EKSTERMINACJA POLAKÓW

"Spalone wsie za Żydów" - film Krzysztofa Wojciechowskiego
Film o brutalnych represjach okupanta niemieckiego na Polakach za pomaganie Żydom i o podłym manipulowaniu opinią światową w celu obciążenia Polaków winą za holokaust.

ŻYDOWSKIE PLANY WOBEC POLSKI w/g. Marka Finkelstein-Dobrowolskiego

Dotyczy: informacji publicznej o zamiarach wobec Narodu Polskiego i Panstwa Polskiego.
  
  Marek Finkelstein-Dobrowolski:   O zamiarach wobec Narodu Polskiego i Panstwa Polskiego.
   Po podrózy wielotygodniowej po Stanach Zjednoczonych i Francji, po aktualnym pobycie w Tel-Aviv jako pól-żydowi i pól-Polakowi udalo mi sie uzyskac wiarygodne rozeznanie, w jakim kierunku zmierza aktualna polityka Swiatowej Rady żydów (Jewish Consil) oraz spoleczenstwa Izraela i jego rzadu - zarówno Partii Likud i Pracy Rabina.
   Generalnym zamierzeniem tych trzech osrodków decyzyjnych spoleczenstwa żydowskiego jest:
   1. opanowac calkowicie ster wladzy w Polsce,
   2. odzyskac z terenów aktualnej Polski 40 miliardów dolarów USA, jakie dostaly sie w rece polskie w okresie likwidacji przez Hitlera 4 milionów żydów oraz wypedzenie z Polski 40 tys. żydów przez Gomulke. Te 40 miliardów dolarów USA, to majatki ziemskie, kamienice, wartosciowe nieruchomosci, lokaty bankowe i oszczednosciowe, które dostaly sie w rece polskie w czasie okupacji i po jej zakonczeniu. Ekonomisci żydowscy dokonali oszacowania tego majatku na najnowsżych komputerach i ocenili sredni majatek jednego żyda na 10.000 dolarów USA.
   Jako najbardziej skuteczne metody tej rewidencji uznano:
   1. przez odpowiednia polityke fiskalna zniszcżyc przedsiebiorstwa panstwowe polskie i polskie spóldzielnie, aby nastepnie wykupic je od zaduszonej gospodarki za 1/10 czesci ich wartosci. W tym celu powolano do rzadu Mazowieckiego i Bieleckiego, niejakiego Balcerowicza..., którzy sterowani przez pseudokomuniste spod znaku syjonizmu Geoffreya Sachsa, zastosowali mordercze metody zniszczenia przedsiebiorstw polskich: kredyty bankowe - 80%; dewidendy - 32%; popiwek - 500%; odsetki za zwloke 150%.
   2. przez gloryfikowanie "wolnego rynku" doprowadzili do wywozu z Polski ponad 6 Miliardów dolarów USA za niechodliwe smiecie Zachodu, w tym glównie produkcji zalegajacej magazyny kapitalizmu.
   3. przez import taniej benzyny i stosowanie zanizonej o 50 % , które wobec taniego transportu kolowego utracily przewozy i zmuszone zostaly na transport samochodowy, który musi byc finansowany importem benzyny za 5 miliardów dolarów USA.
   4. zniszczenia wydobycia polskiego wegla w wyniku zastoju w przemysle oraz transporcie kolejowym, a takze wylaczenie tego eksportu w ilosci 50 mln. ton po 60 dolarów za tone, plus wplywy za transport kolejowy - dalsze 500 mln. dolarów.
   Zrealizowany skutecznie przez agentów syjonizmu i Mosadu, finansowanych przez amerykanskie CIA, plan zniszczenia Polski udal sie niemal w 100 % przy aplauzie polskich "idyjotów" ekonomicznych i oblakanców z "Solidarnosci" czarowanych wizja bogatej kapitalistycznej Polski, teraz pozostaje tylko wykupic za 1/10 ceny najlepsze polskie galezie przemyslu, co udalo sie w 80 %, które przy wykorzystaniu w nich taniej sily roboczej Polaków zagrozonych bezrobociem, pozwola na planowane odzyskanie utraconego majatku żydowskiego w Polsce w okresie okupacji niemieckiej.
   Obok tego generalnego planu dokonala sie w okresie Panowania pierwsżych rzadów syjonistycznych - Mazowieckiego i Bieleckiego indywidualna grabiez Polski przez żydowskich aferzystów: Grobelnego, Baksika, Gasiorowskiego i Bogatina, którzy wywiezli z Polski 1-szy miliard dolarów USA, lokujac go w Izraelu, Szwajcarii, Niemczech i w Austrii. Grabiezy tej dopuszczono sie na oczach i za przyzwoleniem żydowskich i polskich agentów swiatowego syjonizmu i kapitalizmu.
   żydzi ci: Bagsik, Gasiorowski, Bogatin i Grobelny stali sie bohaterami żydowskiego narodu porównywalnymi z legendarnymi bohaterami Starego Testamentu i traktowani sa w Izraelu jak owi legendarni grabiezcy Egiptu i plemion z podbitej doliny Jordanu.
   Nowe legendy Izraela wynosza pod niebiosa równiez innych bohaterów - żydów dzialajacych w Polsce, a miedzy innymi:
   1. Mazowiecki i Geremek porównywalni sa z legendarnymi zdobywcami Jerycha, którzy zamieszkawszy u przybramnej prostytutki Jerycha dokonali wylomu w murach i w ten sposób umozliwili zdobycie pierwszego miasta w dolinie Jordanu. Podobne mestwo wykazali Mazowiecki i Geremek, którzy oszukawszy byla milicje dostali sie do Gdanska w sierpniu 1980 roku i przy udziale Walesy zdobyli Gdansk jako pierwsza placówke żydowskiej "Solidarnosci". Tym bohaterskim czynem Mazowiecki chwalil sie nawet w polskiej RTV w kwietniu 1997 r.
   2. Michnika Adama porównuje sie z Mojzeszem, który oszukal caly Egipt lupiac przed swoja zen ucieczka bogatych Egipcjan. Rabin Jerczel...my mamy go za prapape...wnuka Mojzesza z uwagi na jego jakanie sie, podobnie jak Mojzesz.
   3. Zona gen. Kiszczaka - Maria Krystyna porównywana jest do Biblijnej Estrey, która uwiódlszy króla Babilonii doprowadzila do uwolnienia żydów z niewoli babilonskiej, Pani ta dr Maria Krystyna Kiszczakowa, która swoimi wdziekami doprowadzila swego hamana do zmiany wiary na judaistyczna, w Izraelu czczona jest na równi z Estera.
   4. Poprzedni i obecny minister wojny w Polsce - Janusz Onyszkiewicz, dawniej Jojne Grynberg ze Lwowa, bylego czlonka NKWD i bylego dyrektora departamentu w komunistycznym Ministerstwie Rolnictwa, jest popularny w Izraelu jak dawni slawni jego wodzowie, a szczególnie Bar-dochba - bohater powstan antyrzymskich. Jest obrzezany, bylem bowiem na tej uroczystosci we Lwowie w roku 1937. Narodowosc żydowska Naczelnego Wodza w Polsce jest pewna dla Polaków tajemnica nr. 1. Ojciec Janusza był znany we Lwowie w Latach 1935-39 pośrednikiem handlu nieruchomościami. Podobnie też małżeństwo Onyszkiewicz prowadzili w latach 1988-90 Agencje Handlu Nieruchomosciami - resztówkami ziemskimi w Polsce oglaszajac sie w prasie USA i Anglii. Jezeli wiec zdolności Jojne - Janusza odziedziczone po ojcu i pogłębione w handlu wspomnianymi wyżej resztówkami zostana wykorzystane na stanowisku ministra Obrony Narodowej III Rzeczpospolitej, to za dwa lata Wojsko Polskie bedzie chodzić bez butów i karabinów.
   5. Sprawa masowego mordu w Katyniu, to druga w Polsce zagadka. Spotkalem sie w Izraelu z kilkoma osobnikami - repartiantami z bylego ZSSR, którzy chwalili sie, ze byli sprawcami owego mordu na żydozercach. Oto ich wersja likwidacji 15 tys. Polaków przez żydowskie NKWD w Rosji sowieckiej: po kompromitacji Armii Radzieckiej w wojnie z Finlandia w grudniu 1939 i w styczniu 1940, obozy jenców polskich, glównie oficerów, w marcu 1940 r, zostaly przejęte przez żydowskie NKWD skladajace sie przewaznie z kryptosyjonistów, postanowilo wymierżyc sprawiedliwosc "sanacyjnym bandytom", którzy sprzedali Polske wraz z żydami samemu Hitlerowi. Ze jest w tym troche prawdy, trzeba wiedziec, iz w sanacyjnym Wojsku Polskim 3/4 generalów nosilo niemieckie nazwiska, za wyjatkiem gen. Monda, który byl autentycznym żydem. Syjonisci oskarzali "sanacyjnych bandytów", ze w wyniku ich filtru z Hitlerem (polk. Beck i gen. Kasprżycki) srodkowej Europy dostali sie w krwawe Lapy Hitlera i ich los juz w roku 1940 byl przesadzony. Wina za ten los żydów obarczyli elite sanacyjna, która dostala sie do niewoli sowieckiej; dlatego tez ich zadza odwetu skierowala sie przeciwko tej elicie, tj. oficerom zawodowym i rezerwowym, sedziom i granatowej policji. Wykorzystuja ewakuacje wiezionych oficerów polskich z Kozielska i dwóch innych obozów, kierowali potajemnie transporty do Katynia, gdzie w osrodku wypoczynkowym NKWD mogli w tajemnicy dokonac zbrodni mordu na wielu tys. wiezniów cywilnych i wojskowych. Wszystkie prowadzone sledztwa odnosnie sprawców zbrodni-rozkazodawców i wykonawców, nie mogly ustalić prżyczyn chowania zwlok w pelnym umundurowaniu, w tym takze nawet w plaszczach, tak jak ich wyciagnieto z wagonów. Otóz (jak sie dowiedzialem) prżyczyna takiego marnowania dóbr materialnych był fakt, że zadne wyposażenie osobiste tych ofiar nie moglo pozostać nie zakopane, gdyż spowodowaloby to ujawnienie zbrodni i jej sprawców. Dlatego tez tak surowo przestrzegano calkowitego zachowania tajemnicy zarówno przed calym swiatem, jak przed wladzami sowieckim, które przede wszystkim mogly zostac oskarzone o ten masowy mord, chocby z uwagi na zadawniona nienawisc do Polaków za wyprawe Pilsudskiego na Kijów i przegrana wojne w 1920 prowadzona przez marszalka Tuchaczewskiego.
   I Dywersja syjonistów na arenie miedzynarodowej. Kierowana przez CIA, Jewish Concil, Mosad i aparat dzialaczy syjonistycznych na calym swiecie i polityka żydowska w Europie zmierzaja do wywolania zamieszek w calej Europie, doprowadzenie tzw. gojów do wzajemnej rzezi. Oslawiony Hans Dietrich Genscher, wiarolomny sojusznik socjal-demokratów w Niemczech, sprzedal ten sojusz na rzecz CSU Kohla za wiele milionów. Teraz, wywołał wojnę w bylej Jugosławii, aby przy pomocy przekupionego Franio-Tudjmann - również żyda, wywołać wzajemną rzez Słowian. W tej grze uczestniczyl równiez inny syjonista - Krzysztof Skubiszewski, który takze na wschodzie polski mobilizuje wraz z Michnikiem litewskich Szaulistów przeciwko polskiej ludnosci na Litwie. Podobnie na Ukrainie dzialaja Michnik z Geremkiem zrzeszajac ukrainskich Banderowców, Upowców i innych morderców żydów do walki z Rosja. Obydwaj ci dzialacze zaslepieni nienawiscia do Slowian, przywoluja do życia najgorsze upiory faszyzmu: Szaulistów na Litwie - majacych na swoim sumieniu życie ponad Miliona żydów litewskich (obóz zaglady w Banarach), morderców z pod znaku Bandery i UPA oraz dywizji ukrainskich na których razem ciazy mord ponad miliona istnien ludzkich. W Czechoslowacji klika żydowsko-syjonistyczna: Havel, Klaus Diensthiar sprzedaja cale Czechy i Slowacje w rece kapitalu żydowskiego i niemieckiego zgarniajac olbrzymie prowizje za umozliwienie takich transakcji. w Polsce żydzi syjonisci kierujacy Unia Demokratyczna i Kongresem Liberalno-Demokratycznym zorganizowali pelna wyprzedaz majatku polskiego na rzecz Zachodnich spólek kapitalistycznych, w których kapital żydowski ma decydowanie przewazajacy udzial. Mafie żydo-austriackie, żydo-niemieckie i żydo-francuskie wykupuja polskie przedsiebiorstwa za 1/10 ich wartosci. Aby stalo sie to mozliwe, niszczy sie je w sposób formalnie zwierzecy sposób udzielajac wysoko oprocentowanych kredytów 90%, rewidend, popiwków i odsetek skarbowych doprowadzajac je na skutek spreparowanego fikcyjnego zadluzenia wobec panstwa do zupelnego upadku.
   Upadajace w ten sposób przedsiebiorstwa, to typowy masowy objaw kryzysu gospodarczego celowo wywolanego przez opetanczo oblakanych ekonomistów, jak Balcerowicz, Lewandowski, sprzedajac obcemu kapitalowi przedsiebiorstwa za minimalne ceny urzedujacy w polskim Ministerstwach żydzi i ich agenci, uzyskuja z a kazda udana transakcje miliony dolarów USA, które przekazuja nastepnie na szyfrowe konta w bankach szwajcarskich i amerykanskich. Bohaterski Naród Polski ocalil dziesiatki tys. polskich żydów, dzieki wspólnej walce z Armia Radziecka, takze 3 mil. żydów z terenów Rosji i Ukrainy, z których wladze w Rosji w roku 1941 objal faszystowski gen. Wlasow, nie ocalal by nikt. Dlatego tez ten Naród Polski nie moze pasc ofiara żydowskiego spisku zakrojonego na miare wytepienia przez Anglosasów Indian w Ameryce czy wymordowanie 7 plemion doliny Jordanu przez najezdzców żydowskich w wiekach XII - VI przed nasza era. II. Oblakany triumfalizm spoleczenstwa żydowskiego. Przebywajac ostatnio 8 miesiecy w Izraelu zostalem wprost przerazony oblakanczym triumfalizmem chasydzkiego, a nawet inteligenckiego odlamu spoleczenstwa żydowskiego. Wykarmieni na oblakanczej biblijnej idei Narodu Wybranego, glosza wszem i wobec sukcesy żydowskich finansistów, którzy obrabowali gojów wzorem żydów uciekajacych z Egiptu, po uprzednim ograbieniu ze zlota, srebra i strojów zaprzyjaznionych z nimi Egipcjan jakoby za rada ich bozka Jehowy.
   A oto niektórzy ci bohaterzy wspólczesnego swiata:
   Boesky David - USA.........
   Maxwel I synowie - Anglia
   Goldberg - Australia........
   Bagsik Polska................. aferzysta gieldowy majacy na swoim kacie dokonanie oszustw na sume 700 milionów dolarów.
   podobni aferzysci których oszustwa siegaja sumy 1 miliarda 100 mln. dolarów USA.
   Malwersant gieldowy i podatkowy, którego oszustwa przekraczaja sume 700 milionów dolarów.
   malwersant wielobranzowy, oszustwa jego równiez przekraczaja, ale juz tylko 600 mln. dolarów USA. Wymienieni wyzej "bohaterzy", to najzdolniejsi uczniowie Starego Testamentu, który w ksiedze powtórzonego prawa, daje takie oto wytyczne moralne dla żydów wobec innowierców, nie żydów.
   1. Jezeli żydowi zdechnie bydlo domowe, to mieso nalezy sprzedac gojowi; 2. Jezeli żyd stosuje lichwe, to tylko wobec goja; 3. Jezeli żyd pożycza pod zastaw to tylko gojowi; 4. Jezeli obcy naród (w dolinie Jordanu) nie podda sie pod wladze żydów, to nalezy wytepic go caly wraz ludzmi, kobietami i starcami, oraz wybic nawet jego zwierzeta domowe.
   Wszystkie narody zamieszkujace doline Jordanu zostaly poddane rzezi i zniewolnieniu, a nastepnie uzyto ich do niewolniczej pracy tak ciezkiej, ze doprowadzila ich do calkowitego wytepienia ( smiertelnego wyczerpania, wyduszenia z nich życia). Nakazy takiego zbrodniczego postepowania, żydowscy prorocy i kaplani otrzymali podobno, jako Naród Wybrany, od Jehowy, Któremu protoplasta plemienia żydowskiego - Abraham, emigrant z biblijnego miasta Babilonii, z 3-letniej jalówki, 3-letniej kozy i 3-letniej owcy.
   Z tej racji, iz w polowie pochodze z Narodu polskiego (ze strony matki), z Narodu, który nigdy nie splamil sie agresja wobec innych narodowosci, a przeciwnie: bronil po wielokroc Polski i calego Zachodu przed zalewem Mongolów, Tatarów i Turków, uwazam za swój obowiazek przestrzec Naród Polski przed zagrazajacym mu zniewoleniem przez kapital żydowski i zachodni, kapital i kapitalizm germansko - anglosaski i żydowski splamiony krwia i grabieza narodów kolonizowanych i narodów europejskich dlawionych miedzynarodowym szachrajstwem finansowym, doskonalacych sie w grabiezy i zniewoleniu w czasie gdy Polacy walczyli pod Legnica i Wiedniem w obronie europejskiej cywilizacji.
   Polska zasobna w surowce, samowystarczalna w surowce i pod wzgledem produkcji, energii oraz dysponujaca dobrymi warunkami dla uprawy roslin, ma wszelkie warunki ku temu aby byc najbogatszym krajem w Europie, by stac sie organizmem niezaleznym gospodarczo, wolnym od zniewolenia finansowego i ekonomicznego.
   Te moje wiadomosci przesylam dzialaczom politycznym i spolecznym, przedstawicielom wladzy oraz duchowienstwu polskiemu - doslownie, a nie tym którzy w duchownym przebraniu udaja Polaków. Cale spoleczenstwo polskie musi poznac zagrozenia, jakie cżychaja na Naród Polski ze strony oblakanych syjonistów (zwykle we wladzach panstwowych udajacych Polaków), kapitalistów, nieproszonych agresorów niemieckich lecz potajemnie zapraszanych przez syjonistów, oraz calej armii platnych agentów wszelkieo kapitalu budujacego swoje miedzynarodowe imperium mordu, grabiezy i zniewolenia. Rozpowszechniajcie te odezwe do Narodu Polskiego przez powielanie jej i przekazywanie sasiadom, przyjaciolom i wszystkim Polakom omamionym przez perfidna propagande syjonistyczno- internacjonalistyczna.
   Israel - Tel-Aviv Marek-Finkelstein-Dobrowolski
   http://www.jvlradio.com/wwwboard/messages/62.html