Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

" Bieda wasza Polska nasza"
 To oni

  To tylko niektórzy z tych którzy są odpowiedzialni za rozgrabienie Polski. Za całe pasmo niekończących się afer. Za bezrobocie które nie miało żadnego sensownego uzasadnienia w kraju który musiał odrabiać dziesięciolecia zacofania cywilizacyjnego i gospodarczego. Za sprowadzenie Polaków do roli niewolnków we własnym kraju, jak tubylców w koloniach trzeciego świata. Za doprowadzenie paru milionów obywateli do skrajnej nędzy i dziesiątek tysięcy do utraty dachu nad głową i bezdomności. Za najwyższe lub jedne z najwyższych w Europie ceny leków, energii, telefonów, prowizji bankowych itp. Za jedne z najniższych w Europie pensji, co doprowadziło w końcu do masowej emigracji zarobkowej zdeterminowanych, bardziej lub mniej wykształconych ludzi. Kiedyś niejaki Janusz Lewandowski, liberał z "desantu gdańskiego" Kongresu Liberalno Demokratycznego (dziś PO) głosił że fabryki i banki sprzedaje się za tyle ile ktoś jest skłonny zapłacić. Oczywiście! Umówili się że zapłacą symboliczne sumy. Będąc w Kongresie, razem z Tuskiem wykrzykiwali że jak dojdą do władzy to stworzą dodatkowy milion miejsc pracy! Doszli do władzy i stworzli dodatkowy milion, ale bezrobotnych.

Przyjrzyj się uważnie tej zapitej mordzie. Ostatni z prawej to prominentny działacz Unii Wolności, w oficjalnym wywiadzie stwierdził że nad grobami w Katyniu nie widział pijanego Kwaśniewskiego. Zapomniałem nazwiska tej łajzy. Poniżej filmy z pijanym wybrańcem narodu.

 
Nie ma to jak wśród swoich
 
Tu jest ten którego przez wiele lat broniłem w dyskusjach i który miał puścić w skarpetkach wszystkich aferzystów. Tylko coś mu się popieprzyło i w skarpetkach puścił 80% Polaków. W środku słynny "Miecio".

Gęby zadowolone, łupy dzielone.

Człowiekiem Roku 2007 został wybrany przez internautów Władysław "profesor" Bartoszewski. Na głowie ma myckę. Tu w rozmowie z Konstantym Gebertem (Dawid Warszawski).


 
Israel Singer z Nowego Jorku. Domaga się od Polski 65 miliardów dolarów odszkodowania (tak na początek) za zniszczone i ukradzione podczas ostatniej wojny przez Niemcy oraz Sowietów mienie Żydów.


 

Zdrowie wasze w gardła nasze.


Szef i podwładny. Na dalszym planie: Berele Lewartow, Icek Kordblum
  Jeszcze przed "marcową" awanturą o władanie Polską. Tow. Breżniewa wszyscy znają. Tu jeszcze w pełni sił, zapewne po przetoczeniu krwi niemowląt. W środku tow. Gomułka Władysław. Przed wojną kształcił się na czeladnika ślusarskiego ale nic z tego nie wyszło. Nie wiadomo czy majster był zbyt wymagający czy Władziowi intelektu brakło, ale po wojnie został I sekretarzem PZPR bo kryteria były znacznie łagodniejsze i z innej beczki. Z prawej "partyjny beton" czyli Stefan Olszowski i Jaruzelski, jak reszta, współodpowiedzialni za masakrę w grudniu 1970r. Nie pamiętam nazwiska tej francy pierwszego z lewej. Zobacz film "Słowa Prawdy"

Towarzysze

Na szczęście niektórych przedstawionych niżej osobników już nie będziemy musieli oglądać.
Niestety, tylko niektórych bo ten obleśny typ o tłustej mordzie szykuje się do powrotu do polityki. Ostatnio został wybrany przewodniczącym Europejskiego Kongresu Żydów.