Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

   "Żydzi po całej Polsce rozsypani, wszędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, nie tylko zaplugawią cały naród, ale zaplugawią cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawią w Europie na pośmiewisko i wzgardę."
      "Przestrogi dla Polski"    autor Stanisław Staszic, rok 1789

   Moje poglądy na świat i życie

   - Uważam, iż Bóg istnieje, że stworzył Świat i Wszechświat. Jak to zrobił to ludzki umysł w tzw. "ziemskim wymiarze" nie ogarnie, może coś pozna kiedy stanie przed obliczem Boga.
   - Twierdzenia różnych lewaków jakoby świat powstał na skutek jakiegoś przypadku "sam z siebie" na skutek wielkiego wybuchu (big bang), z tzw. "gęstej i gorącej osobliwości" mnie nie przekonują bo niczego nie wyjaśniają. Co to znaczy z osobliwości? Skąd się wzięła i czym była owa osobliwość? A co było przedtem? Jeśli ci lewacy twierdzą że nie ma dowodów na istnienie Boga (a świat i wszechświat to co?) to niech przedstawią choć ślad dowodu na nieistnienie Boga. Niech brak wiary w Boga nie przedstawiają jako dowód Jego nieistnienia tylko co najwyżej jako własną negację. Istnienie czy nieistnienie Boga nie zależy od wiary czy niewiary w Niego różnych darwinistów, ateistów, komunistów czy innych trockistów.
   - Każdy człowiek z samej swej natury ma godność własną i niedopuszczalne jest aby był poniżany przez innego człowieka lub systemy społeczno polityczne w sposób fizyczny czy ekonomiczny.
   - Nie uważam aby człowiek pochodził od małpy, jak chcieli by różni nawiedzeni "darwiniści". Właściwie nie ma na to sensownych dowodów. Są tylko teorie wysnute z na podstawie kilku znalezisk kości których ilość zmieściła by się w paru walizkach. Argument że mamy z małpami dużo wspólnych genów też tego nie oznacza gdyż wspólne geny mamy również i to dużo, z roślinami, i nie jest to powód do twierdzenia że od nich pochodzimy. Wszyscy: ludzie, zwierzęta i rośliny żyjemy na tej samej Ziemi i składamy się z tych samych atomów, cząstek i dlatego mamy tyle wspólnych genów. Cały Wszechświat składa się z tych samych pierwiastków, różnica jest w proporcjach. Teorię Darwina można odwrócić i twierdzić że małpy pchodzą od człowieka, sens tego bedzie podobny tylko czy małpy będą z tego zadowolone? Ponieważ jest to tylko teoria, nie ma przymusu w nią wierzyć. Na razie.
   - Bóg stworzył człowieka i jak każdy inny żywy organizm poddał go ewolucji, nadał człowiekowi wolną wolę i świadomość istnienia.
   - Generalnie jestem za ochroną życia, nie jestem pewien czy życia zdeformowanego, dlatego w tej kwestii nie wypowiadam się autorytatywnie. Mam świadomość że życie poczęte jest całkowicie bezbronne, a człowiek mając wolną wolę wykorzystuje ją do zadawania śmierci nienarodzonym których lekkomyślnie spłodził. Jeśli człowiek nie chce mieć dzieci może zapobiec ich poczęciu, a sposobów jest wiele.
   - Jestem natomiast za karą śmierci, gdyż uważam że jeśli ktoś świadomie, z niskich pobudek pozbawia drugiego człowieka życia, często w sposób okrutny powinien również być pozbawiony życia. Nie przekonują mnie lamenty, różnych debilów wrzeszczących za pieniądze, przeciw karze śmierci. Zalecam im aby swoje wrzaski kierowali w obronie ofiar przestępstw.
   - Jestem przeciwny zawieraniu małżeństw przez pederastów, gdyż małżeństwo ma inną definicję - to związek między mężczyzną i kobietą. Nie interesuję się życiem intymnym par homoseksualnych pod warunkiem że nie będą oni domagali się z tego tytułu specjalnych praw i przywilejów. Sprawy majątku wspólnego i dziedziczenia mogą oni rozwiązywać w ramach prawa cywilnego z wykorzystaniem testamentu.
   - Jestem absolutnie przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne, gdyż były by one wyjątkowo narażone na wykorzystywanie do celów seksualnych, praktycznie bez możliwości obrony przed takimi praktykami. Istnieje jeszcze niebezpieczeństwo że pary homoseksualistów wymieniałyby sie takimi dziećmi z innymi parami lub co gorsza z całymi grupami.
   - Zdecydowanie uważam że wszystkie narody należy traktować jednakowo. Żaden naród nie może domagać się specjalnych przywilejów. Żaden naród nie może szkalować innego narodu, nie może go oskarżać bezpodstawnie, wykorzystując swój szowinistyczny etnocentryzm i na podstawie tego żądać od niego odszkodowań za szkody poniesione od jeszcze innego narodu.
       Kwestie rasowe i etniczne
   -Uważam że rasy i narody nie powinny się mieszać. Mieszanie się ras i narodów powoduje zatracenie własnej kultury na rzecz kultury silniejszej grupy i zafałszowanie historii wszystkich. Każdy naród i państwo zasługuje na swoje miejsce na ziemi i musi być szanowany przez inne narody i państwa. Żadne powody nie usprawiedliwiają napaści na państwo lub naród w celu podporządkowania go lub eksterminacji.
   Problemy ekonomiczne w Polsce i ich skutki.
    - Wciąż pogłębiające się różnice w statusie ekonomicznym obywateli powodują tak duże rozwarstwienie, tak ogromny i głęboki obszar biedy, bardzo często wręcz nędzy, że uniemożliwia to wydostanie się z tego przeklętego kręgu. Jeśli władza państwowa nie stworzy odpowiednich warunków aby zahamować pauperyzację społeczeństwa, ten trend będzie się pogłębiał. W każdym polskim mieście, dużym i małym a nawet wsiach jest rzesza ludzi wykluczona z normalnego życia społecznego. Ogromna część z nich to czysta patologia. Są grupy które od pokoleń nie skalały się pracą, od czasów przedwojennych kiedy to już wtedy żyły tylko z pomocy opieki społecznej, po wojnie też nie przejawiały ochoty do pracy pomimo nakazów reżymu komunistycznego a obyczaj ten przekazywały z pokolenia na pokolenie. Obecny stan państwa nie tylko utrwalił ale pogłębił ten stan rzeczy. Rozmiar tego jest zatrważający. Wciąż przybywa biednych usiłujących uzyskać jakąkolwiek pomoc z (Miejskich) Ośrodków Pomocy Społecznej. Przestępczość pospolita rozlewa się na polskie miasta nie tylko w nocy. Wszędzie snują się zakapturzone bandy utrzymujące się z rozbojów i kradzeży, niezależnie od zorganizowanej przestępczości. Niestety to jest ta część społeczeństwa która nie jest zainteresowana wyjściem z tej patologii. Żadne programy pomocowe tego nie zmienią. Tak uważam.
Grupy te tworzą enklawy żyjące własnym życiem, często są to klany rodzinne gdzie patologia jest tak daleko posunięta że dochodzi nawet do kazirodztwa, "chowu wsobnego" co prowadzi do degeneracji biologicznej. Jest to jedna z przeszkód na drodze do rozwoju kraju.
   Kwestia przywództwa
   Inną przyczyną, kto wie czy nie najważniejszą, wszystkich negatywnych skutków tzw. przemian jest wybieranie przez Polaków w każdych wyborach do parlamentu osobników obcych pochodzeniem, wrogo nastawionych do Polski i narodu. Osobnicy ci gremialnie pchają się do władzy w Polsce, są w większości partii, na listach wyborczych zajmują czołowe pozycje co przy obowiązującej ordynacji wyborczej zapewnia im dostanie się do parlamentu. Nie reprezentują interesów narodu polskiego tylko swoje interesy a Polaków traktują jak niewolników, których należy maksymalnie wykorzystać (okraść) zgodnie ze swoim obyczajem stosowanym wobec nas od wieków, od czasu przybycia do Naszej Ojczyzny, którą chcą zawłaszczyć. Od nas zależy czy im się to uda czy nie.