Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Kłamstwa rzucane na Polskę i Polaków

  Podłymi ścierwami są ci którzy znając prawdę fałszują historię II Wojny Światowej .
   Ścierwami są ci którzy oskarżają Polskę i Polaków za wybuch II Wojny Światowej, za śmierć milionów ludzi.
   Ścierwami są ci którzy nazywają Polaków nazistami i wmawiają światowej opinii publicznej że to Polacy mordowali Żydów w obozach zagłady w czasie wojny.
   Ścierwami są ci którzy nazywają niemieckie obozy koncentracyjne zbudowane przez Niemców na terenach okupowanej Polski "polskimi obozami".
   Ścierwami są ci którzy po publicznym rzuceniu fałszywych oskarżeń domagają się od Polski odszkodowań za poniesione ofiary, doskonale wiedząc że to Niemcy i sowieci mordowali Polaków, Żydów, Cyganów, Rosjan i innych.
  Ścierwami są ci którzy często będąc potomkami niemieckich oprawców również domagają się odszkodowań za utracone mienie nazywając się tzw. "wypędzonymi", udając że nie wiedzą kto rozpętał wojne i wypędzał Polaków z domów i ojczyzny.
   Ścierwami są ci którzy po napaści Związku Radzieckiego na Polskę 17 września 1939r. współpracowali z armią i władzą sowiecką denuncjowali ludność pochodzenia polskiego przyczyniając się do jej deportacji w głąb Związku Sowieckiego, razem z wojskami sowieckimi brali udział w jej eksterminacji, dopuszczali się morderstw, rabunków i gwałtów na polskich kobietach i dziewczynkach.

  Te ścierwa dziś, nie zważając na to że historia jest jeszcze wciąż żywa, że żyją jeszcze ludzie którzy ją pamiętają, że są dokumenty które to opisują, głośno krzyczą na cały świat swoje kłamstawa aby przygotować grunt pod swoje żądania finansowe. W perfidny sposób wykorzystują dla swoich celów ofiary wojny, z którymi na ogół nie mają wiele wspólnego bo wojnę spędzili w Ameryce i nie są ich spadkobiercami. Holokaust jest dla nich jedynie narzędziem do zdobycia pieniędzy, jak najwięcej pieniędzy.
  Dlaczego na ofiarę wybrali sobie Polskę? Bo Polska wciąż jest słaba, ma słabą pozycję w świeciei w rządzonej przez nawiedzonych poprawnością polityczną lewaków i pederastów Europie. Bo Polacy byli mimowolnie świadkami ich upokorzenia, bo Polacy ryzykowali życie swoje i swoich rodzin biorąc udział w ratowaniu Żydów przed śmiercią z rąk niemieckich oprawców. Bo Polacy widzieli jak traktowała swoich rodaków, utworzona przez Niemców kolaborancka policja żydowska, jak policja żydowska pomagała w transportach ludności żydowskiej do niemieckich obozów zagłady.

Stara żydowska mądrość pyta: Jakie dobrodziejstwo ci uczyniłem, że mnie tak nienawidzisz? - kliknij
Czy Europa zachodnia nie może już żyć bez kłamstwa? - kliknij
   W czasie II Wojny światowej Niemcy rozstrzelali ponad 30 tys. Polaków - najczęściej były to całe polskie rodziny - za ukrywanie Żydów. Mimo to Polacy uratowali życie 140 tysiącom Żydów. Niektórzy robili za pieniądze, niektórzy za "dziękuję", niektórym nawet "dziękuję" nie powiedziano uważając, że ratowanie Żyda jest "psim" obowiązkiem Polaka.
   U historyków A.L. Szcześniaka -"Plan zagłady Słowian", M.J. Chodkiewicza - "Żydzi i Polacy 1918 - 1955" przeczytamy, że nie wszyscy Żydzi siedzieli w gettach. Byli tacy, którzy pracowali w Gestapo i tacy, którzy donosili na Polaków ukrywających Żydów. Po 1945 r. instalowali w Polsce sowiecką, żydowską, komunistyczną dyktaturę.
   W Łodzi starszyzna żydowska witała Hitlera chlebem i solą (są filmy, 1939r.) i mówiono Polakom, że skończył się "wasz polski burdel", za co dostali większe kartki żywnościowe.

Jak to jest z pijaństwem Słowian? Czy Słowianin to pijak czy to tylko żydowska propaganda?