wielkie Miłosierdzie, które wam Serce Boże daje, może zachować rodzaj ludzki i ziemię całą przed wielką katastrofą. Jeśli się nie opamiętacie, to zostanie dopuszczona wasza złość, którą w was wyzwala szatan diabeł, do czynu najokropniejszego-wojny nuklearnej. Zginiecie wszyscy jako ludzie ziemi a dusze wasze poniosą wielką karę, kto wie, jak długo, może na całą wieczność. Amen.
   43. Wielka kara idzie
   1.VI 1.1984
   Zapisz, co chcę tobie przekazać: Całe niebo obserwuje ziemi? i rodzaj ludzki. Wszyscy aniołowie i święci Boga w Trójcy Przenajświętszej w obecnej dobie przybliżają się do ziemi z wielką misją opiekuńczą nad całą ludzkością i nad duszami waszymi. Piekło też wysyła swoje oddziały, by zniszczyć i przeciwstawiać się wielkim sprawom miłosierdzia Bożego. Od was będzie zależało, przed kim swoje serca otworzycie. Dzieci Moje, gdybyście widzieli ten czas. który do was idzie, gdybyście zrozumieli ciężar grzechów waszych, nieposłuszeństwa waszego przeciw Bogu, gdybyście mogli zrozumieć winy wasze i karę, która was za to ma spotkać, to byście dzień i noc trwali na modlitwie, a głowy byłyby posypane popiołem, a odzieniem waszym byłyby wory pokutne. Ale wy nie znacie dnia ani godziny, rozmiaru grozy i gniewu Boga Najświętszego. Czynicie dalej grzech, lekceważycie upomnienia. Wszędzie jest upadek moralny. Wszędzie jest zbrodnia, kłamstwo, nieposłuszeństwo. Pozwalacie wejść złemu duchowi do waszych rodzin, waszych domostw. Nie modlicie się, nie przepraszacie Boga, nie pokutujecie. A Bóg Najświętszy, widząc waszą krnąbrność i lekceważenie dopuści do rozlania się na całym świecie zgnilizny, którą głosi zły duch, szatan-diabeł. A stanie się to dlatego, że nie wierzycie w słowa ostrzeżenia, wszelkie prośby lekceważycie, które wam przekazuje wielce litościwe i miłosierne Serce Syna Mojego, Jezusa Chrystusa i Moje bolejące nad wami Niepokalane Serce. O, dzieci Moje, nie możecie powiedzieć, że nie słyszeliście Mojej przestrogi. Wszędzie, gdzie byłam, objawiałam się, mówiłam o pokucie, poprawie, modlitwie. O, ileż rozlałam świętych łask nad wami, niezmierzone morze łask. A wyście to wszystko marnowali, zapominali o Moich słowach, ostrzeżeniach. A Ja upominałam i upominam was. IDZIE KU WAM WIELKA KARA. Ja zawsze dawałam wam radę, prosiłam, wołałam wszystkie dzieci Moje. Pragnęłam was okryć płaszczem Moim Matczynym. Prosiłam, odstąpcie od drogi złego ducha, szatana-diabła, od jego spraw, żyjcie według przykazań Bożych, nie mordujcie się wzajemnie, nie wyrzekajcie się Boga, Krzyża, Ewangelii świętej. Módlcie się, pokutujcie, miłujcie się wzajemnie bardzo. Jesteście dziećmi jednego Boga Ojca, który stworzył was z wielkiej miłości. Prosiłam też, czyńcie dobrze nawet nieprzyjaciołom waszym a nade wszystko kochajcie Boga w Trójcy Przenajświętszej. Przez te krótkie lata pobytu na ziemi, kroczcie drogą przykazań Bożych. A Boże prawa miejcie w sercu i umyśle swoim na każdy dzień. A jakże wy, dzieci czynicie? Kogo znajdzie Mój Syn sprawiedliwego, gdy w rychłym przyjdzie na tę ziemię? No, kogo? Dzieci Moje, pytam się was, ^dlaczego tak źle kroczycie przed siebie? Dlaczego tak daleko stoicie od Boga i świętych praw Bożych? Kościoły są puste, ludzie widzą tylko majątek. Chętnie spędzają czas na plażach, na wycieczkach. Tak dzieje się na Zachodzie. Na Wschodzie świątynie są zamknięte, zmurszałe albo zamienione na sale balowe i kina. Czyż może być dla was jakieś zbawienie? Dlaczego tak chętnie wybraliście zło, złego ducha i sprawy, które pochodzą od złego ducha? Wyrzuciliście religię a w zamian jej daliście szaleńczy obłęd, który prowadzi do wiecznej ruiny duszę ludzką. Ostatni raz wam mówię, jesteście wszyscy zagrożeni bardzo ciężko. Piekło poszerza swoje podwoje licząc na nieroztropność waszą i potęgujące się grzechy, które czynicie. Opamiętajcie się, czyńcie pokutę, módlcie się, wróćcie kościoły do funkcji, którą pełniły, bo zginiecie od ognia, który spadnie z jasnego nieba.
   Teraz mówię do was, matki. Dlaczego nie uczycie swoich dzieci szlachetnego i czystego języka. Przysłuchujcie się jak mówią dziewczynki i chłopcy, jakimi obelżywymi słowami obdarowują siebie. Matki, dlaczego wasze dziewczynki i chłopcy, brudnymi językami, pełnymi grzechu wargami obrażają Boży Majestat? Oto dziś was przestrzegam. Te same panienki, chłopcy jak gnój leżeć będą stosami na ulicach i nikt ich grzebać nie będzie. Matki nie chodźcie w spodniach, zabrońcie dziewczynkom chodzić w spodniach. Moda wasza jest obraźliwa, postępowanie wasze jest obraźliwe. Dzieci wasze rano i wieczorem nie klękają do pacierza, nie modlą się. Wy rodzice zgubiliście siebie przez niewiarę w Boga i gubicie całą młodzież, dając im do rąk wszelkie rozpasania i wolność a szatan wykorzystuje to wasze przyzwolenie i popycha córki wasze i synów waszych w bagno grzechu tak bardzo strasznego. Gdybyście wiedzieli i znali plan, jaki zły duch ma wobec synów i córek waszych! Jak wielkiego pragnie wynaturzenia dusz czystych, to może by serce wasze zadrżało. OSTRZEGAM WAS! Całą młodzież chce zły duch przewartościować, zmienić jej pojęcie, mózg ich nagiąć do grzesznej woli jego, bo jego celem to ateizm, niewiara w Boga, mord wszelkiego rodzaju. On pragnie w serca młode wszczepić i wlać ideę zgubną, dzieci wasze omotać, zniszczyć, dać im do rąk alkohol i narkotyki, wszelkie wynaturzenie,
   Matki i ojcowie, brońcie waszych dzieci. Trwajcie przy Bogu świętym, przy świętej Ewangelii, czerpcie z Krzyża i Ran Chrystusa Pana, Syna Mojego, siłę i moc do przetrwania tej walki duchowej. Pamiętajcie, tylko Bóg w Trójcy Jedyny jest i będzie zawsze zwycięzcą. Opowiadajcie się jawnie, że wierzycie w Boga i Jego przykazania.
   A teraz podaję wam broń zwycięską: MODLITWĘ RÓŻAŃCA śWIĘTEGO. Weźcie do rąk waszych Różaniec święty i módlcie się. Noście przy sobie Różaniec gdziekolwiek jesteście, w pracy, na ulicy, w szpitalu, w szkole. On was obroni od złych mocy. Ja was zapewniam, w tych ostatnich dniach ciemności jestem i będę wśród was. A teraz was wszystkich błogosławię w Imię Ojca i Syna i Ducha świętego. Amen.
   44. Państwo, którego mur odgradza od reszty świata - jak lawina ruszy
   10.VII.1984
   Przez wszystkie kraje przejdzie głód, choroby dotąd nie znane, jeśli nie zaniechacie walki z Bogiem i religią. Musicie się opamiętać i przestać zwalczać religię świętą. Nawracajcie się, przestańcie głosić bezbożnictwo i niewiarę w Boga. Wszelkie żywioły będą poruszone, jeśli nie usłuchacie ostrzeżeń i próśb przed wielkim końcem. Wszystko to nastąpi dlatego, że ciągle grzeszycie i bluź-nicie wielkiemu, świętemu Bogu. Oto znak: w dniu, w którym zostanie zatrzymana wielka rzeka i każę jej płynąć z dołu ku górze, przyjdzie zniszczenie ostateczne. Raz na zawsze zostanie z ziemi starta teoria złego ducha. Mówię do wszystkich narodów, miejcie uszy i oczy otwarte, czasu mało. Módlcie się, pokutujcie, nawracajcie się. Macie znaki wielkie na ziemi. Wśród was przebywa Matka Chrystusowa, upomina was. Wszyscy odstąpcie od zgubnej, kłamliwej idei szatańskiej. Zły duch was okłamuje, zabiera wam wiarę w Boga a w zamian daje rozpustę, fałsz i obłudę. Tylko w Bogu jest moc i siła i tylko On może dźwignąć naród i zetrzeć na nicość broń, którą wy skrzętnie czynicie, na siebie samych przygotowujecie. śmierć dotknie każdego z was. którzyście się wyrzekli Boga, Jego świętych przykazań. Za nic mieliście świętą Ewangelię, Krzyż Chrystusa Pana. Mówię do was walczących z Bogiem i religią świętą, do was niewierzących. W Piśmie świętym wszystko jest. Jak gnój leżeć będą trupy ulicami miast, tych, co z Bogiem walczyli. W te dni zrozumieją, że pobłądzili wszyscy, którzy wyrzekli się Boga. Nawołuję i proszę, nawróćcie się wszyscy do Boga Najwyższego, odstąpcie wszyscy od drogi szatana, od jego kłamliwej ideologii, bowiem w niej nie ma nic dobrego, zbudowana jest na grzechu, kłamstwa i przemocy. To są ostatnie ostrzeżenia. Od tego dnia, kiedy zaczną się dziać wielkie rzeczy, wielkie wydarzenia na całym świecie, będzie to jeden łańcuch utrapień dla ludzi całej kuli ziemskiej. To nastąpi przed wielkim błyskiem ognia i wichru. W te dnie ostatnie zginie w zamachu dwóch mężów stanu. Krew będzie się lać szczególnie w państwach opanowanych ideą złego ducha. Przed dniami tymi wielki szum powstanie i wrzawa pomiędzy narodami. Miejscami wystąpią trzęsienia ziemi, powodzie, gdzie indziej susza. Państwo, którego mur odgradza od reszty świata, jak lawina ruszy na zachód, na wschód, na północ, na południe. Wszędzie ogień, zniszczenie, ból, przerażenie. Jedynie łaską Bożą zostanie objęta ziemia leżąca nad rzeką, która jak wstęga splata się w jedno z białej i czarnej zdrobniałej, w te dni ocaleje cała. Tylko ta ziemia nie zginie, zostanie wolna, mocą swoich rycerzy dźwignięta. Do nowych dni zostanie powołana. Złotą koronę przyodzieje jej Orzeł Biały. To wam nakazuję:
   módlcie się, nie ustawajcie w pokucie, kochajcie się wszyscy, kochajcie nawet waszych nieprzyjaciół, darujcie sobie winy, nie złorzeczcie sobie i innym, nie narzekajcie, nie przeklinajcie nikogo. Proszę was wszystkich, miłujcie się wszyscy! Zaprzestańcie upijać się i pić alkohol. Zaprzestańcie! Musicie być trzeźwi, żeby. was nie zwiódł zły duch. Niech wystąpią wśród was wielcy sprawiedliwi, pokój miłujący i czyniący i wielce miłujący Boga Najświętszego i bliźniego, a przybliży się do was Najświętsza Chwała. Amen.
   45. Leje głębokie w ziemi, miliony na wieczne męki
   4. V 111.1984
   W czasie modlitwy w godzinach porannych oczami duszy ujrzałam bardzo wielkiego świętego Anioła, niezwykle pięknego, w białej, złoto-srebrzystej szacie. Miał olbrzymie skrzydła biało-niebieskie, symbol chwały Bożej. Dłońmi zasłaniał sobie twarz i głośno płakał nad niedolą całej ziemi grzesznej. Powtarzał słowa: zginiecie, zginiecie, wszyscy mieszkańcy tej ziemi, wszyscy, jeżeli się nie poprawicie, nie wyrzekniecie się drogi szatana diabła. Wówczas to spojrzałam na ziemię. Ziemia cała płonęła, kurczyła się, rozpadała na drobne kawałki. Widok ten był groźny i straszny. Pozostawały zgliszcza, ruiny, duże leje w ziemi i szara, spopielała pustynia skalna. Wszystko było spalone, nie było drzew, trawy i domów, nie było ptaków, zwierząt ani człowieka.
   święty Anioł wielki powiedział: taką ziemię uczyni człowiek, gdy wykona plan złego ducha. Pod jego nakazem spali i zniszczy ziemię, siebie i cały ten piękny świat. Biada, biada, biada ziemi i jej mieszkańcom. Miłosierdzie Boże może być odjęte od ziemi za liczne jej grzechy i nieposłuszeństwo ludzkości wobec praw i przykazań Bożych. Powtarzam, miłosierdzie Boże może być odjęte od ziemi i jej mieszkańców i wówczas wykonany zostanie plan złego ducha i ulegnie wszystko zniszczeniu. O, jeśli się nie poprawicie, nie odstąpicie od drogi szatana-diabła, od jego nauk fałszywych, kłamliwych, jeśli się nie poprawicie - zginiecie, bo przez szerzący się grzech i wasze przyzwolenie będzie miał prawo dostępu do was zły duch szatan-diabeł i jego hordy. A potem zwrócił swoją świętą twarz do mnie i powiedział: zniszczenie, jakie dokona się na ziemi za grzechy ludzkie, to tylko początek tragedii rodzaju ludzkiego. Po tym wszystkim nastąpi sąd prawdziwy nad duszami mieszkańców ziemi. Patrz teraz, patrz i powiedz im. l oczami duszy ujrzałam coś, ci zmroziło mi krew w żyłach. Miliony nieprzeliczone dusz ludzkich szło na wielkie męki, których nawet nie można sobie wyobrazić. Te wszystkie dusze, które widzisz, powiedział mi Anioł święty, są w sidłach złych mocy za liczne grzechy, za lekceważenie praw Bożych, za wszelki upadek moralny. Teraz złe moce, szatani będą je poniewierać i dręczyć aż do sądu ostatecznego. To są ci, co grzeszyli i wyrzekli się Boga, nauczali i wszczepiali w dzieci i młodzież niewiarę w Boga, łamali dni święte. Są też ci, którzy rzekomo służyli Bogu a drwili z religii i Bożych przykazań, postępowali i żyli cynicznie wobec świętych, nakazanych przez Boga praw. Patrzyłam na ten tłum dusz ludzkich. Byli tacy, jak ludzie żyjący na ziemi, ale paroksyzm strachu i rozpaczy wykrzywiał i oszpecał ich twarze. Czepiali się nici podobnych do nici pajęczych, które spłynęły gdzieś z górnych rejonów jasnego nieba. Nici te spływały z olbrzymiego szala srebrzysto - białego, który trzymała Niepokalana Dziewica Maryja Panna, Matka nasza, wielce zatroskana i zapłakana. Niektórzy chwytali się tych nici, lecz one pękały i z łoskotem te dusze obciążone wielkimi grzechami spadały w przelewające się i gotującą lawę ognistą. Inni uniesieni byli ponad lawę lub zanurzeni byli do połowy. To są ci, powiedział Anioł święty, którzy w życiu swoim polecili siebie w świętej modlitwie różańcowej choć jeden raz Niepokalanej Dziewicy. Nie mogłam patrzeć jak te dusze cierpiały, zasłaniałam oczy dłońmi, by tego nie widzieć, lecz to mi nie pomogło. Oczami duszy widziałam coraz straszniejsze sceny i obrazy.
   święty Anioł powiedział; módl się, módl się zawsze za grzeszników całego świata i za siebie, boś ty niczym nie lepsza niż oni. Oby cię to nie spotkało, co oczy twoje widziały! Módl się! To jest bardzo pilne, czasu już dziś mało. Widziałaś ostateczne zniszczenie, widziałaś, co czyni grzech i jaką zapłatę otrzymując!, co grzeszą i ci, co wyrzekli się Boga, Jego świętych przykazań uzdrawiających dusze. Ci, co są obojętni do spraw religii świętej, do Boga Najświętszego, ci, co drwią z praw Bożych, gwałcą je na co dzień, wszyscy ci zginą. Powtarzam ci, zginą, zginą, zginą. Powiedz to światu i jego mieszkańcom. U Boga Najświętszego jest mieszkań wiele. Wielkie dobra w Domu Bożym przygotował dla wybranych sam Zbawiciel świata Jezus Chrystus, Ale nikt nie wejdzie do Domu Bożego, gdzie mieszka czystość święta, światło Boże, miłość i pokój Boży, niepojęta radość - bez szaty godowej, szaty czystości, szaty dziecięctwa Bożego, szaty oczyszczenia i świętej jasności Bożej.
   46. Zikkurat babiloński - świątynia babilońska
   3.11.1985
   Zapisz: Zikkurat (świątynia szatańska) babiloński a na szczycie ołtarz kłamstwa, fałszu XX-go wieku. Ołtarz, gdzie tworzy się i powstaje idea grzechu, bezbożnictwa, choć pragnie on podszyć się i wznieść do góry, przewodniczyć sobą wszystkim narodom. Od kilkudziesięciu lat obnosi się ze swoją szatańską ideologią po całym świecie. Prawdy w nim nie ma. Zbudowany jest z pomysłów szatana na kłamstwie i przewrotności. Tam, gdzie nie ma prawdy, ani sprawiedliwości, ani miłości, ani dobroci, nie ma też drogi, która by wiodła dokądkolwiek. Ta droga Zikkuratu babilońskiego prowadzi do nikąd ludzkość. Oparta jest na utopii, a celem jej jest udręczenie ludzi i sianie kłamstwa. Ten zikkurat babiloński XX-go wieku, ta wieża złych mocy budowana jest na przewrotności, na udręczeniu duszy ludzkiej. Wyzwala i rozszerza po całym świecie grzech. Każdy stopień jego prowadzi duszę ludzką w gąszcz i labirynt grzechu, przewrotności szatana. Na tym ołtarzu babilońskiego zikkuratu powstają wszelkie pomysły szatana, jakby zniszczyć, podkopać, zbeszcześcić ołtarz prawdy i światła wiecznego Jezusa Chrystusa, religię świętą Bożą. Kościół, cały stan kapłański, Watykan, głowę widzialną całego Kościoła. A to zapamiętaj sobie, ten babiloński zikkurat ideą zła, symbolem bezbożności, ignorancji, żyje tylko w ateizmie. On rozlewa wszelki fałsz, kłamstwo po całym świecie. Poprzez swoją ideologię i podsycanie narodów zapala ogień wojny. Głosi on wyzwolenie narodów z ucisku, a sam niesie ze sobą największy ucisk i udręczenie. To zikkurat babiloński zabiera z serc ludu prostego wiarę w Boga, pokój, dobroć, miłość, a daje złość, nienawiść, bezbożnictwo, pustkę i beznadziejność. O, zły duch wie. Jak duszę ludzką wtrącić w przepaść, sponiewierać, obezwładnić. Aby to uzyskać, trzeba ją do syta napoić grzechem, dać do serc i umysłów wszelkie rozpasanie. nierząd, wtrącić całe narody w alkoholizm i narkomanię. Te nowe szatańskie zikkuraty są przerażającym faktem, obezwładniającym czynność i stan moralny każdej duszy ludzkiej. Dusza ludzka pod działaniem tej idei szatańskiej, ukutej na ołtarzach babilońskiego zikkuratu chwieje się i wpada w przepaść, a pierwszym objawem jest pustka w sercu i beznadziejność. Zabrano jej skarby wielkie: wiarę świętą, miłość Boga, a nakarmiono ją kłamstwem i obłudą, pustką i beznadziejnością. Dusza taka szuka zapomnienia w alkoholu, w rozpuście i wszelkiej zbrodni. Poniewiera siebie, swoją godność, ucieka się do narkotyków, bo pragnie siebie odurzyć i okłamać do reszty. Stwarza sobie nowy, fikcyjny byt bez Boga, a ta ideologia szatana stacza ją coraz bardziej w dół, przenosi poza nawias społeczeństwa. Stawia tę duszę nad urwiskiem bardzo stromym i czeka, by móc ją zepchnąć do piekła. To są fakty, to jest wielka prawda. Ta straszna doktryna, powstała w zikkuratach szatańskich, jest niebezpieczna, trująca, rozprzestrzeniająca się jak groźna zaraza. Przycicha i znów powstaje. Dzieci Moje, brońcie dusze wasze i waszych bliźnich i wszystkich braci. Brońcie dusze wszystkich ludzi przed tym wielkim, grzesznym skażeniem, bo w dniu. w którym przyjdę, będę musiał wydać sąd sprawiedliwy nad tymi, którzy w zikkuratach babilońskie przejawiali największą inicjatywę i szerzyli grzeszne bezbożnictwo.
   Prosię was. módlcie się, nawracajcie do Boga świętego. Dla każdego bramy nieba są otwarte, dla wszystkich, którzyście się zabłąkali w gąszczu labiryntu zikkuratu. Przyjdźcie do Boga prawdziwego. Moje serce otwarte jest dla was, dla wszystkich, dla wierzących i niewierzących. Wszystkich kocham jednakową miłością i pragnę być waszym Ojcem, i wszystkie dusze mieć u siebie w niebie- Amen.
   47. Wahadło, biała magia, stoliki wirujące - od szatana
   Bez daty
   Ktokolwiek uprawia czary, czarną i białą magię - grzeszy, bardzo grzeszy. Czarna magia pochodzi z piekła, wiedzie dusze na wieczne potępienie. Biała magia jest grzechem ciężkim. Wszelkie czary i zabawy z wahadełkiem, różdżkarstwo - to wszystko podsuwa szatan - diabeł, nazywa nowoczesnym językiem bioprądami. Sam się ukrywa pod tym słowem. Kiedyś w katechizmie uznawano ciekawość jako grzech. Tak powinno pozostać, albowiem od ciekawości prowadzi droga do ciężkiego grzechu. Wszelkie zabawy astrologiczne, przepowiednie oparte na gwiazdach, zabawy z wirującym stolikiem pukającym, okultyzm i spirytyzm - to wszystko pochodzi od szatana. Wiąże dusze ludzkie z mocami ciemności, z szatanem-diabłem i prowadzi do wiecznego zatracenia w piekielnych mękach. Kto znalazł się na tej drodze, kto uprawia te bezecne rzeczy - Jest do zatracenia swojej duszy jak mgnienie powieki. Przestrzegam, te zabawy z szatanem kończą się piekłem dla duszy. Dlatego też nad duszą taką. która uprawia te diabelskie sztuczki trzeba wielkiej pracy bliźnich w modlitwach, trzeba podjąć pokutę za te dusze i prośbę wielką o łaskę z Nieba, by uratować ją ze szponów szatana. Wszyscy sobie zapamiętacie, wszelką ciekawość złożyć trzeba jako ofiarę przed ufnością w Miłosierdzie Boże, przed Opatrznością i Wolą Bożą. Gdy zachodzi potrzeba zdrowia dla chorej osoby - nie uciekajcie się do wahadełka, pomysłowości szatana, bioprądu, lecz do Tego, który uzdrawiał, leczył najciężej chorych, albowiem Najwyższym Lekarzem jest Jezus Chrystus i Jego Matka Niepokalana Dziewica. Przy tym pamiętajcie o spowiedzi świętej, bardzo dokładnej i Komunii świętej... Dziewica jest lekarką dusz i ciał ludzkich. Kto by z was tego nie pojmował, a uciekał się do rzeczy, które pochodzą z piekła i są wielką obrzydliwością przed Obliczem Najwyższego Boga - swoim postępowaniem otwiera sobie drogę do piekła na wieczne potępienie, a miejsce jemu przygotowują skrzętnie szatani w piekle.
   Wszyscy kapłani, synowie Niepokalanej Maryi Panny są rycerzami Ducha świętego, są wybrańcami na ostatnie czasy. Ich modlitwy różańcowe na wieki zwiążą złe moce. Przez ich czuwanie, posty i modlitwy przyjdzie jasny świt, błogosławiony. Boży, dla ojczyzny twojej. Tak mówi Matka Najświętsza, .która prosi i upomina wszystkie Swoje dzieci z Ruchu Maryjnego o modlitwę, modlitwę Różańca świętego. Módlcie się, nie ustawajcie, bowiem idą dni ciemne, wielkiej grozy dla całego świata za grzechy ludzi.
   Oto ta Obietnica, którą wam podaję: serca złóżcie Jezusowi; wszyscy, ale to wszyscy. Ponad wszystko czcijcie Trójcę Przenajświętszą. W tych ciemnych chwilach, was i ojczyznę waszą osłaniać będzie Najświętsza Dłoń Syna Mojego Jedynego, Jezusa Chrystusa. Ale wy nie zapominajcie, uczyńcie wielki akt ekspiacji za grzechy wasze przed obliczem Boga w Trójcy Jedynego. Niech u stóp Chrystusa Pana uklękną wszyscy biskupi, kapłani i lud wierny i złożą siebie Trójcy Przenajświętszej, żałując za grzechy!
   Pamiętajcie, pamiętajcie, że grzeszne życie wasze może przyczynić się do upadku wiecznego i wiecznej niedoli dusz i ciał waszych. Wyrzeknijcie się grzechu - drogi szatana. Rozstrzygające się losy wszystkich narodów i wasze, całego świata, mogą pójść dwiema drogami: drogą zwycięstwa chwały Bożej i światła Bożego lub drogą pognębienia dusz waszych przez ciemność wieczną, złe moce. Ja wam przypominam, armia regularna szatana jest obecnie na świecie jako wojsko regularne, silne i bardzo zwarte, mściwe i przewrotne, bo wie zły duch, że to są jego ostatnie godziny. Czyście widzieli kiedy skupisko mrówek? Tak i oni przedstawiają sobą takie skupisko. Obejmują sobą cały świat, wypełniają całą otchłań. Módlcie się i pokutujcie, odstąpcie od grzechu, przepraszajcie Boga, bo ta walka ducha będzie wielka i ostateczna. Powiem też, by was za dużo nie zatrwożyć: święci Aniołowie Pana Najwyższego też wyruszyli z północy i idą ku ziemi z Archaniołem Michałem. Są to wielkie, święte hufce Boże, pogromcy piekła, złych duchów, szatanów i demonów. To bitwa o świętą prawdę Bożą, o Boże Królestwo nad duszami ludzkimi, o święte światło. Niech rozproszą się wszelkie ciemności złych mocy. Niech obejmie cały świat i wszechświat święte światło Boże i tylko święta Boża prawda.
   W obecnej dobie, wy, dzieci Moje, musicie bronić dusz ludzkich przez modlitwę, czuwanie, posty, bowiem w tym czasie dusze ludzkie w ciemności mogą być chwytane przez złego ducha na wieczne zatracenie. Ja wam wszystkim błogosławię. Ja, wasza Matka, Niepokalana Dziewica Maryja Panna. Amen.
   48. Armia złych duchów mściwa - dziewczynki w zagajniku
   27.VIII.1984
   W czasie modlitwy w kościele przed obrazem, oczami duszy ujrzałam stojącą powyżej Niepokalaną Najświętszą Maryję Pannę, która powiedziała mi: módl się w duchu do Mnie. Proszę cię, nie przyzwyczajaj się do figurek i obrazków Mnie przedstawiających. Szanuj je, ale modlitwę i myśli skupiaj na Moim Sercu Niepokalanym, ukoronowanym koroną męczeństwa i boleści Mojego Syna. Matka Najświętsza płakała. Powiedziała: widzisz Moje łzy? To grzechy Moich dzieci wyciskają je z Moich oczu, a po chwili dodała: patrz, co teraz ujrzysz.
   Ujrzałam młode dziewczynki w jakimś zagajniku między drzewami. Te dziewczynki, panienki są już matkami morderczyniami. Inne też biegały i hasały po leśnej gęstwinie. Matka Najświętsza powiedziała: o, jak iż ból sprawia Mi to, jak wielkie cierpienie! Ta biedna, opuszczona młodzież, zaniedbana, którą pochwyca w swoje szpony szatan. Te dziewczęta, które widzisz, mimo że popełniają grzech, mniejszą mają winę od swoich rodziców. To oni są winni, wypuszczają na świat dzieci, nie pouczając o grzechu, hańbie, zbrodni, potępieniu duszy. Oddają w dłonie ludzi wielce niebezpiecznych. którzy służą szatanowi. Dzieci mogą czynić, co chcą u nowoczesnych rodziców. Och, ci nowocześni rodzice, jakże ciężki grzech popełniają. Nie nakładają na dzieci swoje żadnych moralnych hamulców, o grzechu i karze za grzech nawet nie wspomną. Wysyłają bezmyślnie dziewczynki i chłopców, byle by się ich pozbyć, na wakacyjne obozy, kolonie i mieć spokój. A nie pouczają, nie przypominają, nie wkładają do serc i umysłów tych dzieci zasadniczych spraw: co to jest grzech, zły czyn. A najważniejsze, nie mówią o dziesięciu przykazaniach Bożych, nie mówią o grzechu nieczystości i wielkiej zbrodni wynikającej z tego. Młodzież podobna jest do zwierząt, które żyją w lasach, kierują się instynktem, a nie wrażliwością sumienia. Och, jakże to bolesne dla Mojego Serca. Pojęcie grzechu i kary za grzechy jest w sferze nieświadomości lub opacznie interpretowane. Młodzież nie wierzy w piekło i niebo, nagrodę za dobre i czyste życie tu, na ziemi ani w karę za grzeszne życie aż do potępienia duszy po śmierci. Młodzież jest cyniczna i przeraźliwie cwaniacka. O, napisz to słowo: cwaniacka. Tego słowa użyłam, bo ono pochodzi z waszego XX-go wieku. Nikt przedtem nie używał takich słów. Tym słowem posługuje się dziś młodzież i wykorzystuje je.
   Tu Matka Najświętsza uniosła dłoń do góry i groziła palcem prawej ręki, łzy miała w oczach. Upominam i proszę - mówiła dalej - za zgorszenie młodzieży i dzieci, wielka i straszliwa kara spadnie na tych, którzy je wychowują. Czas, aby wszyscy rodzice oprzytomnieli i nie chowali głowy w piasek jak strusie. Nie mówili, jakoś to będzie, ale konsekwentnie, dzień po dniu pracowali nad dziećmi swoimi, aby one zachowały czystość obyczajów, by zrozumiały, co to jest bojaźń przed Bogiem Ojcem, co to jest miłość Trójcy Przenajświętszej, jak wielka kara czeka każdego, kto grzeszy i aby nie popełniały łatwo i bezmyślnie grzechów.
   Zapowiadam wam: to Moje ostatnie ostrzeżenie. Czy to młodzież, czy dzieci, czy dorośli, w swoim czasie poniosą karę. A dzień sądu sprawiedliwego, ostatecznego już, już w progu stoi. Amen.
   49. Łańcuchowa reakcja atomowa pali wszystko
   8. IX. 1984
   Dzieci Moje, nie ociągajcie się przed pokutą i poprawą. Wielu z was nie wie, mówcie wszystkim, że już wkrótce karzący ogień obejmie wszystko i wszystkich. Moje dzieci, nic nieczystego nie może wejść do domu Boga Ojca wiecznego. Czyż naprawdę musicie wybierać śmierć wieczną, piekło? Gdybyście widzieli srogość mąk piekielnych, co duszę grzeszną czeka. O, gdybyście wiedzieli co czeka was w rychłym za grzechy, za brak poprawy, jak wielka kara, jak straszna! Serce wasze nie wytrzyma tego widoku, będzie pękało z przerażenia. Rozum wasz będzie się mącił, l to wszystko przez wasze grzechy. Przez upór trwania w grzechu, odrzucacie miłość Bożą i prawdę Bożą. Ja przychodzę do was, proszę i upominam. Jestem Matką waszą i Matką Chrystusa Pana, Ja, Maryja Niepokalana Najświętsza Panna. Potop był straszny, objął wszystkich ludzi, ponieśli śmierć. Utrzymał się przy życiu tylko Noe i jego rodzina, zasłużył na miłość i miłosierdzie Boże. Ale ogień, dzieci Moje, dwakroć straszniejszy, pojmujecie to? Przez miłość do was mówię, proszę i upominam. Narody świata, słuchajcie, odstąpcie od grzechu, odstąpcie od nieprawości. Poprzez działanie bomby atomowej, sami wyzwolicie okrutną, przerażającą śmierć. Wszystko zło czynicie pod dyktando złego ducha. A wiecie, jaka jest reakcja atomowa? Nie znacie i nie widzicie jej. Będzie to reakcja łańcuchowa, wszystko wkoło, niebo i ziemia, powietrze, trawa i drzewa, woda i kamienie , morze i oceany - wszystko będzie wkoło płonęło. święty ogień Boży potrafi palić wodę, ogłuszać was będzie jęk wichury, huk gromów siarczystych. To nie są groźby ani straszenie. Mały obrazek już widzieliście: Hiroszima i Nagasaki. Co człowiek może zrobić pod dyktando szatana! A wy wypieracie się Boga, całe narody przyjmują ateizm. Dzieci są nieochrzczone, żyją jak poganie. Rozszerza się po świecie zaraźliwa nauka, pochodząca z piekła, komunizm. Nauka która walczy z Bogiem, religią i Kościołem. Przepraszajcie wszyscy, przepraszajcie, módlcie się, błagajcie Boga w Trójcy Jedynego, by dzień ten was nie spotkał, byście nie poszli na wieczne zatracenie. Dziś macie jeszcze moment czasu, czyńcie pokutę, pokutujcie, nawracajcie się do Boga wszyscy. Idźcie do niewierzących, do władz najwyższych, proście, klękajcie i mówcie o tym, że Ja, Matka wasza Niepokalana, Dziewica Maryja Panna jestem wśród was, bronię was, modlę się za was. Lecz wasz grzech i trwanie w nim sięga po karę wymierzoną przez Boga Sprawiedliwego. Teraz was bardzo proszę, módlcie się za kraje objęte niewiarą, gdzie działa komunizm, niech co rychlej nawracają/1 do Boga, do spraw Bożych, bo wszyscy zginą. O, jakże straszny przed wami stoi próg śmierci! Płaczę nad wami. Przebiegam kraje, dzieci Moje ukochane, dusze Boga wiecznie żyjącego, zapragnijcie kochać Boga! Czyńcie pokutę, odstąpcie od drogi grzechu i złego ducha. Księgi win waszych są już otworzone. Dzieci Moje ukochane, jeszcze nad światem działa święte. Pańskie Miłosierdzie i Miłość Boża. Ale wkrótce od ziemi, od jej wszystkich mieszkańców, ta święta Boża łaska zostanie odjęta. Ten moment będzie ciemnością, zalegną wielkie ciemności, zalegną serca, umysły i cały świat. Strach, drżenie będzie dotykać serc waszych i nerek waszych. Moce złe będą wypuszczone na wolność. Będą miały wolność działania przez czas i pół czasu. Ucisk, ucisk, ucisk, łzy, ból, krew, cierpienie obejmie całą ziemię we władanie. Cierpienie, jakiego dotąd nie było! Ta chwila jest straszna. Szatani zapragną zniszczyć tego, którego Bóg umiłował-człowieka, którego stworzył z miłości, dał mu duszę nieśmiertelną. Tylko dlatego, że człowiek umiłował grzech i zło, złe duchy będą mieli prawo wyrywać duszę ludzką i uciekać z nią do piekła. Dzieci Moje, jeszcze macie niewiele, niewiele czasu przed wielkim wydarzeniem. Od wszystkich żądam poprawy, skruszcie wasze serca. Żądam modlitwy i pokuty, miłości Boga i bliźniego, Kochajcie się bardzo wszyscy, przebaczajcie sobie winy, nie czyńcie jedni drugim zła. Wszyscy jesteście Moimi dziećmi. Ja was kocham i Syn Mój Jednorodzony, Jezus Chrystus, zaufajcie Jego Sercu i Mojemu Sercu Niepokalanemu. Ja, Matka wasza Niepokalana płaczę nad waszym uporem, nad trwaniem w grzechu. Nie zabijajcie poczętego życia, nie wiążcie się ze złymi mocami, pilnujcie rodzin w prawdzie, w Bożych przykazaniach. O, przepraszajcie Boga, przepraszajcie, módlcie się, pokutujcie. Amen.
   50. Mocarze, za uciskanie ludu będą karani
   7 2. IX. 1 984
   Władcy świata są pewni, że wszystkie swoje ciemne sprawy ukryją, zbrodnie i wszelkie grzechy, które czynią za namową złych duchów i demonów. Szczególnie wielkie państwa dopuszczają się strasznych zbrodni. W ukryciu przed światem przygotowują straszną, morderczą broń. Duch mężów stanu wielkich mocarstw jest pod ciągłym inspirowaniem demonów i szatana, l dlatego ci mężowie, mieniący się dyplomatami, naczelnikami państw, działają przeciw miłości bliźniego. Zapominają, że są postawieni na te stanowiska z Woli Bożej, by troszczyć się o swój lud. Oni natomiast potajemnie sprzedają wielkie bogactwa swojej ziemi i pracy rąk swojego ludu za bezcen, by wzmocnić złą propagandę szatana. Ale to nie wszystko. Wspomagają złego ducha, zezwalają na kaleczenie rodzin, rozdzieranie ich, niszczenie życia poczętego. Wielkie państwa w swojej zbrodni już nie mają żadnej kontroli nad swoimi złymi czynami, nad wielkim fałszem. Wszędzie rozszerzają wojnę i ogień, wojnę, by czerpać zyski od potrzebujących broni, by niszczyć, gnębić narody. Wielkie mocarstwa wtrącają w ogień, mord, zniszczenie całe narody. Wszystko to jest pod działaniem złego ducha, szatana. Zapominają o najważniejszym, że czas ich działania jest w dłoni Bożej, że nad całą ludzkością jest jeden, jedyny władca. Bóg w Trójcy, I to On, kogo chce, wyniesie wzwyż i uczyni wielkim narodem. A kogo chce, to zmiecie z powierzchni ziemi. A to prawo dotyczy wszystkich zaborczych narodów, które uciskają inne narody.
   Za czyny swoje wielkie, narody i państwa staną przed Bogiem wielce sprawiedliwym. W czasie rozrachunku, a ten czas już jest, będą odpowiadali za wszelką swoją zbrodnię, zaborczość, wszelki grzech, który rozlewali po świecie. Jest wielu was, którzy korzystacie ze świętych dóbr Bożych, a uciskacie Mój lud, ugniatacie. Wszystkich was zbrodniarzy usunę. Miejsce w piekle jest dla każdego, kto pochodzi od złego, a lud Mój dręczy i poniewiera, okrada i fałszuje prawdę. Będzie karany
   zgodnie ze zbrodniami, które za nim idą na Sąd Ostateczny. Amen.
   51. Wstrzymałem sąd nad światem - małe dusze - Różaniec
   21. IX. 1984
   Widziałam w duchu Pana Jezusa na Drzewie Krzyża rozpiętego, około godziny 11-tej. Był bardzo duży i obejmował całe niebo. Najświętsza Krew spływała na ziemię z całej postaci Pana Jezusa Chrystusa jak i z drzewa Krzyża. Pan Jezus powiedział: sąd nad światem powstrzymałem, ale teraz musicie wiele, wiele się modlić. Nikt z was nie przeczuwał, co miało się stać za ułamek sekundy (3-go października 1984 roku) z całym światem i z wami wszystkimi. Patrz, oto obraz, który miał się dokonać na świecie.
   Oczami duszy ujrzałam wielką, spaloną pustynię. Nie było domów, ulic, miast, tylko ruiny. Wyglądało to tak, jak przy początku powstania świata. Ciemność, pustka, czarna, gotująca się woda, jakieś gejzery, wulkany. Nikogo nie było na świecie, było strasznie, przerażająco. Nie chciałam i nie mogłam patrzeć na to, to był bardzo straszny obraz. Powiedział Pan Jezus, którego twarz cała krwawiła: przekaż, przekaż wszystkim mieszkańcom ziemi, że małe dusze, nieznane nikomu, przez swoją modlitwę, przez modlitwę codzienną Różańca świętego powstrzymały to, co przed chwilą widziałaś. Módlcie się, módlcie się i pokutujcie za tych, co tak strasznie grzeszą niewiarą w Boga i szerzeniem tej niewiary, by się nawrócili do świętych dróg Bożych. Dany jest wam ten ułamek sekundy, byście się wszyscy opamiętali, nie grzeszyli więcej, żałowali, żałowali za grzechy swoje. Jeśli nie będziecie pokutować, nie odstąpicie od drogi złego ducha, zginiecie straszną śmiercią. Nastąpi zagłada całej ludzkości a dusze wasze mogą pójść na wieczne potępienie, bo większość z was jest w więzi ze złymi mocami, nie wierzy w Boga, zwalcza religię. Obmywajcie się zwiń waszych, pokutujcie, módlcie się, nawracajcie się do Boga wszyscy. Upominam was i proszę. Ja byłem i jestem, Jezus Chrystus bez winy, bez grzechu a jak ciężka, mordercza śmierć na Mnie się dokonała. Byłem zawsze zielonym drzewem, wy, przez wasze grzechy jesteście jak to uschłe drzewo, które jest tylko na spalenie. Proście o miłosierdzie Boże, proście o łaskę nawrócenia się do Boga Najświętszego wszyscy, bo czasu mało, bardzo mało. Już mogliście być starci z ziemi, miał się dokonać sąd nad wami. Gniew Boga Ojca Wszechmogącego powstrzymało Moje święte Bolesne Miłosierdzie. Oto patrz! Krwią Swoją Najświętszą całą ziemię obmywam i błogosławię. Dokonała się tajemnica, wielka, święta ekspiacja przed Obliczem Trójcy Przenajświętszej. Ja ponownie na Krzyżu cierpienia obmywałem wasze winy prosząc, by sprawiedliwość Sądu Bożego jeszcze na moment została powstrzymana.
   Ciebie duszo, zobowiązuję pilnie, pilnie, przekaż Mojej służebnicy i całemu światu - nie ma już czasu dużo. Jeśli się nie poprawicie, zginiecie wszyscy. Grzechy wasze otaczają was, jak oceany i morza otaczają lądy. Zalewają was, niszczą dusze wasze. Wszyscy jesteście bardzo, bardzo zagrożeni przez wasze grzechy. Niepokalana Dziewica Maryja Matka płacze krwawymi łzami przed Majestatem Trójcy Przenajświętszej, za wami prosi i błaga, by kara sprawiedliwa za winy wasze została powstrzymana. Dlatego Ja, Jezus Chrystus, ponieważ Niepokalanemu Sercu Maryi Matki nic odmówić nie mogę. Krwią Swoją obmyłem ponownie ten świat i to straszne, grzeszne pokolenie ludzi. Ale czas biegnie, pamiętajcie o tym. Sąd tylko na moment jest przesunięty. Czuwajcie i módlcie się, bo nie znacie dnia ani godziny, kiedy ten dzień grozy do was przyjdzie. Powtarzam wam wszystkim: odstąpcie od drogi grzechu, złego ducha, od jego spraw. Czyńcie pokutę, żałujcie za grzechy. Proście przez Niepokalane Serce Maryi Dziewicy, Najświętszej Maryi Panny, Trójcę Przenajświętszą, a będzie wam dana łaska zrozumienia, przebaczenia, łaska świętej prawdy Bożej. Duszo, powiedz im, powiedz, że JA JESTEM MIŁOśĆ CIERPLIWA, WYROZUMIAŁA l WIELCE PRZEBACZAJąCA, l wszystkim im przebaczę, jeśli żałować będą za grzechy swoje, popełnione w różnych sytuacjach, jeśli nawrócą się do Boga, wszyscy podejmą pokutę, odstąpią od teorii, która rozsiewa grzech a pochodzi z piekła, od komunizmu, ateizmu, niewiary w Boga, od wszelkich walk bratobójczych, wszelkich morderstw dokonywanych na dzieciach nienarodzonych. Zwracajcie się wszyscy do Boga, do Jego świętych Praw. Amen.
   52. Zdrajcom grozi piekło
   Daty nie zapisuj.
   Oczami duszy ujrzałam Pana Jezusa w szacie białej. Przez prawe ramię biegła krwawo-czerwona szata spadająca do stóp Pana Jezusa. Drugi koniec tej szaty opasywał jak gdyby wkoło biodra Pana Jezusa. Pan Jezus stał przede mną bardzo smutny, piękny. Pokazał mi przebite dłonie krwawiące, przebite stopy, które też krwawiły. Uchylił szaty i pokazał krwawy bok z raną otwartą, dużą, z której płynęła krew. Stał chwilę w milczeniu patrząc oczami pełnymi łez. A potem powiedział:
   Cierpię, bo gwałt zadają synowie ziemi dzieciom Bożym, sprawiedliwym. Ale przez to cierpienie dzieci Boże zdążają do domu Boga Ojca. Są oni z wielkiego ucisku, dręczeni a szaty ich są obmyte we Krwi Baranka Bożego. Zasiądą do uczty świętej, by w Niebie królować. To oni będą rozsądzać i oskarżać synów ziemi za zbrodnie i gwałt, jakich się dopuścili synowie ziemi. A to. co powiem: Lepiej, by tym synom ziemi było się nie narodzić, bo oni poszli drogą zdrajcy, złego apostoła. Za miskę soczewicy sprzedają i zabijają swoich braci. On sprzedał za 30-ci srebrników Mistrza swego. Ci wszyscy synowie ziemi będą w dniu Sądu Pańskiego poczytani tak, jak syn zatracenia. Najhaniebniejszym bowiem uczynkiem na ziemi jest zdrada i mord zdradliwy, wymierzony bratu tajemnie. Zapisz to i przekaż, nie lękaj się. Mówisz, że nie chcesz tego pisać, boisz się. Oni mogą zabić tylko ciało, a duszy nie zabiją. Lękaj się złego ducha, szatana, który może zabić i ciało i duszę twoją na wieki. Przekaż to. niech oni wiedzą, niech się nawracają, bo wszyscy zginą śmiercią wieczną. Niech odstąpią od swoich złych czynów. Boleść Serca Mojego jest wielka, bo i oni nie wiedzą, co czynią. To wszystko dokonuje się pod dyktando złych mocy szatana-diabła. To jego wyraźne działanie. Dusze synów ziemi są przez niego opanowane, błądzą srodze i popełniają wielką zbrodnię.
   Módlcie się wszyscy o nawrócenie tych wszystkich synów ziemi. Niech wszyscy odwrócą się od drogi złego ducha, niech wrócą do domu Boga Ojca. Nie wierzą w duszę, ale ją mają i ona odpowie. Czeka ich straszna kara na sądzie ostatecznym za winy i grzechy, które popełniają bezmyślnie, czy z rozmysłem pod dyktando złego ducha. Jeśli się nie poprawią, nie odstąpią od szatana, od jego czynów i podszeptów, zostaną wrzuceni w ciemności piekieł na wieczne zatracenie. Amen.
   53. Krzyża nie usuwać z sal konferencyjnych
   4. IX. 1984
   Zapisz: Płaczę nad wami nie z niemocy, lecz z żalu, że jesteście uparci, niewdzięczni i bardzo źli. Dobra matka, gdy widzi upadek swego dziecka, chce go jak najszybciej dźwignąć, pomóc mu, wesprzeć i pocieszyć. A przecież Ja, Matka wszystkich was, umieściłam serca dobrych matek wszystkich żyjących na ziemi w Moim jedynym, bolejącym. Niepokalanym Sercu. Pragnę tylko waszego dobra, byście nie zginęli na wieki, byście się nawrócili do Boga. A wam jest jednak tak bardzo trudno nawrócić się do dróg Bożych. Nie chcecie i nie pragniecie przestrzegać i zachowywać w życiu waszym Bożych przykazań. Czynicie zło, wielkie zło, żyjecie życiem, grzesznym. Sodomici mieli mniej zła i grzechów od was a przecież ponieśli ciężką karę. Przepraszajcie Boga Najświętszego, by karanie na was nie spadło jak grom z jasnego nieba. Wszystkie narody świata w ów dzień drżeć będą, płakać, wołając: góry pagórki przykryjcie nas przed straszliwym gniewem Boga Wszechmogącego, Pana ziemi i nieba. Tak, zapowiadam wam, w ów dzień, od ziemi i jej mieszkańców odjęte będzie Boże Miłosierdzie.
   54. Morze obmyje Europę
   Brodę miał siwą, długą i wąsy. Nos wyraźny, twarz masywna, kości policzkowe zaznaczone, oczy duże ciemnobrązowe, nos nieco orli. Suknię miał na sobie w kolorze ciemnobrązowym aż do kostek. Przepasany był dużym, złotym pasem, u pasa przytroczone były klucze złote. Na nogach miał sandały takie, jak Pan Jezus. Patrzył w twarz Pana Jezusa z wielką miłością, uwielbieniem i troską. Pan Jezus patrzył na morze, które szumiało. Biała piana zbierała się płynąc ku brzegowi. Na niebie widziałam duże słońce, ogniste. Na ziemi wkoło biel piasku, gdzie niegdzie kamień. Nie widziałam domów ani ludzi. Byłam bardzo ciekawa jakie to morze i gdzie to jest. Czy to na ziemi, czy też gdzieś indziej. Wówczas Pan Jezus powiedział: Ależ ty jesteś ciekawa, jednym słowem nie uczciłaś Mnie i nie pochwaliłaś Mego świętego Imienia, tylko cały czas spekulowałaś, gdzie to jest. Zapamiętaj więc: nad morzem Adriatyckim. Następnie mówił Pan Jezus do tego drugiego człowieka, którego ja nie znałam: l co ty powiesz, Kefas? Ludzkość śpi w grzechu, marnieje w grzechu, co powiesz? Zrozumiana m, że to był święty Piotr. Teraz Jezus zaczął szybko chodzić i mówić bardzo szybko:
   Jugosławię dłonią Swoją przykryję. Albanię ułaskawię, Matka Teresa tak prosi o nią. Góry Denarskie częściowo zostaną zniszczone. Ach, te Włochy, te Włochy! Tyle dałem im światła i tyle łask, a oni mordują, mordują, mordują synów Moich. Skłaniają się do planu i teorii złego ducha. Ach, te Włochy, dałem im świętego dobrego papieża. Apeniny roztrącę, Adriatyk będzie się gotował jak wrząca woda. Wówczas zapytał Piotr, szepnął cicho: Panie, co z Bałtyckim morzem? Pan Jezus odpowiedział bardzo szybko: wrzeć będzie. Góry Skandynawskie przeniosę, morze Norweskie spiętrzę. Narody Norwegii, Szwecji, Dani, Holandii, Belgii i Francji obmyje morze Północne. Wielka Brytania jak i Islandia, z nimi rozprawię się za lekceważenie praw Bożych, mieli wszystko a dusze ich zostały bardzo ubogie.
   Zapytałam: Panie Najświętszy, Bałtyk wrzeć będzie, a co z moją Ojczyzną? Pan Jezus nie patrząc na mnie powiedział: Dłoń Moja na niej spoczywa. Ani Gdynia, ani Gdańsk, ani Szczecin spłukane nie będą - to powiedziałem. A potem stał bardzo smutny, patrzył na Wschód i cicho mówił: Wiele dusz, wiele dusz pójdzie na zatracenie. Cały naród płonie, płonie w ogniu - zginie. Portugalia rozpadnie się, częściowo będzie spłukana. Hiszpania drżeć będzie, gdy Pireneje zostaną przemieszczone. Po górach Betyckich zostaną doły i obejmie je morze śródziemne. Niemcy zostaną roztrącone. Europa miała łaski z nieba, tak wiele łask. A zlekceważyła wszystko, wszystkie miejsca nawiedzenia przez Matkę Moją Dziewicę Niepokalaną, Najświętszą Maryję Pannę. Miejsca Jej nawiedzenia zostały ośmieszone i zapomniane. Wszystkie upomnienia i prośby zlekceważono i odrzucono. Ach, jak mi żal tego ludu! A ci, żyjący w ciemnościach, ze Wschodu, nie poznali daru Bożego. Miliony dusz nie wszczepili w Drzewo Winne, nie są ochrzczeni. Ze Wschodu widoczne cierpienie obejmuje ludzi, wieczne udręczenie. Te państwa, które nie przyjmują Mojego wysłannika, nie przyjmują błogosławieństwa wikariusza. Namiestnika Piotra - w dni ciemności wiele, wiele cierpieć będą. Wszystkie kraje, wszystkie narody. On, Mój umiłowany syn, wikariusz. Namiestnik stolicy Piętrowej, przez działanie Ducha świętego włącza w krainę świętą niebios. Kto jego odrzuca, odrzuca świętą krainę niebios. Odrzuca Nową Jerozolimę - moją Oblubienicę.
   Ja miłuję wszystkie narody bez wyjątku, nawet te najbardziej nieszczęśliwe, które się Mnie wyrzekły i zamknęły granice przede Mną. Ja wiem, że trzyma je na uwięzi nieprzyjaciel ludzkości - szatan. Ale łańcuch ten może być przerwany przez waszą modlitwę, modlitwę wiernych Bogu dusz. Nie pragnę zniszczenia ludzkości. To ona sama tego pragnie i posłusznie czyni przygotowania do zadania śmierci wszelkiemu stworzeniu. Tę myśl inspiruje jej zły duch i dlatego musi poznać "moc Palca Bożego" i zrozumieć, że na nic nie przydadzą się jej bronie i arsenały złego ducha. Na nic to! Uniósł Pan Jezus swoją dłoń i powiedział bardzo poważnie: Bóg jest sprawiedliwą mocą. Jeśli się wszyscy nawrócicie, odstąpicie od drogi szatana, przestaniecie grzeszyć, to dam wam trwać w pokoju następny tysiąc lat, otoczę Moją miłością i Moją opieką. Wszyscy odstąpcie od drogi grzechu, od złej teorii wywodzącej się z piekła, którą rozsiewa po ziemi zły duch. Narodom całego świata mówię, upominam, proszę: Pokutujcie i módlcie się. Stańcie się dziećmi prawdziwego Boga. Wszelką broń, jaką macie, przekujcie na lemiesze. Zniszczcie na zawsze złość i teorę złego ducha. Kochajcie się miłością braterską a nade wszystko kochajcie Boga Najświętszego.
   Proszę was narody Wschodu: Ochrzcijcie tych, którzy nie są wszczepieni w wieczne Drzewo Winne a Drzewem tym jestem Ja i Moja nauka, l zwrócił się Pan Jezus do mnie: A ty nie bój się, przekazuj wszystko, nie chowaj do szafy i nie ociągaj się, przekazuj! Ziemi twojej błogosławię, ona jest w Mojej dłoni. Dam jej ten pokój, o który serca udręczone proszą dniami i nocami Majestat Boży. To przyjdzie, to przyjdzie! To bardzo wierne, módl się, módl, zapamiętaj! Różaniec święty ma wielką moc....
   Wszyscy pokutujcie i módlcie się. Serca wasze obrzeżcie. Stańcie się podobni w miłości i dobroci do Ojca Boga Wszechmogącego. Amen.
   55. Szatan chce pochwycić młodzież
   1.1.1981
   Czuwajcie nad waszym językiem i oczami. Nie zaniedbujcie się w modlitwie, w pokucie. Bez modlitwy i pokuty nie ma zwycięstwa nad złem. W rodzinach waszych niech panuje zgoda i jednomyślność. Rodzice niech pilnują dzieci i młodzież. Szatan będzie teraz starał się jak najbardziej omotać młodzież i dzieci, wyrwać je z Kościoła świętego Bożego. Rodzice nie zapominajcie, za dzieci wasze jesteście wy odpowiedzialni przed Najwyższym świętym Bogiem. Och, gdybyście wiedzieli to, co się teraz w świecie ducha dzieje, to co się teraz do was przybliża. Nie zapominajcie, całe piekło gore, czeka na dusze grzeszników, chce pochwycić jak największe ilości dusz, które są posłuszne szatanowi. Niebo też jest przygotowane na przyjęcie dusz świętych, zbawionych, złączonych z Chrystusem. Proszę i upominam was, nawracajcie się do Boga świętego. Amen.
   56. Zbliża się chwila wielkiego krzyku, wy narodem wybranym
   24.11.1985
   Zapisz: Zbliża się chwila wielkiego krzyku. Rozlegać się on będzie po wszystkich miastach, ulicach, wsiach, zaułkach i domach. Nikt z was nie będzie go mógł przewidzieć, nikt z was nie będzie mógł zapobiec temu wielkiemu krzykowi. Przyjdzie on jak złodziej, znienacka, bo ciężar grzechów całej ludzkości jest tak wielki, że ziemię ruszy z posad i wtrąci ją w ciemność nieopisaną, w zamęt. Wy niczego nie przeczuwacie, ciągle żyjecie codziennością. Bawicie się i grzeszycie, walczycie z Bogiem, wyśmiewacie religię, gardzicie rzeczami świętymi. Nikt z was nie żałuje za swoje winy i grzechy.
   Ja, Matka Jezusa Chrystusa wam powiem: Jeśli się nie poprawicie, nie zmienicie swego stylu życia, nie nawrócicie się i nie odstąpicie od drogi złego ducha - nikt z was nie będzie miał cząstki w nowym Bożym świecie, który już idzie a nawet jest już pośród was. Powiedziałam już tyle razy, nawracajcie się do Boga wszyscy. Bóg jest miłością i każdemu przebaczy, kto odstąpi od swoich grzechów, od złego ducha, od wszelkich grzesznych partii, od wszelkich zrzeszeń, które walczą z Bogiem i świętą religią, z Krzyżem i Ewangelią. A nade wszystko nie służcie szatanowi, nie spełniajcie jego uczynków. Uczynkami jego jest nienawiść bliźniego, wszelkie morderstwo, wszelka nieprawość, chciwość i przewrotność. Czasu obecnie jest bardzo mało. Czas wasz ucieka. Macie na wszystko czas, tracicie go bezmyślnie na tańce, zabawy, wypełniacie teatry i kina. Bawicie się i grzeszycie, a każdy z was stanie przed Sądem Sprawiedliwym, Jezusem Chrystusem i każdy z was będzie musiał zdać rachunek z całego swego życia, wszystkich czynów, słów i postępowania. Ileż to razy mówiłam już o tym. prosiłam i upominałam. Odstąpcie od waszych grzechów, pokutujcie, przepraszajcie świętego Boga. Moje dzieci, dziś macie jeszcze minutę przed sobą wyznaczonego czasu. Czy wy to pojmujecie? Tam, w wielkim, świętym Niebie odbędzie się Sąd nad wami wszystkimi. Ziemia drżeć będzie i cała się ruszać będzie. Pokutujcie i nawracajcie się do Boga, albowiem czas wasz się skraca. Wy o tym nie wiecie i dlatego źle czynicie, dlatego tyle jest rozpusty, upadku rodzin, państw, narodów. źle czynicie wszyscy. Proszę was, odstąpcie od dzi